Více jak 3 miliony hráčů sází loterie na internetu přes Lottoland!

V tomto roce (2016) se podařilo největší zprostředkovatelské společnosti loterií online nemožné, jelikož překonali tří (3) milionovou hranici registrovaných a zároveň aktivních sázkařů. Největší zájem o loterie přes internet mají v Austrálii, díky lednovému rekordnímu jackpotu loterie Powerball. Vysoký nárůst hráčů loterií online zaznamenává také Česká republika!

Lottoland aktuální statistiky červenec 2016

Přejít do Lottolandu a začít hrát!

U Lottolandu si mohou sázkaři vybírat z dvaceti (20) loterií napříč celým světem a dalších osmi (8) druhů okamžitých loterií (stíracích losů). Společnost si také aktivně hýčká své sázkaře a nabízí různé akce a slevy, které chodí sázkařům přímo na email.

Své služby Lottoland nabízí hráčům z celé Evropy, Brazílie a Austrálie. Jak je již zmíněno celkem si tuto společnost oblíbilo do dnešní doby přes 3 miliony sázkařů, přičemž největší počet registrovaných hráčů pochází z Austrálie a až na druhém místě je Německo. Sázkaři z České republiky teprve na možnost sázet loterie online přichází, ovšem nárůst českých hráčů je podle vyjádření společnosti v posledních týdnech ohromný. Největší zájem je prý o loterii Eurojackpot online!

Nejvyšší výhry

S počtem hráčů samozřejmě roste i počet výherců, který přesáhl hranici 750 000. Mezi tento obrovský počet výherců bylo rozdáno přes 3 miliardy Kč! S ohledem na to, že největší počet sázkařů pochází z Austrálie, tak žebříček nejvyšších výher obsadilo Německo. Největší výhra činila něco málo přes 600 miliónů Kč (22.3 mil. €) a hráči byla vyplacena v květnu tohoto roku. Hráči z České republiky na svého miliónového výherce stále čekají, největší výhru si zatím odnesl sázkař, který ve volném čase stíral losy a odnesl si neuvěřitelných 700 000 Kč!

Deset nejvyšších výher u společnosti lottolaand

Recenze na Lottoland

lottoland logoLottoland se v porovnání společností probojoval právem až na nejvyšší příčku a odnesl si úžasných 98/100! Pro více informací o společnosti si přečtěte celou recenzi. PŘEJÍT DO LOTTOLANDU A ZAČÍT HRÁT! Hodnocení (recenze) spoelčnosti lottoland 98-100

Štítky:

Ondřej Krejčí

Více o autorovi

Již po první výplatě jsem se stal pravidelným účastníkem slosování loterie Sportka. Později jsem se od kamaráda dozvěděl o výhodnějších loteriích a rozšířil jsem si tak své obzory. V dnešní době se zúčastňuji většího množství loterií, které volím podle aktuálních podmínek. Moje dosavadní nejvyšší výhra v loterii činní $16,458 (312 000Kč) v Brazilské loterii Mega-Sena. Více informací o mně... Pokud mne chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit na mail ondrejkrejci9@gmail.com

Více článků od autora - Navštívit stránky

1 komentář ke článku “Více jak 3 miliony hráčů sází loterie na internetu přes Lottoland!”

  1. Lottoland je parádní, sázím u něj už tak tři měsíce. Doufám, že se jim bude dařit i nadále šetří mi mnoho času, dokonce prý chystají spustit i Sportku online 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.