Sportka online

Sportka online logoNejoblíbenější a nejhranější tuzemská loterie Sportka vtsoupila od 20.3.2017 do internetových vod a vy tak můžete hrát z pohodlí svého domova! Pravidla Sportky online se nijak neliší od sázek podaných v kamenném obchodě. Naopak vsazený tiket sportky na internetu má mnoho výhod. Například nemusíte mít strach, že vám zavřou trafiku nebo, že ztratíte papírový tiket a přijde o tím o svoji případnou výhru. Pokud jste ještě přes internet nesázeli, tak se není čeho obávat. Je to opravdu snadné a velmi rychle si tento způsob sázení oblíbíte.

Jak hrát Sportku online

Jak hrát sportku online?Sázíte stejně jako v kamenném obchodě, s tím rozdílem, že vaše čísla si vybere přes internet. Stačí se zaregistrovat na stránkách sazky a Sportku online můžete můžete začít hrát téměř okamžitě. Pokud si nevíte rady jak podat tiket sportky na internetu, podívejte se na náš podrobný návod.

Je Sportka přes internet bezpečná

Ano, Sportka online je naprosto bezpečná. Od roku 2017 musí mít každá loterijní společnost působící na internetu přidělenou licenci od Ministerstva financí v České republice! Sazce na bezpečnosti přidává i její historie a dlouholetá tradice.

Kde si mohu zahrát Sportku online

Sázet na internetu můžete na oficiálních stránkách Sazky. Na našich stránkách pak naleznete recenzi a veškeré návody pro sázkaře.

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Jak vsadit Sportku online – návod

V tomto návodu naleznete přesný postup krok za krokem, jak si vsadit Sportku online. Každý obrázek si můžete kliknutím zvětšit.

1. krok – Přihlaste se

Jak si vsadit Sportku - Vsadit si onlineNejprve se musíte přihlásit na svůj herní účet na stránkách www.sazka.cz. V případě, že vaše přihlášení proběhlo v pořádku pokračujte na stránku s loterií Sportka (https://www.sazka.cz/loterie/sportka/uvod). Zde klikneme na jednu z více modrých možností s popiskem „Vsadit si online“.

2. Krok – Sázka

Nyní si vyberte jednu ze tří možností sázky: Vyberte svá čísla, Systémová sázka a Rychlé sázkyJak si vsadit Sportku online - výběr sázky

Vyberte si svá čísla

Jak si vsadit Sportku online - vybrat číslaV případě, že si vyberte vybrat čísla samy, tak se vám otevře okno s prvním sloupečkem . Zde si vyberte šest čísel v rozmezí od 1 do 49 nebo si čísla nechte vybrat náhodně volbou „Doplnit náhodně“.

V případě, že si chcete vsadit pouze jeden sloupeček klikněte na „Hotovo“ a přejděte na 3. krok. našeho návodu. Pokud chcete vsadit více jak jeden sloupeček tak vyberte druhou možnost „Hotovo a další sloupec“, Tímto způsobem si navolte libovolný počet sloupečků, ovšem maximálně si můžete vsadit 10 sloupečků na jeden tiket.

Systémová sázka

Jak si vsadit Sportku online - systémová sázkaS možností systémové sázky si v první řadě napravo od číselného seznamu v možnosti „vybrat celkem“ vyberte počet čísel, ze kterých chcete utvořit systémovou sázku. Nyní si vyberte vaše čísla nebo klikněte na možnost „Doplnit náhodně“.

Co je to systémová sázka?

Rychlé sázky

S touto možností můžete šetřit trochu času, jednoduše kliknete na variantu rychlé sázky a systém za vás vybere čísla a nastaví doplňkovou hru Šanci. Po výběru pokračujte 4. krokem.

3. Krok – Doplňková hra Šance

Jednoduše si možnosti „Ano, chci vsadit Šanci“ zvolte zda se chcete zúčastnit doplňkové hry Šance. Systém vám automaticky přidělí čísla, která si můžete nechat změnit možností „Jiné číslo“.

Co je to doplňková hra Šance?

Jak si vsadit Sportku online - Šance

4. Krok – Nastavení tiketu

Na výběr máte ze dvou možností sázky jednorázové nebo předplatné.

Jednorázové

S jednorázovou možností sázky si můžete vsadit na jedno nebo dvě následující slosování. Vyberte si zda středeční, nedělní nebo obě. Případně si můžete vsadit na následující mimořádné slosování. Co je to mimořádné slosování?  

Předplatné

S touto možností si můžete vsadit až na 24 slosování předem. Jak si vsadit Sportku online - nastavení sázky

5. Krok – Dokončení sázky

Zkontrolujte si svůj navolený tiket a cenu a zvolte „Vsadit Sportku“. Nyní ssi systém ověří, zda si opravdu chceme vsadit, zvolte možnost „Ano“. Vsazený tiket můžete do 5 minut od podání zrušit v sekci „Moje sázky“. (Podrobný návod jak zrušit tiket)

Jak probíhaly přípravy Sazky na Sportku online?

Počátkem roku 2017 vypukne největší změna v loterijním a hazardním byznysu za posledních dvacet let. V platnost má přijít, nový zákon, který sice omezí provozování offline heren, ale zase povolí provozování loterií a kasín na internetu, tedy online.

Vyjádření Pavla Muchy ke vstupu sazky na online trh:

„Příprava na spuštění loterií online, zaměstnává většinu času většiny lidí tady v Sazce. Je to náš budoucí chleba a musíme ho udělat správně,“ tvdí finanční ředitel Sazky Pavel Mucha.„Pro nás bude internet hlavním zdrojem růstu tržeb“

Jak sami vidíte, Pavel Mucha řekl, že pro Sazku je teď spuštění internetového sázení primární a vkládají do toho hodně úsilí.

Nejoblíbenější loterie Sportka je hlavním produktem Sazky. V dnešní době tvoří Sazce přes polovinu tržeb, nicméně tento podíl stále klesá a lidé začínají více sázet i na ostatní loterie jako je například Eurojackpot nebo Šťastných 10. Jak už jsem již zmínil, od ledna bude možné Sportku vsadit i na internetu pod názvem Sportka online.

„Většina sázkařů přejde se sázkou Sportky na internet. Věříme, že Sportka online osloví část nových, převážně mladých hráčů nebo zvýší frekvenci sázení,“ říká Mucha.

Mucha si také myslí, že by nové hráče mohla přivést taky tvrdá regulace heren a kasín, která se rovněž očekává. Je pravděpodobné že nějaká část z těchto hráčů by mohla přejít na loterie, nebo kurzové sázení.

Podle Sazky nebude jedinou změnou přidání sportky na internet. Sazka investovala do programátorů a vývojářů webovýh aplikací desítky milion korun a hodlá přijít každý měsíc s novou hrou.

„Mladé hráče určitě nepřiláká škrtání šesti čísel, ke Sportce online dozrají sázkaři až časem. Jakmile ve středním věku zjistí, že práce z nich pravděpodobně milionáře neudělá, začnou sázet loterii, převážně Sportku online“ vysvětluje Mucha.

Největší nalákání mladých sázkařů předpokládáme ze sázení tzv. Fantasy sportů. Určitě si říkáte co to je? Jde o to, že každý hráč vlastní tým s rozpočtem a před začátkem fotbalové ligy musí poskládat vlastní sestavu ze skutečných hráčů. Cílem je samozřejmě postavit tým z hráčů, kteří v daném kole budou nejúspěšnější, tedy například z defenzívy, jejichž týmy ve skutečných utkání nedostanou jediný gól, a ofenzívy, kteří dají co největší počet gólů.

„V USA, kde jsou naprosto zakázané kurzové sázky, je to opravdový boom. V České republice lidé takto hrají zdarma, udělají si svoje týmy a hrají proti kamarádům. Ale my v tom vidíme možný byznys, budou si moci na své týmy vsadit a něco vyhrát. Určitě to bude pro mladé sázkaře zajímavější než Sportka online nebo jakákákoliv jiná loterie přes internet“ popisuje Mucha.

Sazka se nechce zaměřit pouze na loterie, hodlá se také na rozvoj kurzových sázek. Když se podíváte na celosvětový byznys, tak loterie buď stagnují, nebo rostou velmi mírně. Co ale zažívá růst, jsou kurzové sázky a stírací losy.

V našem sektoru kurzového sázení „Sazka Bet“ čeští sázkaři v minulém roce (2015) prosázeli zhruba 1,6 miliardy Kč, což je 15x méně než u Fortuny nebo Tipsportu, což jsou dvě nejdominantnější společnosti kurzových sázek v ČR.

„Jak můžete vidět, tak není tajemstvím, že naše tržní postavení zdaleka neodpovídá tomu, co bychom si přáli. Rádi bychom vzrostli nějakým nákupem větší společnosti, ale bohužel na trhu není nikdo na prodej. A bez nákupu konkurenta je vělmi obtížné růst jen vlastními silami, všichni si drží svou pozici a dávají opravdu velké částky do marketingu.“ říká Mucha.

Zahraniční sázkové kanceláře si budou muset od nového roku požádat o licenci, aby mohli působit v České republice. Doposud většina stránek fungovala, aniž by platila loterní daň. Ta se tento rok navýšila z 20 na 23 procent. Pokud nebude mít sázkovka licenci, Ministerstvo financí má právo zablokovat Ip adresu.

Mimo Sportku online a další loterií na internetu Sazka plánuje změny i s terminály, přes které můžete sázet Sportku, nebo si lze zaplatit složenky. V příštích letech můžeme očekávat z těchto terminálů bankomaty a zásilkovny.

„Jako Sazka vlastníme největší síť terminálů v zemi, máme okolo 7500 plus přes 9000 míst, kde jsme v pokladních systémech. Například v Tescu, Penny Marketu nebo na České poště. Síť budeme zřejmě dále rozšiřovat. Dále také provozujeme mobilního operátora Sazkamobil, což je čtvrtý největší operátor v zemi“ říká Mucha.

Novinky kategorie Sportka online

Copyright © 2019. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.