Únorová soutěž s Megalotem!

Námi nejlépe hodnocená loterijní společnost Megaloto vyhlásila únorovou soutěž. Hraje se o dvě letenky pro 2 osoby (včetně zpáteční), na vámi zvolenou destinaci. No není to úžasné, můžete letět, kam vás jenom napadne!Letenka Megaloto

Jak se zúčastnit soutěže?

Je to naprosto jednoduché stačí zakoupit herní los u společnosti Megaloto ve dnech 4.2.2016 až 18.2.2016. Za každý zakoupený tiket získáváte jeden vstup do soutěže (1 zakoupený herní tiket = 1 los do soutěže). Čím více losů zakoupíte, tím větší šanci máte na výhru.Výherce pak bude náhodně vylosován a oznámen v pátek 19.2.2016. Zúčastněte se a vyhrajte letenky zdarma na vaše vysněné místo!Chci se zúčastnit soutěže teď hned!

Druhá možnost výhry

Pokud máte strach z létání, můžete v případě výhry využít alternativy v podobě hotovosti  2 000 Euro (USD 2 000/GBP 1 500/). U nás je to něco kolem 54.000Kč! Můžete koupit něco pěkného pro své blízké nebo potěšit sebe vámi vysněným darem.Megaloto šek

Podmínky soutěže

  • Za každý loterijní los zakoupený mezi 4. a 18. únorem 2016 budete zařazeni do soutěže.
  • Letenky se musí vejít do maximální hodnoty 2 000 Euro, USD 2 000 nebo GBP 1 500.
  • Výherce si může osobně zvolit odkud a do jaké destinace poletí.
  •  V případě, že jsou náklady na letenky pod EUR 2 000, vaše sezení bude povýšeno nebo bude váš herní účet navýšen o rozdíl v herním kreditu, což je úžasné!
  • Výherce musí do 6 měsíců, oznámit společnosti PlayUKinternet jeho/její volbu a popřípadě destinaci letu.
  • Letenky musí být využity ještě před 30. listopadem 2016.
Banner soutěže Megaloto o letenky Chci se zúčastnit soutěže teď hned!

3 komentáře to “Únorová soutěž s Megalotem!”

  1. Vždycky mě lákalo Maroko, úžasná kuchyně, super památky, doufám, že tentokrát vyhraji 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.