Sportka vyhráli jste – Kontrola tiketu!

Neděle 25. 6. 2017
1. TAH:
11
26
8
41
39
40
12
2. TAH:
37
24
12
3
39
44
35
ŠANCE:
3
4
6
4
7
5

logo

Aktuální jackpot sportky je 243 900 000 Kč!

Zkontrolujte si svoje čísla Sportky – Vyhráli jste?

Zde si můžete zkontrolovat svoje vsazená čísla a zjistit zda jste vyhráli ve Sportce! Pokud si nevíte rady, přečtěte si náš návod jak si u nás na stránkách vyhraj.com zkontrolovat tiket Sportky- návod naleznete níže.

1.

Vyberte si datum slosování

2.

Zadejte vsazená čísla

Sloupec 1
Sloupec 2
Sloupec 3
Sloupec 4
Sloupec 5
Sloupec 6
Sloupec 7
Sloupec 8
Sloupec 9
Sloupec 10
3.

Zadejte čísla doplňkové hry – Šance

(Jen pokud jste si ji vsadili)
4.

Potvrďte kontrolu výsledků

Sportka vyhráli jste?Není to nic složitého! Stačí se držet čtyř naprosto jednoduchých kroků a váš tiket sportky bude zkontrolovaný během pár vteřin.

V prvním kroku si vyberte datum slosování, na který jste měli vsazený tiket Sportky. V druhém kroku si v uvedených sloupcích naklikáte vaše vsazená čísla, v případě, že jste si nevsadili všech deset sloupců nic se neděje. Jednoduše nechte sloupce prázdné a pokračujte k třetímu kroku. Ve třetím kroku vyplňte vaše číslo doplňkové hry Šance, v případě, že jste si ji nevsadili. Nic se neděje a pole nechejte opět nevyplněné. V posledním kroku, už jen klikněte na tlačítko „Zkontrolovat sázku“.

Zda jste vyhráli se vám zobrazí v přehledných tabulkách. V první tabulce budou výsledky porovnání pro hlavní hru Sportka a druhá tabulka bude obsahovat kontrolu doplňkové hry Šance.

Další možnosti jak zkontrolovat tiket Sportky od Sazky

Zkontrolovat tiket Sportky a zjistit zda jste vyhráli ve Sportce můžete mnoha způsoby:
  • Na webu on-line – Sportka vyhráli jste je velice oblíbená forma kontroly čísel. Jednoduše vyplníte čtyři krok v naší aplikaci na tomto webu a ihned vidíte zda jste vyhráli.
  • V televizním vysílání – Zkontrolovat tiket Sportky můžete i při vysílání losování v televizi, obvykle vysílají výsledky na ČT1.
  • Na terminálu sazky – Jednoduše si stačí zajít na jedno ze 7 200 výdejních míst Sazky a nechat si zkontrolovat tiket.
  • S mobilní aplikací – Sazka vydala i mobilní aplikaci pro kontrolu tiketu Sportky, pouze stačí vyfotit váš tiket a hned vidíte zda jste posledními šťastlivci. Na tuto aplikaci jsme napsali i velice podrobnou recenzi.
  • Na Youtube kanálu Sazky – Všechna slosování Sazka nahrává i na svůj Youtube kanál.
  • Osobně na sídle Sazky – Pokud chcete můžete se osobně zúčastnit slosování v sídle Sazky, ale o tom si přečtete více v článku: Jak se zúčastnit slosování her od Sazky?
  • Na teletextu – Ano i díky tomuto zastaralému způsobu si můžete zkontrolovat tiket Sportky.
Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.