Sazka je pouze subdodavatelem účtenkové loterie

učtenkécá loterie provozovatel Wincor Nixdorf subdosavatel SazkaPodle vyjádření Ministerstva financí zajistí účtenkovou loterii společnost Wincor Nixdorf, která podobné systémy běžně zajišťuje. Největší loterijní společnost Sazka je pouze subdodavatelem.

Resort provozovatele účtenkové loterie oznámil v tiskové zprávě, že loterie bude spuštěna přibližně v polovině roku, ovšem přesný termín zatím stanoven není. Jediné co je již jisté, že novým generálním dodavatelem systému účtenkové loterie bude společnost Wincor Nixdorf a jejím subdodavatelem bude Sazka.

Společnost Wincor Nixdorf má nyní za úkol zajistit registraci účastníků, registraci a příjem účtenek, losování a výplatu výher a zákaznickou podporu. Dále musí vytvořit a udržovat aktuální webovém stránky a mobilní aplikaci pro účastníky loterie.

Na našem webu jsme před pár měsíci psali, že jedinou společností, která se přihlásila do tendru byla společnost Sazka, ale pouze jako subdodavatel. Serveru Euro.cz to tehdy oznámil Mluvčí Sazky Václav Friedmann:

“Firma podala přihlášku do tendru v konsorciu s dvěma menšími subdodavateli.”

Již obě zmíněné společnosti mají velké množství zkušeností, ať už v provozování loterií nebo tvorbě rozmanitých systémů. Neměl by tedy nastat žádný problém a pevně věřím, že nenastane žádné zpoždění a loterii se spustí již v předpokládaném červnu.

K čemu by měla sloužit účtenková loterie

Ministr financí Andrej Babiš, který je hlavní osobou tohoto nápadu tvrdí:

„Elektronická evidence tržeb je opatření, které přispívá ke zdravé a férové ekonomice a Účtenkovka je hra, díky které bude efektů EET dosaženo snadněji a lépe,“

Ministerstvo financí rozdá mezi účastníky účtenkové loterie peněžité i věcné výhry. Tyto výhry budou mít celkovou hodnotu 65 miliónů korun, přičemž hodnota prvních pěti výher bude vždy od 100.000 korun do jednoho milionu korun včetně věcné výhry automobilu.

3 komentáře to “Sazka je pouze subdodavatelem účtenkové loterie”

  1. Máte nějaké tabulky na účtenkové výhry, že někdo např. vyhrává pravidelně 1000 Kč a někdo 100 Kč ?

  2. Kde si mohu vyzvednout výhru – účtenkovka 100,- Kč. Na internetu je psáno v sídle Sazky to je kde? Děkuji

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.