Sazka rozdává 220 Kč skoro jen tak

Sazka odměna za registraci 220 korunHloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere? Na to zřejmě Sazka vsází, jelikož spustila akci, kde bonusem za registraci na jejích stránkách připisuje nově registrovaným uživatelům bonus 220 Kč.

Pojďme se na tuto akci od Sazky podívat trochu podrobněji a zjistit, jestli se nám v nabídce nachází nějaký ten háček.

Je někde háček?

Ani ne, jen se musíte registrovat, kdo už registrovaný je, má bohužel smůlu, nicméně si může zahrát o věcné výhry, jako jsou např. iPady. Nově registrovaný uživatel si musí vsadit na některou z nabízených loterií, ať Sportku, Eurojackpot, Šťastných 10 apod. nebo si setřít některé ze stíracích losů online v hodnotě 220 Kč. Sázku můžete vytvořit buď jenom jednu, nebo hned několik do celkové částky 220 Kč. Automaticky vám následně bude na účet připsána odměna ve výši 220 Kč, kterou uvidíte v sekci „Moje bonusy“.

Vkládání peněz na Sazce

Peníze si na svůj nový účet můžete vložit buď online platební kartou nebo na prodejních místech s terminálem Sazky. Vsadit ovšem musíte ze svého nově vytvořeného účtu online.

Vybírání odměny

4. Krok - Vyber si platbuJakmile si vsadíte, bude vám připsána odměna 220 Kč. Tuto odměnu nemusíte znovu sázet na další hru, klidně si ji můžete vybrat na prodejním místě s terminálem Sazky. Ovšem, jeden háček to má, musíte si dopředu na svém účtu zadat požadavek, že si chcete odměnu vybrat. Na prodejním místě pak předložíte svůj občanský průkaz společně se šestimístným kódem, který vám po zadání online požadavku bude vygenerován a který naleznete v sekci „Můj účet“. Abyste si částku ale mohli vybrat, musíte mít dokončenou registraci.

Můžete si tuto částku i vsadit

A to na jakoukoli hru od Sazky, například na Sportku online neplatí to však pro Sazkabet, kde jsou zase jiné promoční akce.

Časově omezená akce

Do kdy si mohu vsadit tiket do loterie EurojackpotAbyste odměnu dostali, je nutné se registrovat a hrát nejpozději do konce tohoto roku, tj. do 31.12.2017.

Tak na co ještě čekáte? jediným háčkem je, že musíte nastavit výběr peněz ve vašem herním účtu. Přeji hodně štěstí 😉

One Response to “Sazka rozdává 220 Kč skoro jen tak”

  1. Vazeni. Tyhle informace, ktere neplati neuverejnujte.. Akce vraceni penez u sazky byla do 30.10.!!a ne do31. 12.jak pisete vy.. zbytecne jsem prisel o penize..

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.