Rekordní jackpot v roce 2016 – Loterie Eurojackpot

V pátek 11.3.1016 v loterii Eurojackpot nikdo neuhodl kompletních 7 (5 hlavních + 2 euročísla) čísel a nikdo se nestal výhercem prvního pořadí. Hlavní cena pátečního slosování 18.3.2015 se vyšplhala na 1,7 miliardy Kč (1 709 000 000 Kč).  Rekordní jackpot za rok 2016 a celkově druhá nejvyšší částka v historii loterie Eurojackpot je na světě!

rekordní jackpot loterie eurojackpot v roce 2016

Kdo ví, dalšími výherci loterie Eurojackpot můžete být i vy! Sám předseda organizátorů z Německa, Theo Gossner, prohlásil:

„V nadcházejícím losování EuroJackpot 18. března 2016 očekávejte €61 milionový jackpot. Jedná se největší jackpot tohoto roku. Naposledy, kdy jsme měli podobný jackpot, bylo v období dubna a května 2015, ve kterém jackpot vyrostl na maximální částku 90 milionů Euro a jackpot nakonec vyhrál Čech.”

Zdroj: http://www.eurojackpot.de/#newsDetail8000

O rekordní výhře jackpotu, kterou vyhrál šťastlivec z Pardubicka jsem nedávno napsal shrnující článek. V pořadí druhý dosavadní nejvyšší jackpot, který s největší pravděpodobností bude překonán činil 1,65 miliard Kč a získal ho Finský hráč, který zakoupil tiket přes internet. Pro svoji rekordní výhru ani nemusel opustit pohodlí svého domova!

Soutěž o 2 losy Eurojackpot zdarma!

Eurojackpot vyhraNa stránkách internetové loterijní společnosti Megaloto můžete získat dva tikety do páteční loterie Eurojackpot online zcela zdarma. Na stránkách v menu najděte možnost „Novinky“, dále najděte článek „Loto EuroJackpot se blíží svému rekordu“ a odpovězte do komentářů na otázku „Kde se koná losování loterie EuroJackpot?”.

Samozřejmě vám správnou možnost nechci prozradit, ale poradím vám, že odpověď na tuto otázku najdete velmi snadno v našem popisu loterie Eurojackpot!

Kde hrát loterii Eurojackpot?

Loterii Eurojackpot můžete hrát v licencovaném obchodě na jednom ze 7 200 prodejních míst společnosti Sazka, ve vybraných obchodech na pokladnách a nebo z pohodlí svého domova na internetu. Stačí si vybrat jednu z našich zhodnocených a ozkoušených internetových loterijních společností!

Hrajte eurojackpot online se slevou 50%

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarma Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
První vklad bonus 100% Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.