TheLotter Recenze

TheLotter

Persons under 18 years of age are not permitted to gamble.

Společnost theLotter nemá licenční povolení od Ministerstva financí pro provozování loterií online!

Společnost theLotter zahájila svoji činnost jako první online zprostředkovatel loterijních tiketů v roce 2002 a jako první světu představil možnost skenování oficiálních loterijních tiketů. Ve zkratce funguje společnost theLotter jako kurýrní služba oficiálních papírových tiketů zakoupených v kamenném obchodě u autorizovaného prodejce v dané zemi.

TheLotter poskytuje díky dlouholetému růstu firmy a nejvíce nasbíraných zkušeností v oblasti online loterií své služby, aniž by museli strhávat provize z vašich výherSázet můžete až na 49 loterií z celého světa! Mimo jiné si můžete vyzkoušet další dva druhy her, které mnohonásobně zvyšují vaši šanci na výhru.

Návod

 • Jak se zaregistrovat
 • Jak získat bonus
 • Jak vložit peníze
 • Jak vsadit loterii
 • Jak vsadit loterii v mobilní aplikaci
 • Jak vybrat peníze
 • Jak hrát skupinové sázky
 • Návody se připravují

Skenování oficiálních loterijních tiketů

the lotter offline sázení - naskenovaný tiket v herním účtuSpolečnost theLotter nakupuje tikety s vašimi čísly a herními volbami přímo u licencovaných prodejců v konkrétních zemích prostřednictvím 25 poboček. Po tomto nákupu vám  pověřený zástupce společnosti tiket naskenuje. Vy pak na svém herním účtu naleznete naskenovanou kopii svého loterijního tiketu, která dokazuje, že jste vlastníky. Naskenovaná kopie obsahuje vámi vybraná čísla, pořadové číslo, datum, čas, místo nákupu a také jedinečné sériové číslo tiketu. Správnost těchto údajů si můžete kdykoli ověřit u oficiálního provozovatele dané loterie. Po naskenování je tiket umístěn do bezpečného trezoru v kanceláři místní pobočky

VIP Klub a bonusy

thelotter sleva až 20%Velkou výhodou je také VIP klub, se kterým můžete ušetřit velké množství peněz! Jednoduše začněte sbírat bonusové body, čím větší počet VIP bodů, tím větší slevu získáte. Body začínáte získávat okamžitě po uskutečnění první sázky, za každý jeden dolar, který utratíte na webu získáte 1 VIP bod!

Určitě také nezapomínejte na možnost „Speciální nabídky“, která je pevně přichycena na pravé straně webových stránek (okraji webu). Naleznete zde přehled aktuálních slev a bonusů.

Zabezpečení a jistota

Web theLotter je zcela bezpečný. Vaše osobní a platební údaje jsou šifrovány 128bitovým prostřednictvím protokolu SSLzabezpečením certifikátem GeoTrust, využívají protokol HTTPS a jsou přístupné pouze s uživatelským jménem a heslem.

Mám jistotu že obdržím výhru?

Jak je uvedeno v podmínkách služby, loterijní tikety jsou ve vlastnictví hráče, nikoli společnosti theLotter. Společnost theLotter pro vás zajišťuje pouze kurýrní službu a nemá žádný právní nárok na vaše tikety. Navíc máte k dispozici dostatečné doklady o vlastnictví jako doklad o nákupu v podobě potvrzovacího e-mailu, vaše transakce jsou trvale uložena na vašem účtu a aby to nebylo všechno máte i již zmiňovaný sken vašeho herního tiketu, který dokazuje, že pro vás tiket skutečně zakoupili. Naskenovaná kopie obsahuje vámi vybraná čísla, informace týkající se losování a také jedinečné sériové číslo tiketu. Právní dohoda, doklad o nákupu a naskenovaná kopie skutečného tiketu představují důkazy o tom, že tiket zákonně patří pouze vám.

Pravost tiketu si můžete kdykoli ověřit u oficiálního provozovatele dané loterie.

Mobilní aplikace theLotter

mobilní aplikace theLotterS mobilní aplikací od theLotter můžete sázet svoje oblíbené loterie z celého světa, ať už jste kdekoliv. S aplikací získáte okamžitý přístup k výsledkům loterií nebo můžete využít systém na kontrolu výsledků. Dále můžete použít mojí velmi oblíbenou funkci nejvyšších loterijních jackpotů na světě, podobně jako na našem webu. A nakonec nesmíme zapomenout, že si s mobilní aplikací můžete vsadit libovolnou světovou loterii. 

V aplikaci si dále můžete nastavit upozornění a oznámení, abyste nezmeškali vám důležitá losování nebo naše nabídky a slevy od společnosti theLotter. Aplikaci můžete stahovat zdarma na Appstoru nebo na Google play.

Podpora

Pokud by nastal jakýkoliv problém (což se s největší pravděpodobností nestane), stačí se obrátit na rychlou a vstřícnou podporu. Vybrat se dá ze tří možností: živí chat, email a pokud je problém opravdu akutní, můžete využít telefonické podpory, ovšem ta bohužel není v českém jazyce.

Skupinové sázení a Sady

Skupinovým sázením nebo Sadami zvýšíte vaši šanci na výhru, ale o tom se zde nebudu zmiňovat. Pro oba druhy sázení jsem vytvořil speciální samostatné články:

Skupinové sázení the lotter

Skupinové sázení loterií

Zvyšte svoji šanci na výhru pomocí skupinového sázení a radujte se z jackpotu společně se svými přáteli. Není nic jednoduššího, každé losování.… Celý článek

the lotter sady (bundles) - logo

Sady (Balíčky)

Zvyšte svoji šanci na výhru kombinací klasické osobní sázky a skupinové sázky. Každé losování budete mít 30-770 šancí na výhru s výraznými… Celý článek

Jak společnost theLotter funguje

Na systému společnosti není nic složitého, jednoduše si pomocí stránek theLotter vsadíte vámi vybranou loterii. Jeden ze zástupců v 25 pobočkách po celém světě koupí tiket příslušné loterie, který následně nahraje na váš uživatelský účet.

Jak získám svoji výhru?

Menší výhry vám budou jednoduše vybrány a převedeny na váš uživatelský účet do 24 hodin od zveřejnění oficiálních výsledků loterie. Z uživatelského účtu si výhru můžete nechat zaslat na váš bankovní účet nebo ji použijete na další sázení. V případě, že bude výhra větší a v daném státě se bude muset danit, tak vás theLotter předem upozorní a vaše výhra přijde na váš účet na webu do 15 dnů po přijetí prostředků od oficiálního provozovatele loterie.

Pokud vyhrajete jackpot, tak vás neprodleně telefonicky kontaktuje jeden ze zaměstnanců zákaznické podpory pro domluvení převzetí výhry. Společnost theLotter za vás uhradí cestovní náklady na místo, kde byl tiket zakoupen a zástupce pobočky vám předá výherní papírový tiket. Celý tým theLotter vás následně doprovodí do sídla oficiální loterijní organizace, kde si vyzvednete svůj jackpot osobně.

Rychlé a stručné video, které vám vysvětlí systém online sázení u společnosti theLotter. Video je bohužel v anglickém jazyce, ovšem pokud vám to pomůže, v pravém spodním rohu si můžete zapnout anglické titulky nebo pod videem najdete překlad v českém jazyce.

České titulky k videu

0:02: V dnešní době máte celý svět na dosah ruky.
0:05: Nemusíte letět do berlína, abyste si koupili Volkswagen ani nemusíte projíždět Římem abyste si dali právé espresso.
0:09: Ale stále musíte letět do Ney Yorku, abyste si koupili tiket do ameriscké loterie MegaMillions.
0:14: Ovšem pravdou je, že nemusíte.
0:17: TheLotter vám poskytne milíonové jackpoty, napříč celím světem.
0:21: Funguje to přesně takto:
0:23: V první řadě si vyberte si vyberte jednu ze 45 loterií, kterým stále se neustále navyšuje jackpot.
0:29: Dále si vyberte svá šťastná čísla a další případné možnosti na tiketu.
0:35: Jeden ze zástupců 25 poboček společnoti theLotter zakoupí papírový tiket u oficiálního prodejce dané loterie.
0:40: Potom váš tiket naskenuje a uloží do systému na váš soukromý herní účet.
0:45: Nakonec, až budou výsledky dostanete upozornění na email nebo přes sms zda jste vyhráli.
0:51: Vyhráli jste? Gratulujeme, vaše výhra bude vyplacena na váš herní účet, a to s nulovým poplatkem.
0:58: S deseti rokama zkušeností a miliónů vyplacených korun výhercům je thelotter lídrem v oblasti online loterií!
1:06: Tudíž další tiket si už můžete koupit například z kanceláře v Barceloně nebo můžete vyzkoušet svoje štěstí v eruomillionech z pláže v Sydney.
1:13: Navštivte stránky theLotter a hrajte, ať už jste kdekoliv!
1:16: theLotter hrajte celosvětově.

Verdikt

thelotter 98 ze 100 - hodnoceniOnline kurýr loterijních tiketů theLotter je velmi spolehlivý, bezpečný, má dlouholetou historii a desítky tisíc spokojených zákazníků. Nejvíce bodů od nás získal za skenování oficiálních papírových tiketů, který lze jednoduše najít v uživatelském účtu. Dále nám nabízí skupinové sázení, díky kterému zvýšíme svoji šanci na výhru. Další velké plus získal theLotter za ohromné a rozmanité množství loterijních her z celého světa. Z případné výhry si nestrhávají žádný poplatek, jelikož ten je již zahrnut při nákupu tiketu a většinou si musíte vsadit od třech sloupců a více. Ovšem to jim nemůžeme společnosti brát za zlé, zadarmo nikdo nepracuje.

Začít sázet!

Návody

Jak se zaregistrovat

Pro sázení je v první řadě nutná registrace na, přinášíme vám tedy jednoduchý návod s obrázky, jak se zaregistrovat. Na každý obrázek je možné kliknout a ten se vám následně zvětší.

1. Krok

Na hlavní stránce klikněte na volbu „Registrovat“.

Jak se zaregistrovat na stránkách loterijní společnosti theLotter - 1. krok

2. Krok

Vyplňte registrační formulář a klikněte na volbu „Registrovat“. Případně můžete kliknout i na volbu „Přihlásit přes Facebook“ a registrovat se pomocí vašeho účtu na nejznámější sociální síti.

Jak se zaregistrovat na stránkách loterijní společnosti theLotter - 2. krok

3. Krok

Vaše registrace je kompletní, nyní můžete začít sázet. Na email vám přijde do 15 minut uvítací email s přihlašovacím jménem.

Výhody

 • Skenování oficiálních loterijních tiketů
 • Velké množství nabízených her
 • Aplikace pro mobily a tablety
 • Skupinová sázení
 • Super vstřícná podpora
 • Ohromné množství možností vkladu a výběru
 • VIP klub

Nevýhody

 • Minimální vklad $25
 • Podpora není v češtině
 • Minimálně 3 sloupce

Details

Společnost TheLotter
URL webu https://www.thelotter.com/cz/
Založeno 2002
Sídlo firmy Londýn
Podpora https://www.thelotter.com/contact-us/
Typy podpory Telefon, Email, Live chat
Jazyk(y) Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Francouzština, Španělština, Portugalština, Italština, Čínština, Japonština, Polština, Rumunština, Švédština, Maďarština, Nizozemština
Minimum 1st Deposit $25
Demo hra No
Account Types Bronzový, Stříbrný, Zlatý, Platinový, Diamantový
Metody vkladu Bankovní převod, Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, JCB, Skrill, Neteller, WebMoney, Ukash, PaysafeCard, Poli, Dofort, GiroPay, Maestro, Nordea, EntroPay, eps, Bleue, CartaSi, PostePay, iDeal, Direct Debit, ePay, bg, PolishBanks
Metody výběru Bankovní převod, Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Skrill, Neteller
Trading Methods Ano
Počet nabízených loterií 49+
Types of Assets Jednotlivé sázení, Skupinové sázení, Sady
Loterie (losy) MondayLotto, OzLotto, PowerballLotto, SaturdayLotto, WednesdayLotto, DuplaSena, Mega-Sena, Quina, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto, LuckyMoney, EuroMillions, MyMillion, Loto, Lotto, SiVinceTutto, SuperEnalotto, SuperStar, Lotto, Powerball, SuperLottoPlus, Lotto649, Baloto, Hatoslotto, Otoslotto, Pick6XTRA, Cash4Life, Lotto, Powerball, Lotto, Ontario49, Megabucks, Lotto, Lotto, Lotto6/49, Gosloto6/45, EuroMillions, UKMillionaireMaker, NationalLottery, Thunderball, Megalot, SuperLoto, MegaMillions, Powerball, Joker, Lotto, BonoLoto, ElGordo, LaPrimitiva, Lotto
Měna EUR, USD, GBP, RUB, AUD
Jazyk Yes
Hraní na mobilu Yes
Hraní na tabletu Yes
Hodnocení společnosti

Obrázky společnosti

Screenshot 1 Screenshot 2
Vsadit si

13 Responses to “TheLotter Recenze”

 1. Dnes mi z Lotteru napsali, že vláda ČR je zablokovala, a proto už nemůžou poskytovat služby občanům ČR. Je nějaká alternativní stránka?

   1. Dobry den, nevite jestli se “neco” pohlo a bude mozne opet v brzke dobe sazet z CR? Pokud se nachazim v zahranici, ve state v kterem sazeni zahranicnich loterii je povoleno, je sazeni pro obcana CR legalni? Dekuji za odpoved. Ondra

    1. Dobrý den Ondřeji,
     již mnoho společností čeká na schválení, ovšem MF nikam nespěchá a stále se všem vracejí věci, které mají vylepšit na svém systému. Celkem žádá 39 společností (nevím to jistě přesně) a licenci má zatím jen pár vyvolených. Snad se dokonce roku některé ze světových loterijních společností podaří získat licenci, doufáme v to všichni.

     Pokud jste v zahraničí, nic vám nebrání koupit si papírový tiket 😉 To je povolené!

     Přeji hodně štěstí,
     Krejčí O.

 2. Všem doporučuji, všechno co jsem vyhrál mi bylo proplaceno.

  Doporučuji také vyzkoušet více loterií, pokaždé hraji jinou loterii z jiného konce světa a je to větší zábava!

 3. Ještě žádnou výhru jsem neobdržel v plné výši. A to prý mají jen poplatek z vkladu za tiket. Kolik si strhnou, když opravdu někdo vyhraje miliony?

  1. Dobrý den Milane,
   já jsem zatím vždy obdržel výhru v plné výši. Pošlete mi prosím konkrétní případ, nejlépe screen na email (ondrejkrejci9@gmail.com) a pokusím se Vám poradit.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí Ondřej

 4. + Počet loterií, skeny tiketů, důvěryhodnost, systém a design
  – platim o něco málo víc za tiket, ale za služby se platí

  Doporučuju

 5. Nejlepší stránka na sázení zahraničních loterií, líbí se mi jak skenují ty tikety. Jediná internetová loterijní společnost, která opravdu důvěřuji. Všem doporučuji!

 6. Na stránky moc nechodím, já využívám raději mobilní aplikaci, která nemá jedinou chybu. 100/100!

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.