Velká hra 2018 od Korunky a Mitsubishi ASX, tomu říkáme velká paráda

Korunka a mitshubishi asxKorunky, korunky, musíme nahnat co možná nejvíce korunek, protože rok 2018 bude opravdu v Korunce stát za to. Říkáme vám to dopředu už na sklonku roku 2017, to abyste byli maximálně připraveni na boj. Korunkáři si totiž vybrali v anketě pro rok 2018 fajnové fáro – Mitsubishi ASX, o které se bude hrát ve Velké hře. Jaké automobily byly ještě ve hře?

Bylo to Hyundai i30 kombi, které by doma v garáži rádo leštilo 63 korunkářů, přičemž 55 korunkářů by dalo spíše přednost Opelu Astra Sports Tourer. Mitsubishi ASX vyhrálo s přehledem, protože si získalo 125 hlasů.

Výhercem bude jeden z vás, to bezesporu. Letos si výhru ve Velké hře odnesl, respektive v ní odjel, hráč s přezdívkou Hanny, který si vybojoval klíčky od nového automobilu Ford Focus. Hannymu taktéž gratulujeme a už se těšíme na příští rok, na tvář jednoho z vás, který usedne do úžasného Mitsubishi ASX.

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.