Příjemné prožití vánočních svátků a Nového roku 2017

Magazín o loterijních hrách vyhraj.com Vám chce srdečně popřát šťastné a veselé Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků a také úspěšný start do Nového roku 2017.

Stránka vyhraj.com vznikla počátkem roku 2016, za účelem předávání informací sázkařům o loteriích ze všech koutů světa, která podle všeho získala od Vás návštěvníků velký ohlas. Naši stránku si zobrazilo přes 100 000 tisíc návštěvníků.

Vánoční logo vyhraj.com

Co se nám podařilo:

V roce 2016 se nám podařilo rozšířit informace o všech českých loteriích, zejména u nejhranější tuzemské loterie Sportka. Podařilo se nám také sepsat podrobné recenze na čtyři online (internetové) loterijní společnosti přeložené do českého jazyka. Ke konci roku jsme přidali přehled aktuálně nejvyšších jackpotů z celého světa a během příštího týdne pro Vás spustíme velmi oblíbenou funkci ,,kontrola tiketů – vyhráli jste” pro Sportku a Eurojackpot.

Co připravujeme:

Rok 2017 Vám přináší mnoho příjemných změn. Jak jste se jistě dočetli, v Novém roce si pro nás Ministerstvo financí připravilo nový zákon o hazardních hrách 186/2016 Sb. , který nabývá účinnosti 1. ledna 2017.  Tento zákon Vám umožní hrát české loterie online na oficiálních stránkách společností, které nabízejí danou loterii. Díky tomuto zákonu už nebudete muset čekat zdlouhavé a otravné zástupy v trafikách nebo na čerpacích stanicích, proto abyste si mohli vsadit.

Vyhraj.com - PF 2017Budeme rádi za všechny Vaše nápady a připomínky k našim stránkám a k tomu, co bychom mohli vylepšit nebo změnit.

Ještě jednou krásné prožití vánočních svátků a přejeme Vám mnoho milionových výher v roce 2017.

Přeje Ondřej Krejčí a ostatní, kteří pomáhají s chodem webu.

 

2 komentáře to “Příjemné prožití vánočních svátků a Nového roku 2017”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.