V jednom slosování loterie Powerball vyhráli oba bratři!

Bratři James a Bob Stocklasovi jsou již v penzi a užívají si společně se svými přáteli volného času. Na cestě z rybářského výletu na Floridě, museli koupit led na pochytané úlovky. V obchodě společně s ledem nakoupili i Powerball tikety na následující slosování.

James a Bob Stocklasovi - výherci loterie Powerball

James každé ráno pravidelně snídal ve své oblíbené restauraci a četl si aktuality na svém chytrém telefonu. Rozhodl se na internetu zkontrolovat i své vsazené tikety do loterie Powerball. Netrvalo dlouho a zjistil, že je posledním šťastlivcem a výhercem jackpotu 7 285 000 000 Kč (7 miliard Kč)!

Nemohl tomu uvěřit a tak znovu kontroloval svoje vsazená čísla 12, 13, 44, 52, 62 a Powerball číslo 6. Poté zakřičel radostní na celou restauraci:

„Všichni tady v restauraci, snídaně je na mě, jsem milionář!”

Ještě hodinu po zjištění se třásl, v ruce svíral vítězný tiket a stále tomu nemohl uvěřit. Svým přátelům a rodině zavolal se slovy: „Jedeme na Floridu!“ a když úžasnou novinu volal i svému Bratrovi Bobovi, on mu oznámil, že také vyhrál, ale pouhých 7 dolarů, čemuž se oba zasmáli.

James Stocklas s rodinou a šekem na výhru PowerballJak slíbil cestu na Floridu uspořádal na druhý den, ale tentokrát nejeli autem, pro výhru doletěli společně i s přáteli a rodinou soukromým letadlem. V loterijní kanceláři si nechal James výhru vyplatit jednorázově, čímž sice přišel o část výhry, ale tak velké množství peněz, by podle jeho slov nestihl utratit.

Bob vyhrál pouhých 7 dolarů, ale naštěstí pro něj, jeho bratr James je velmi štědrý a Bobovi předal část z výhry a novinářům prozradil:

„Hodně jsme se tomu nasmáli, bratr se nemusí o nic obávat. Rodina je nade vše, rodina si vždy pomáhá a já se teď navíc můžu postarat o své děti tak, jak jsem vždy chtěl.“ Zdroj: http://edition.cnn.com/2016/03/05/us/brothers-win-lottery/

Velké množství peněz rozdělil i mezi zbytek své rodiny a menší část peněz rozdělil mezi zbylé přátelé, s kterými byl na rybách. Společně s přáteli hovoří o největším úlovku za jejich život.

Bohužel Bob nestihl prozradit co se svojí sedmi dolarovou výhrou provede.

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.