Vyhrála v loterii Powerball a darovala krev

Určitě každý z vás vzpomíná na lednovou loterijní horečku, kdy snad každý sázkař na celém světě lovil rekordní jackpot americké loterie Powerball (Článek: V USA padl rekordní jackpot loterie Powerball). Právě v tomto losování vyhrála i Linda Windey druhé pořadí a hned po vyzvednutí výhry šla darovat krev.

Výherkyně loterie Powerball - Linda Windey z USA

Linda Windey společně s bratrem

Je to velká škoda, jelikož Lindy utekla hlavní výhra 38 miliard Kč pouze o jedno číslo, přesněji o Powerball číslo 10. Lindy bohužel vsadila na číslo 26, ale i přesto jí tato událost netrápí a je spokojená i s 1 miliónem dolarů (24 miliónů Kč).

Výherkyně loterie Powerball - 1 miliarda dolarůPár dní od losování si šla Lindy společně se synem a bratrem vyzvednout svůj vítězný šek do ústřední pobočky státu Louisiana. Linda zde prohlásila, že výhře zprvu nemohla uvěřit, dokonce šla vzbudit svého syna, který považoval celou událost ze žert a ihned šel zpět do postele. Dále se přiznala, že měla finanční potíže a musela bydlet společně se svým bratrem, aby zvládla financovat domácnost. S výhrou hodlá nakládat velmi pečlivě a dokonce se rozhodla, že svoji práci neopustí a stále bude pracovat v centru Waltonu jako zaměstnankyně v distribuci pro eBay. Syn Edward prohlásil, že maminka hraje loterii strašně dlouhou dobu a stále věřila, že něco vyhraje, což se jí nakonec vyplatilo. Nikdy by prý nevsadila žádný velký obnos, výjimečně, když byl velký jackpot vsadila za $20.

Cestou z ústředí loterie Powerball státu Louisiana chtěla Linda jako první zastavit v organizaci Red Cross, aby mohla darovat krev. Tvrdí že: „ Dává smysl darovat ostatním, když mi z nebe přistál milion dolarů“. Ten samý večer vyhrálo druhé pořadí dalších 80 sázkařů loterie Powerball!

Další osudy výherců můžete najít v naší rubrice „Osudy výherců“. Pokud znáte nějaký další zajímavý příběh, o kterém jsem zde doposud nepsal, klidně nám ho všem sdělte nebo sdílejte níže v komentářích.

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.