Vyhrajte cestu kolem světa s Eurojackpotem

Už od tohoto pátku 10.2.2017 můžete hrát s oblíbenou evropskou loterií Eurojackpot o Cestu kolem světa v hodnotě 500 000 Kč od Cestovní kanceláře FISCHER, a.s. Hrát se bude šest týdnů a v každém slosování se vybere hned deset výherců.

Hrajte o zájezd s eurojackpotem za 500 000 Kc

Zúčastnit se můžete podáním tiketu do loterie Eurojackpot. Je to opravdu snadné, za každý vsazený sloupec obdržíte jeden kód, který budete mít vytištěný na potvrzení o sázce (tiketu). V případě, že vsadíte například pět sloupců, obdržíte pět herních kódů a co se týče systémové sázky, hrát můžete až se 45 kódy.

Abyste vyhráli, tak se musí shodovat  kód z vašeho aktuálního potvrzení o sázce s alespoň s jedním z deseti vylosovaných čísel z jednoho ze šesti následujících slosování.

Výhry vyplácí loterie Eurojackpot z Fondu Cesta kolem světa. Jak jistě víte, loterie Eurojackpot se hraje v 17 zemích Evropy a hlavní měnou jsou eura. U nás v České republice zprostředkovává sázky největší tuzemská loterijní společnost Sazka. Tento fond tedy vzniká v kurzovému rozdílu mezi cenou sázky na Eurojackpot v Eurech a v korunách.

Mě už nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně štěstí! 

2 komentáře to “Vyhrajte cestu kolem světa s Eurojackpotem”

  1. Našel jsem na netu lidi co to prodávaj 😀 Nechcete o tom něco napsat? Třeba zkusit toho prodejce kontaktovat a stáhnout ho na co nejnižší cenu, to by bylo hodně zajímavý!

  2. Už aby se dalo sázet online, ministerstvo financí to pěkně zdržuje.. Hold si musím jít ještě vsadit do trafiky, tak doufám, že aspon vyhraju ten zajezd 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.