Staňte se členy Sazka klubu a získejte mnoho výhod

Sazka si pro nás v květnovém měsíci přichystala velké překvapení. Nově se můžete registrovat do Sazka klubu, ve kterém získáte mnoho výhod. V rozhovoru pro mediar.cz to oznámil ředitel marketingu Sazky Aleš Veselý. Funguje na principu plastových kartiček, o kterou si můžete zažádat v kamenné prodejně.

Sazka klub

Pro získání klubové kartičky Sazka a následného členství stačí uvést na kterékoli kamenné pobočce s terminálem sazky svůj email a telefonní číslo. Jaké výhody nám Sazka klub přinese? Na to odpověděl ředitel marketingu Sazky Aleš Veselý:

“Vedle online sázení chceme usnadnit proces vsazení i zákazníkům v retailové prodejní síti – místo tradičního papírového tiketu si uloží svá oblíbená čísla na zákaznickou kartu, ať už fyzickou, nebo v rámci naší aplikace v mobilním telefonu. Prodejce tak pouze čtečkou načte kartu a zákazník má vsazeno.”

Ze slov Aleše Veselého vyplývá že kartička bude vhodná pouze pro sázející v kamenných pobočkách, co se týče online sázení, žádnou výhodu nám klub Sazky nepřinese. Ovšem urychlí sázení na kamenných pobočkách.

Další výhody pro členy Sazka klubu

Sazka klub kartaČlenové Sazka Klubu mohou využívat speciální výhody a akce. O každé akci budete informováni na stránce www.sazka.cz/sazka-klub, momentálně se tento měsíc hraje o milión korun. Jednoduše si stačí dvakrát vsadit pomocí karty sazka klubu jakoukoliv loterii od Sazky do 30. května a jste ve slosování. Další výhodou je automatické upozornění na vaši výhru, ovšem musíte vyhrát víc než 1 000 Kč.

„Tím, že budeme mít na zákazníka kontakt, můžeme ho informovat o jeho výhře. Nehrozí tak situace, v níž hráč přehlédl výherní tiket s vyšší výhrou. Postupně budeme zavádět řadu dodatečných soutěží a promo akcí o atraktivní ceny, výhradně pro členy Sazka Klubu. Třeba exkluzivní losování o peněžní či věcné ceny – například hned na květen máme připravenou soutěž o milion korun. Šance na výhru je vzhledem k exkluzivitě soutěží pro klub vždy výrazně vyšší,“ doplnil Aleš Veselý. Loterijní firma má přitom na čem stavět: „V průběhu tří let jsme nasbírali víc než půl milionu zákaznických kontaktů.“

Jak hodnotí Sazka klub ředitel marketingu Aleš Veselý

„Je spousta věrnostních programů, které nejsou úspěšné proto, že působí jako sleviště – banka třeba posílá slevové kupóny od drogerií po elektroniku. Touto cestou nechceme jít. Výhody budou primárně napojené na hraní či hráče.“ Pokud se v nabídce objeví něco mimo portfolio Sazky, bude to podle Veselého v podobě cen od některé jiné společnosti ze skupiny KKCG – například zájezd od cestovní kanceláře Fischer.

Osobně se mi celý koncept Sazka klubu nelíbí (nemá žádné výhody pro onlien sázející) a podle mě si Sazka nedostatečně váží svých klientů, na druhou stranu můžeme být rádi, že Sazka nějaký klub vůbec vytvořila. Nakonec není kam spěchat a Sazka nás třeba ještě velice překvapí – Co myslíte vy?

22 Responses to “Staňte se členy Sazka klubu a získejte mnoho výhod”

 1. kartu jsem bohužel ztratila a na pobočce nelze udělat nic, co by mi pomohlo. Email píše paní že již existuje, ale nelze nablokovat a vytvořit novou. Poraďte prosím.

 2. na mém telefonu se nedaří roztočit kolo štěstí. po přihlášení nevím kde kolo roztočit, byla tam poznámka, že je dočasně zastaveno. Co mám udělat dále?

 3. Mám kartu sazka již několik let, přišla mi sms abych roztočil kolo štěstí, nechápu ale proč při registraci po mě chce všechny osobní data rodné číslo kde jsem se narodil, trvalé bydliště…….

 4. Dobrý den ,pořídil jsem si kartu sazka klubu ,ale nemohu ji používat.Napsali jste mi SMS ,že dostanu zprávu na maill,ale dosud jsem žádnou zprávu nedostal. co s tím?

 5. Dobrý den,
  nemohu se přihlásit. Opakovaně se mi zobrazuje informace, že mi byly zaslány na mailovou adresu přihlašovací
  údaje. V mailové schránce stále nic není.
  Uvádím nově. Děkuji.

 6. Mám kartu sazka klubu,ale zhola nevím jak ji používat.K jejímu číslu mi přidělili kód,ale k přihlašování se stále objevuje špatné číslo karty nebo hesla.Nechápu,proč není ani na internetu jasný návod pro užívání karty.Podle příspěvků nejsem sám nespokojenec s tímto stavem.Děkuji.

 7. Dobrý den,co se dá dělat při ztrátě karty sazka klubu?Je možno vystavit duplikát?
  Děkuji předem za odpověď.
  Bělohlávek

  1. Dobrý den,
   zajděte si na nejbliží pobočku nabízející loterie Sazka a optejte se prodavačky. Osobně jsem kartu ještě neztratil, ale nemusíte se bát určitě Vám vystaví novou 🙂

 8. v baleni se simkartou nebyla zadna zprava o tom,ze zanedlouho prestanu dostavat odmeny za dobiti…a ted jen kdyz budu clen ? prosim o vyjadreni-v opacnem pripade odchazime od operatora cela rodina.dekuji

 9. .Josef Dufek.

  Mám kartičku SAZKA KLUBU a když jdu sázet tak to ukáže že je kartička zablokovaná. Proč?

 10. Dobrý den. Zákazník si pořídil sazka klub kartičku, ale chtěl by odstoupit na internetových stránkách našla kolegyně že byměl vyplnit nějakou žádost ale obsluze terminálu nic takového nebylo dodáno. Zaniká automatický karta když si týden nevsadí za těch 50kč? Neboj ak tedy ma postupovat děkuji

  1. Dobrý den,
   s takovým problémem Vám já bohužel nepomohu, můžete si ovšem zajít do jednoho z kamenných obchodů, kde Vám poradí. Případně využijte zákaznické linky od Sazky: 266 12 12 12; info@sazka.cz.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 11. Dobry den ,prosim klubova karta je jen na sázení
  Je mi 72 a nerozumim tomu jestli budu met výhody při dobití
  Chtěla jsem ji u nás na benzínce a neuspěla jsem

 12. Upřímně řečeno se mi celá tato koncepce vůbec nelíbí, už taky proto, že tomu vůbec nerozumím. Nechápu, proč musím být členem nějakého klubu, když si chci třeba doplnit kredit k mobilnímu telefonu. Nebo když si chci jednou za půl roku vsadit Sportku. Připadá mi to jako kdysi, když chceš studovat nebo zastávat vyšší pozici v zaměstnání, musíš vstoupit do KSČ. Před rokem jsem přešel k Sazkamobilu od T-Mobile, ale už toho začínám litovat. O žádný klub nestojím.

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.