Je libo tiket sportky nebo stírací los ke kávě?!

Jsou to téměř dva měsíce, kdy Sazka oslavila 60. narozeniny! K tomuto výročí se Sazka rozhodla pro koupi dvou kaváren v Praze. Obě kavárny pojmenovala jako „Kavárna Štěstí“. Tímto směrem chce společnost, aby lidé při trávení volného času zařadili u hazardní zábavu.

Sazka kavárna Štěstí v Praze

Sportku a ostatní loterie si můžete vsadit na 7 200 prodejních míst Sazky, a to nepočítám supermarkety, kde si můžete vsadit na pokladně. Nově si Sazka přidala dvě poklidná místa pro sázení, svůj terminál přesunula i do dvou kaváren. Kavárny můžete nalézt v Praze pod názvem „Kavárna Štěstí“. Mluvčí Sazky Václav Friedmann řekl:

„Nově nabízíme naše produkty i v dosud pro Sazku netypickém místě – v prostředí kavárny. Vzhledem k tomu, že jsme nenašli relevantního partnera pro spolupráci, začali jsme provozovat dvě vlastní kavárny v Praze“

V podstatě se nejedná o nic složitého. Jednoduše si objednáte kávu nebo něco jiného z nabídky kavárny, a k vaší objednávce získáte bonus v podobě loterie. Dostat můžete stírací los od Sazky, ale také například sázenku Sportky.

Sazka se bojí o název podniku

S tímto nápadem si Sazka podala i 16 žádostí o registraci ochranné známky s kombinací slov „Kavárna Štěstí“. Společně s touto registrací ochranné známky si Sazka vytvořila i stejnojmennou společnost. Jednatelem této značky byl jmenován ředitel prodejní sítě Sazka Pavel Vápenka.

Sazka hledá zaměstnance

Společnost vydala mnoho inzerátů a svým zaměstnancům slibují vysoké platy a dokonce podíl ze zisku kavárny! V inzerátech je uvedeno, že se jedná o pozici v novém řetězci kaváren ovšem zda budou rozšiřovat svůj počet kaváren, to není jisté. Václav Friedmann se k tomuto tématu nechtěl moc vyjadřovat, pouze oznámil:

„V této chvíli neuvažujeme o dalším rozšiřování obchodní sítě v jakémkoliv kanálu,“

Sazka kavárna - Káva + Stírací los štěstíKavárny nejsou jedinou novinkou, na kterou se společnost chystá. Sazka oznámila i online sázení loterií. Jednoduše si budete moc vsadit na nejoblíbenější českou loterii Sportka online nebo evropský Eurojackpot online. Samozřejmě v internetové nabídce budou všechny loterie z nabídky Sazky.

Osobně si myslím, že spuštění kaváren je trochu zbytečné. Pokud Sazka vstoupí na internet, tak by stačilo zavést Wifi a všichni by si mohli setřít los nebo vsadit loterii přes mobilní telefon. Ke kávě by pak mohli lidé obdržet pouze slevový kód, který by zadali na internetu k sázce. Na druhou stranu stírací los na internetu, by ztratili svoje kouzlo a lidi by to mohlo přestat bavit.

4 Responses to “Je libo tiket sportky nebo stírací los ke kávě?!”

  1. Už vím kam si zajdu s přítelkyní, většinou mě moc nebaví jenom sedet v kavárně a kecat, takhle si to spestříme losama 😀

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.