Vánoční slosování Sportky se zaručenou výhrou!

Největší tuzemská loterijní společnost Sazka oznámila, že ve třech slosovacích dnech Sportky, budou zaručené milionové výhry. Bavíme se o slosování ve dnech 16., 24. a 31.12, ale jak to bude probíhat?

Tři zaručení milionáři ve Sportce

Jak jste si mohli všimnout všechna losování jsou mimořádná. První losování proběhne v pátek 16. 12. 2016, což je noc padajících hvězd. Na obloze bude k vidění meteorický roj roku nazývaný Geminidy. Další slosování spadá přesně na Štědrý den 24. 12. 2016 a poslední speciální slosování proběhne v posledním dni v roce, tedy na silvestra 31. 12. 2016.

Losování bude probíhat klasickým způsobem jak jste zvyklí, ovšem bude se losovat navíc i 18-ti místný kód z pravého dolního rohu sázenky.

Sportka rozdá tři miliony

V každém z těchto tří mimořádných slosování se hraje klasickým způsobem a navíc se hraje o již zmiňovanou zaručenou výhru v hodnotě 1 000 000 Kč!

Pro účast ve hře zaručená výhra si musíte vsadit plný tiket, tedy 10 sloupců a doplňkovou hru Šance.

A co vy – Zkusíte svoje štěstí na konci roku?

5 Responses to “Vánoční slosování Sportky se zaručenou výhrou!”

  1. Jo no vsadit si plnej tiket muze leda tak nekdo kdo uz vyhral, pro nás chuďase je tak leda 1 sloupeček 😀 😀

  2. To je jak když prdne :D, to se Sazka moc nepředala a ještě k tomu znovu to jejich pitomé pravidlo “Vsaď si plný tiket Sortky” :/

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.