Tipy na výhru v loterii a časté chyby sázkařů

Typy a rady jak zvýšit šanci na výhru v loterii, jak vyhrát penízePřátelé, kolegové a příbuzní vědí o mé vášni pro loterie a snad každý se mě již zeptal na otázky: „Jak vyhrát ve sportce?, Jak zvýším svoji šanci na výhru v Eurojackpotu? a Jak vyhrát peníze v loterii?“. Na každou podobnou otázku odpovím vždy stejným způsobem: „Neexistuje žádný prokázaný způsob, jak zaručeně vyhrát ve Sportce, Eurojackpotu a všeobecně v jakékoliv jiné loterii, ale znám pár způsobů, jak zvýšit šanci na výhru a jakým častým chybám se můžeš jako sázkař vyhnout!“

O své zkušenosti a dlouhodobě nasbírané tipy a rady se s vámi nyní velmi rád podělím. Tak pojďme na to!

Větší počet sloupců

tiket loterie Eurojackpot s více sloupciJednoduchá zákon pravděpodobnosti, čím větší počet sloupců vlastníte, tím máte větší šanci na výhru. Samozřejmě je s touto radou spojeno více utracených peněz, ale těchto peněz určitě nelituji. Já jdu přeci svému štěstí naproti aneb jak tvrdí velmi známé motto: „Kdo neriskuje, nevyhraje!“.

Skupinová sázka

Pro ty z vás, kteří nevědí co je to skupinová sázka, pečlivě si pročtěte tuto stránku. Jedná se o další jednoduchý způsob, jak zvýšit svoji šanci na výhru. Určitě vám netvrdím hrát skupinově každé losování, ale pokud se hraje o zajímavější částku určitě doporučuji pár podílových sloupců zakoupit. Osobně velmi často hraji skupinovou sázku, pokud se hraje gigantické (miliardové) jackpoty.

Trocha statistiky

Určitě se doporučuji podívat na statistiku loterie! Například pouze v pár případech, padli 2x stejné kombinace čísel v celé historii dané loterie. Dále se velmi často hrají loterie s rozpětím čísel 1 až 55 dle statistik až 70% vyhraných jackpotů padlo v rozmezí součtu všech tipovaných čísel 104-176. Také můžete sázet na nejméně, ba právě naopak nejvíce frekventovaná čísla. Z toho vyplývá, buďte rozmanití nesázejte pouze malá nebo velká čísla a vycházejte z faktů.

Správné podmínky

V první řadě je dobré mít nastudovaný větší počet loterií. Pokud tak učiníte, určitě si povšimnete, že loterii s nejvyššími jackpoty mají pravděpodobnost výhry opravdu malou a loterie s menšími jackpoty mají pravděpodobnost výhry mnohokrát větší.

Pravděpodobnost v loteriiDoporučuji sázet na loterie s opravdu vysokým jackpotem jako je Powerball, Mega Millions, SuperEnalotto, dále na loterie s průměrným jackpotem a průměrnou pravděpodobností na výhru jako je UK Lotto , El Gordo a New York Lotto a dále na velmi málo známé loterie s velkou pravděpodobností na výhru jackpotu a těmi jsou například Luckey Money (1:3 032 205) a Sweet Million Lotto (1:3 838 380). Bohužel poslední vyjmenované loterie se hrají opravdu výjimečně po internetu a pouze na stránkách theLotter, musíte si to pečlivě hlídat!

Pravděpodobnosti všech loterii světa na všech cenových úrovních můžete očekávat v našem porovnávači loterií, který plánuji během května!

Kombinace z data narození doplňujte většími čísly

Velké množství lidí sází na kombinace čísel utvořené z data narození členů rodiny, ovšem tyto čísla se pohybují v rozmezí hodnot 1 až 31. Další čísla, která nevyčtete z data narození sázejte větší než 31, čímž se opět vracíme ke statistice, čísla musí být rozmanitá.

Vyvarujte se postupkám!

Postupka z loterijních číselDle statistik u každé loterijní hry sází tisíce lidí tzv. postupky (1,2,3,4,5,6 nebo 33,34,35,36,37,38). Prozatím ještě nikdy v historii loterie postupka nepadla, velmi vřele doporučuji nesázet podobné kombinace.

Grafické obrazce

Podle společnosti Sazka jsou na tento nesmysl nejhorší Češi, kteří se snaží z loterijní sázenky utvořit různé obrazce v domnění, že jim to napomůže k výhře vysněného jackpotu. Vyvarujte se této hlouposti a raději zvolte náhodný tip, pokud si nedovede vybrat vaše šťastná čísla.grafický obrazec na sázence loterie powerball u společnosti lottoland

Doufám, že vám moje rady pomohou a přinesou vám štěstí při vašem sázení. Těchto rad jsem se držel od doby, kdy jsem začal sázet na internetu na světové loterie a prozatím mi tyto rady dopomáhají, jackpot jsem zatím neulovil, ale pevně věřím, že jednou to přijde. Pokud vás napadnou další tipy, nebojte se napsat do komentářů pod článek, já i všichni ostatní určitě rádi vyslechnou vaše rady!

6 komentářů to “Tipy na výhru v loterii a časté chyby sázkařů”

  1. To, že padne postupka, je stejně pravděpodobné, jako u jiných čísel. U všech kombinací je stejná pravděpodobnost. Tím se krásně ilustruje, jak velkou šanci na první pořadí máte.

  2. Pingback: Jak na výhru Jackpotu ve Sportce? | AktualityCZ
  3. Postupky nesázet? Tak to asi nikdy nehrál korunku! Tam ty postupky jedou jak na běžícím páse 🙂 🙂

  4. Grafické obrazce – dne 26.5.2017 byla v Eurojackpotu tažena tato čísla: 3,11,13,15,23 a dodatková 1,9.
    Když si tažená čísla dosadíte do tiketu, vyjde Vám něco, nad čím se Vám zatočí hlava.
    Však taky v katolickém Německu na tato čísla padl Eurojacpot 1328 milionů a pořadí 5 +0 vyhrálo 21 sázkařů z Německa + 16 z ostatních zemí ( bohužel se podělili a bylo z toho pouhých 402 692 Kč)

Napsat komentář

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.