Výherci loterie Powerball vlastní 13 333 333 333 Kč a stále pracují!

Určitě si vzpomínáte na rekordní jackpot Powerball loterie, o který se hrálo začátkem tohoto roku. Všechna čísla uhodli hned tři výherci najednou. Jedním z výherců se stali manželé z USA a získali právo na jednu třetinu hlavní výhry 40 000 000 000 Kč v nejoblíbenější americké loterii Powerball! John a Lisa Robinsonovi žijící ve státě Tennessee si výhru vybrali najednou. Při představě, že vyhrajete tak ohromující částku se vám v hlavě musí vybavit mnoho věcí, které si pořídíte, ovšem manželé chtějí svůj život ponechat takový jaký je a žádné velké plány s výhrou nemají.

Powerball loterie výhra

Manželé splatili hypotéku, studentské půjčky dětem, podpořili církev a místní nemocnici. To je vše co s výhrou udělali, neplánují žádné stěhování, modernizaci domácnosti a staré auto jim prý stále slouží velmi dobře. Dokonce nepřestali chodit do práce, John stále pracuje jako skladník a Lisa dělá stále sestřičku v místní kožní ordinaci. Jediné co, tak se John přiznal, že po výhře začal sázet hry na casino online, samozřejmě s rozumem.

John médiím pouze sdělil:

“Tohle jsme dělali celý život. Pracovali. Nemůžete jen sedět a nic nedělat. Peníze budeme z velké části investovat.”

Zdroj: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/12102899/Tennessee-Powerball-winners-Lisa-and-John-Robinson-will-carry-on-working.html

Výherci loterie Powerball - John a Lisa RobinsonoviJak jsem již zmínil manželé si nechali výhru vyplatit naráz, čímž přišli přibližně o dvě pětiny výhry. V loterii Powerball jsou dvě možnosti, jak si nechat vyplatit výhru. První je možnost, kterou zvolili manželé Robinsonovi, nechat si vyplatit celou výhru ihned, ale tím pádem přišli o značnou část výhry. Druhá možnost je nechat si splatit výhru v průběhu 29 let, kdy každý rok dostanou poměrnou část. V každém případě nesmíme zapomínat, že výhra se musí zdanit, dle zákonu státu, ve kterém vsadili tiket.

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.