Za výhru 4,75 miliard Kč si pořídili sbírku Lady Gaga!

Gilian Bayfordová spolu se svým manželem Adrianem Bayfordem původem z Velké Británie vyhrála v roce 2012 hlavní cenu v britské loterii Euromilions. Přišli si tak na 148 milionů liber, v přepočtu na 4, 75 miliard korun.

Výhra v britských Eromillions - Beyrdovi
Investice manželů byly už od začátku pro mnohé nepochopitelné až šokující. A to proto, že se rozhodli s nadšením investovat do osobních věcí své oblíbené popové zpěvačky Lady Gaga. Za boty známé ikony byli schopni utratit 10 000 liber,což je v přepočtu přes 300 000 Kč.

V současné době Gilian okolí překvapila, a to díky své charitativní pomoci. Jak tvrdí, uvědomila si, že je potřeba se dělit i s ostatními, kteří to opravdu potřebují. Rozhodla se darovat dům nedaleko pláže matce Jenny McMillanové a jejímu synovi Blakeovi, který trpí vzácnou neurologickou poruchou, které se přesněji říká MECP2 duplocation syndrom. Blake vyžaduje od své matky neustálou péči a jeho záchvaty jsou postupně častější a závažnější. Všichni proto pevně věří, že právě tenhle dar je jejich nový start do lepšího života.
Jenny McMillan se slzami v očích pro metro.co.uk řekla:

„Byla jsem v naprostém úžasu, že Gilian pro nás něco takového udělala. Úplně mě to dojalo. Udělala nám velikou laskavost a jsem jí za to moc vděčná,“

Podle mě dělají Bafordovi úžasnou věc, než aby měli zbytečnou výstavu své oblíbené zpěvačky, raději pomáhají druhým. Takto, kdyby dopadla každá obří výhra v loterii, na světě by bylo hned lépe. Co myslíte?

One Response to “Za výhru 4,75 miliard Kč si pořídili sbírku Lady Gaga!”

  1. Přesně tak, je to lepší než utrácet za kraviny… Já vyhrát takový balík, tak bych taky pomáhala 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.