Druhý dubnový víkend byl ve znamení milionářů od Sazky

Druhý dubnový víkend nám přinesl mnoho nových milionářů. Sazka jich vygenerovala hned pět, přičemž klasicky nejvíce milionářů přidala Sportka a zbytek evropská loterie Eurojackpot.

víkendový výherci od Sazky

Víkendové výhry ve Sportce

V nedělením slosování Sportky přibyli hned tři milionový výherci. První sázející pochází z Libereckého kraje. Sázkař si vsadil plný tiket s vlastními čísly a v prvním tahu, ve třetím sloupci vyhrál druhé pořadí, tedy 1 463 602 korun.

Další dvě výhry byly z druhého tahu, kdy se o výhru rozdělili dva šťastlivci, každý si odnese 1 179 324 korun!

První část si odnesl hráč z kraje Vysočina, kde sázející podal 5 sloupců vlastních čísel a druhý sloupec byl výherní. Druhá část miliónové výhry vyrazí do Ústeckého kraje, kde měl sázející podaný předplacený plný tiket na 6 slosování. Vyplněná na něm měl vlastní čísla a třetí sloupec byl výherní!

Eurojackpot výhry

Logo loterie EurojackpotV pátečním slosování loterie Eurojackpot padla výhra v hodnotě 9 956 991 Kč. Sázkař z Jihočeského kraje vsadil plný tiket náhodným tipem. Druhý milionář loterie Eurojackpot byl sázkař z Opavska, který si odnesl 2 365 614 Kč! Tiket si vsadil stejným způsobem jako první výherce, tedy plný tiket s náhodným tipem.

Počet milionářů od Sazky v roce 2017

Prozatím Sazka vygenerovala 37 milionářů, kterým rozdala neuvěřitelných 244 328 034 Kč! Přičemž největší podíl patří právě jedné z nejoblíbenějších loterií v ČR Sportce, která společně s doplňkovou hrou Šance vygenerovala již 25 milionářů, mezi kterým rozdala 215 226 625 Kč!

Štítky:

Ondřej Krejčí

Více o autorovi

Již po první výplatě jsem se stal pravidelným účastníkem slosování loterie Sportka. Později jsem se od kamaráda dozvěděl o výhodnějších loteriích a rozšířil jsem si tak své obzory. V dnešní době se zúčastňuji většího množství loterií, které volím podle aktuálních podmínek. Moje dosavadní nejvyšší výhra v loterii činní $16,458 (312 000Kč) v Brazilské loterii Mega-Sena. Více informací o mně... Pokud mne chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit na mail ondrejkrejci9@gmail.com

Více článků od autora - Navštívit stránky

2 komentáře ke článku “Druhý dubnový víkend byl ve znamení milionářů od Sazky”

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.