Sazka v novém nepřehledném kabátu!

Česká loterijní společnost Sazka vyměnila v nedávných opravdu mrazivých dnech kabát. Po prvním spuštění se na facebook stránce SAZKA objevilo mnoho záporných ohlasů. Pojďme se tedy na ohlasy lidí a na webovou stránku podívat trochu podrobněji.

Uvodní stránka SAZKA

Náhled uvodní webové stránky společnosti Sazka

Ohlasy lidí

Ihned po spuštění nové webové stránky byli sázkaři informováni o změně na sociální síti facebook. Sázkaři neotáleli a začali psát své ohlasy, ovšem většina komentářů byla spíše záporná. Občas se můžeme setkat i s trochu vulgárním vyjádřením.

Ohlasy na změnu webových sránek Sazka

Ohlasy ze sociální sítě facebook na změnu webových sránek Sazka

Design

Jak psala většina lidí, design webu je opravdu trochu nepřehledný oproti staré webové stránce. Z mého pohledu je úvodní stránka velmi dobře zpracovaná a přehledná, ovšem pokud se proklikneme do určité kategorie, začínám být opravdu trochu dezorientovaný.

Ukázka menu

Ukázka zbytečně vysokého přichytávacího menu

Na přehlednosti stránek určitě nepřidá ani menu, které se přilepý na horní část obrazovky a velká část webu je zakrytá. Dalé je učitě nevhodná kombinace barev, kdy je web moc světlý a splývají dohromady.

Kategorie

Velmi kladně hodnotím rozdělení kategorií, které jsou opravdu obsáhlé a na webu najdete naprosto každou informaci, kterou hledáte.

Ukázka kategorie k loterijní hře Sportka

Loterie-> Sportka -> Jak hrát, Výsledky a výhry, Tipy na výhru a Statistiky

Ukázka kategorie sportka

Ukázka kategorie Loterie (Sportka)

Funkce webu

Dále určitě kladně hodnotím funkce a aplikace, které web obsahuje. Určitě bych zmínil nejvíce používanou aplikaci “Kontrola tiketu”, pro zjištění případné výhry v loterii. Dále mnoho aplikací, které nám poradí na jaká čísla vsadit (kategorie “Tipy na výhru”), ukázku mapy, kde si je možné vsadit a jednoduchou nenápadnou aplikaci, která nám ukáže zbývající čas do posledního slosování a naší možnosti vsadit si.

Verdikt

Za sebe webovou stránku hodnotím velmi kladně. Mám rád moderní weby, a i když má zatím mnoho nedostatků v designu a přehlednosti. Pevně věřím, že Sazka dá přání sázkařů a web se bude stále upravovat, dokud to nebude vyhovovat převážné většině sázkařů. Také vím, že jde jen o zvyk a na webu se všichni po pár návštěvách zorientujeme.

 

18 komentářů to “Sazka v novém nepřehledném kabátu!”

 1. Totálně o ničem web, by mě zajímalo komu jste tak mastně zaplatili, aby dělal tak špinavou práci ?

  1. taky bych se nedivil, po tom co to vedl al ten zmetek husak a delal si co chtel, sazka je uz uplne neduveryhodna

  2. Dobrý den Tomáši,
   za tvorbu webu mi nikdo nezaplatil. Z mého průzkumu vyplývá, že drtivé většině je můj web přínosný. Co Vám zde chybí? 🙂

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

   1. Dobrý den pane Krejčí,

    nemyslel jsem Váš web, ten je super, ale nepřehledný web sazky, který je nejen o ničem, ale její praktiky jsou k zbl*t*..

    S pozdravem,
    Tomáš Z.

   1. jestli doma decko vezme kartu a telefon muzou an rodice prijit exekutori ve finale, to nam to ta sazka podporuje mladistve, mozna tak v sazeni!

 2. Moc se mi to nezdá, je registrace u sazky v pořádku? Jak moc jednoduchou registraci hráčů má Sazka?

  1. No, vsadí si tam i dítě, klidně na tátovu občanku a pak bude doma veselo když vyhraje, ale co když nevyhraje 😀

  2. Já se docela divím se, že celou sazku nezavřou, když podporuje registrace mladistvým bez občanského průkazu…

  3. Dobrý den,
   v pořádku určitě je, jinak by nedostala povolení od Ministerstva financí k provozování hazardu online. Samozřejmě otázkou je jak moc je na hraně zákona.

 3. Díky Tobě Sazko za to , že už více nebudu vyhazovat peníze Tvým směrem .To jsi opravdu udělala schválně , že nové stránky jsou nepřehledné a rychle zkontrolovat tiket je problém ?! Jestliže ano , tak se nediv , že Tvé hospodaření díky Tvému “webmajstrovi” půjde zcela jistě do pekel – možná i dál … Josef V.

  1. Souhlasím, nové stránky určitě nebyl správný krok. Možná, když vydržíte brzy si na nový vzhled zvyknete. Případně v období jednoho měsíce plánujeme opravdu povedenou kontrolu čísel na našich webových stránkách http://www.vyhraj.com/ a pokud vás Sazka opravdu natolik zklamala, můžete vyzkoušet hrát zahraniční loterie, například u zprostředkovatelské společnosti loterijních tiketů theLotter, kde vám dokonce oskenují tiket na váš herní účet. https://vyhraj.com/recenze/thelotter/

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.