Vyhrajte Ferrari… Nové stírací losy na internetu!

Taky máte rádi ten adrenalin, když stíráte losy a doufáte v nějakou tu výhru? Já ten pocit přímo miluji, ovšem dnes jsem na lottolandu zažil naprosto jiný pocit. Poprvé v životě jsem stíral los o svoje vysněné auto (Ferrari) a můj srdeční tep byl snad dvakrát vyšší než u klasických stíracích losů, kde se hraje o peněžitou výhru.

Vyhraj ferrari na lottolandu

Lottoland dnes vydal novou sérii stíracích losů a nazval ji „DreamCar“, což v překladu znamená vysněné auto. Nevím jak ostatním, ale mě se teda trefili do mého gusta! Jak už napovídá název v těchto losech nehrajete pouze o peněžitou výhru, ale hrajete i o věcnou cenu v podobě auta.

Chci hrát o nadupaného sporťáka!

Nové stírací losy DreamCar na Lottolandu

Nová série losů obsahuje celkem tři stírací losy, se všemi losy hrajete o drahé a nadupané auta. Tak se na ně pojďme podívat:

DreamCar VW Golf TSI

vyhraj VW Golf TSI s losem na lottolanduS prvním a zároveň nejlevnějším losem můžete vyhrát auto VW Golf TSI v hodnotě 900 000 Kč a navíc 150 000 Kč v hotovosti a to za pouhých 75 Kč! Povědět někomu, že vás takové krásné auto vyšlo pouze na 75 Kč, tak vám nebude věřit a ještě by vás označil za blázna.

Cena stíracího losu: 75 Kč

Šance na výhru: 1 : 700 000

DreamCar Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera - los na lottolanduPorshe za 150 Kč?! Kdybych vám toto nabídl na ulici, řeknete si, že musím být blázen, ale opravdu nejsem. Za 150 Kč můžete vyhrát Porsche 911 Carrera v hodnotě 3 500 000 Kč a k tomu navíc ještě na ruku 750 000 Kč! Hned by se jezdilo do práce líp s 272 kW pod kapotou.

Cena stíracího losu: 150 Kč

Šance na výhru: 1 : 1 900 000

DreamCar Ferrari 488 GTB

DreamCar Ferrari 488 GTB - stírací los lottoland

Se třetím losem hrajete o Ferrar 488 GTB v hodnotě 7 500 000 Kč a peněžní odměnu 1 500 000 Kč. Takové auto už by vaši sousedi nejspíš těžko rozdýchali, na druhou stranu věřím, že by vás určitě netrumfli. S tímto miláčkem, který nabere rychlost z nuly na sto za pouhé tři vteřiny, by vás určitě nikdo nepřehlédl a věřím, že byste jste ulovili každou holku na kterou byste si ukázali.

Cena stíracího losu: 300 Kč

Šance na výhru: 1 : 3 000 000

Zahrajte si s Lottolandem o nadupané sporťáky

Hrát může naprosto každý, stačí se zaregistrovat na stránkách Lottolandu, dobít si kredit a můžete začít hrát! Pokud si nevíte rady u recenze na Lottoland na našich stránkách naleznete návody.

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarma Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Podmínky pro převzetí auta od Lottolandu

  • Do České republiky bude první cena dodána se zaplacenou daní z přidané hodnoty, avšak maximálně ve výši 20 %, ale veškeré další náklady (doplatek DPH/další daně/dovozní cla v cílové zemi/zemi konečné registrace) si hradí výherce první ceny sám.
  • Výherce musí poskytnout Lottolandu kopii svého cestovního pasu k ověření identity, musí uvést svůj věk a také prokázat, že byl nákup proveden jeho platební kartou.
  • Finanční alternativa: Pokud byste si nepřáli auto, stačí zažádat o finanční alternativu, Lottoland by vám vyplatil 80 % ceny vozu.
  •  Poskytnout fotografii s autem pro použití při marketingových a PR akcích promotéra ve spojení se soutěží.

Doufám, že se vám bude dařit a nějaké to auto tady přibude v komentářích!

5 komentářů to “Vyhrajte Ferrari… Nové stírací losy na internetu!”

  1. Nestírej stírací losy, kup si vánoční loterii kámo 😀 😀 čenta quadro míléédooos 😀 😀 výhry 63 miliard kč, to je něco 😀

  2. Koukl jsem na video od ScratchingCardsCZ a měl jsem teda větší štěstí, ale fáro to nebylo no 😀

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.