Sportka vyhráli jste – Kontrola tiketu!

Neděle 9. 12. 2018
1. TAH:
4
44
32
39
27
26
22
2. TAH:
11
45
13
17
28
37
4
ŠANCE:
4
1
0
7
2
7

logo

Aktuální jackpot sportky je 14 800 000 Kč!

Zkontrolujte si svoje čísla Sportky – Vyhráli jste?

Zde si můžete zkontrolovat svoje vsazená čísla a zjistit zda jste vyhráli ve Sportce! Pokud si nevíte rady, přečtěte si náš návod jak si u nás na stránkách vyhraj.com zkontrolovat tiket Sportky- návod naleznete níže.

1.

Vyberte si datum slosování

2.

Zadejte vsazená čísla

Sloupec 1
Sloupec 2
Sloupec 3
Sloupec 4
Sloupec 5
Sloupec 6
Sloupec 7
Sloupec 8
Sloupec 9
Sloupec 10
3.

Zadejte čísla doplňkové hry – Šance

(Jen pokud jste si ji vsadili)
4.

Zadejte Váš email

(Ochrana proti robotům)
5.

Odešlete výsledky na kontrolu!

Sportka vyhráli jste?Není to nic složitého! Stačí se držet čtyř naprosto jednoduchých kroků a váš tiket sportky bude zkontrolovaný během pár vteřin.

V prvním kroku si vyberte datum slosování, na který jste měli vsazený tiket Sportky. V druhém kroku si v uvedených sloupcích naklikáte vaše vsazená čísla, v případě, že jste si nevsadili všech deset sloupců nic se neděje. Jednoduše nechte sloupce prázdné a pokračujte k třetímu kroku. Ve třetím kroku vyplňte vaše číslo doplňkové hry Šance, v případě, že jste si ji nevsadili. Nic se neděje a pole nechejte opět nevyplněné. V posledním kroku, už jen klikněte na tlačítko „Zkontrolovat sázku“.

Zda jste vyhráli se vám zobrazí v přehledných tabulkách. V první tabulce budou výsledky porovnání pro hlavní hru Sportka a druhá tabulka bude obsahovat kontrolu doplňkové hry Šance.

Další možnosti jak zkontrolovat tiket Sportky od Sazky

Zkontrolovat tiket Sportky a zjistit zda jste vyhráli ve Sportce můžete mnoha způsoby:
  • Na webu on-line – Sportka vyhráli jste je velice oblíbená forma kontroly čísel. Jednoduše vyplníte čtyři krok v naší aplikaci na tomto webu a ihned vidíte zda jste vyhráli.
  • V televizním vysílání – Zkontrolovat tiket Sportky můžete i při vysílání losování v televizi, obvykle vysílají výsledky na ČT1.
  • Na terminálu sazky – Jednoduše si stačí zajít na jedno ze 7 200 výdejních míst Sazky a nechat si zkontrolovat tiket.
  • S mobilní aplikací – Sazka vydala i mobilní aplikaci pro kontrolu tiketu Sportky, pouze stačí vyfotit váš tiket a hned vidíte zda jste posledními šťastlivci. Na tuto aplikaci jsme napsali i velice podrobnou recenzi.
  • Na Youtube kanálu Sazky – Všechna slosování Sazka nahrává i na svůj Youtube kanál.
  • Osobně na sídle Sazky – Pokud chcete můžete se osobně zúčastnit slosování v sídle Sazky, ale o tom si přečtete více v článku: Jak se zúčastnit slosování her od Sazky?
  • Na teletextu – Ano i díky tomuto zastaralému způsobu si můžete zkontrolovat tiket Sportky.

Sportka vyhráli jste – Kontrola tiketu!
3.9 (77.01%) 67 votes
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.