Sazka koupila stírací losy od Fortuny

Loterijní společnost Sazka koupila před pár dny stírací losy od Fortuny. Sazka chce tímto krokem rozšířit své už takto velké portfolio her. Fortuna chce s největší pravděpodobností věnovat více času kurzovému sázení a internetovému kasínu. Finanční výši obchodní transakce se rozhodly obě strany nezveřejnit.
Stírací losy sazka
„Obliba stíracích losů stále strmě stoupá. Segment okamžitých loterií u nás i v řadě dalších zemí Evropy roste dvojciferným tempem. Sazka chce být jednoznačně tou nejlepší volbou pro zákazníky, a proto jsme se rozhodli využít možnost akvizice společnosti Fortuna sázky, díky které rozšíříme stávající emise stíracích losů,“ říká generální ředitel Sazky Robert Chvátal.

Losy ovšem nejsou největším tahounem tržeb společnosti Sazka, ty tvoří pouze 16 % celkových tržeb Sazky, ale pevně věří, že tento podíl se bude i nadále zvyšovat. Na základě posledních statistik Ministerstva financí se objem vložených peněz do okamžitých loterií mezi lety 2012 až 2015 více než čtyřnásobně zvýšil.

Hlavními produktem Sazky jsou stále číselné loterie s hlavní hrou Sportka. Dále provozuje Sazka také třeba sportovní sázky a neloterijní služby – například virtuálního mobilního operátora SAZKAmobil.

Češi milují stírací losy

Stírcí los prachy na dřevo od Sazky - ukázkaTéměř každý dospělý člověk v České republice má zkušenost se stíráním losů. Češi si podle statistik koupí v průměru dva losy ročně a utratí za ně přibližně 250 korun. Největší prodej losů bývá před Vánocemi. Za rostoucí popularitou stírání losů stojí hned několik faktorů. Jedním z nich je touha lidí znát výsledky loterie okamžitě bez nutnosti čekání na losování.

A co vy – kupujete si stírací losy a jak často?

Štítky:

Ondřej Krejčí

Více o autorovi

Již po první výplatě jsem se stal pravidelným účastníkem slosování loterie Sportka. Později jsem se od kamaráda dozvěděl o výhodnějších loteriích a rozšířil jsem si tak své obzory. V dnešní době se zúčastňuji většího množství loterií, které volím podle aktuálních podmínek. Moje dosavadní nejvyšší výhra v loterii činní $16,458 (312 000Kč) v Brazilské loterii Mega-Sena. Více informací o mně... Pokud mne chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit na mail ondrejkrejci9@gmail.com

Více článků od autora - Navštívit stránky

4 komentáře ke článku “Sazka koupila stírací losy od Fortuny”

  1. Dobry den,
    našla jsem starši losy Loterie Fortuna-vyhrávají-dostanu na ně výhru?
    Děkuji za odpověď a přeji hezký den

  2. Dobry den,
    našla jsem starši losy Loterie Fortuna-vydávající-distanu na ně výhru?
    Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.