Vsadil si loterii a za rok zjistil, že vyhrál

Myslíte si, že nedokážete zapomenout na koupený loterijní tiket, se kterým můžete vyhrát pořádný balík peněz? Muž, o kterém je v tomto článku řeč, je důkazem toho, že ano.

Po roce našel výherní los do loterie MegaMillions

Muži jménem Joemel Parisa málem o fous uteklo štěstí. Před rokem (15. ledna 2016) byl v loterii Mega Millions jackpot 22 miliónů amerických dolarů, v přepočtu 550 000 000 milionů korun. Joemel se rozhodl, že tedy zkusí své štěstí a vsadil si tiket. Při příchodu domů ho ale uložil do obálky, kamsi ho založil a postupem času na něj zapomněl.

Joemel Parisa a dceraNetrvalo rok a 9. 1. 2017 svůj zapomenutý los úplnou náhodou při úklidu objevil a zjistil, že los, který právě objevil je výherní. Joemel byl v šoku a ještě víc potom, co zjistil, že los, který právě našel, má do splatnosti pouhých osm dní.

Na svém losu trefil pět hlavních čísel, za což si odnesl výhru v hodnotě 1 milion dolarů. Pokud by k pěti hlavním trefil i doplňkové číslo, mohl si odnést hlavní výhru, tedy jackpot v hodnotě 22 milionů dolarů.

Tento sázkař měl teda pořádné štěstí, které mu usnadnilo cestu k milionové výhře a myslím si, že mu kdejaký sázkař může toto štěstí závidět. Co myslíte vy? 

One Response to “Vsadil si loterii a za rok zjistil, že vyhrál”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.