MegaLoto Recenze

MegaLoto

Persons under 18 years of age are not permitted to gamble.

Společnost Megaloto nemá licenční povolení od Ministerstva financí pro provozování loterií online!

Společnost Megaloto vznikla přelomem roku 1998, kdy pouze asistovala lidem v zahraničí, aby si mohli vsadit na UK Nation Lottery. V dnešní době společnost nabízí samozřejmě více jazyků, větší množství a druhů her z celého světa. Se svojí stránkou se řadí mezi nejúspěšnější internetové společnosti světa.

Od prvního pohledu je design webu jednoduchý a přehledný, kategorie jsou jednoduše rozčleněné a zorientovat se na stránkách není žádný problém. Zobrazení webu se dokonce přizpůsobí vašemu zařízení. Můžete tak sledovat dění ve světě loterií na vašem chytrém telefonu nebo tabletu.

Novinky a výsledky

Pravidelné články, novinky a dění ze světa loterií jsou skoro na denním pořádku. Díky těmto kategoriím budete stále vědět, jaká  sázka je pro vás nejvhodnější a můžete si tím tak zvýšit svoji šanci na výhru.
Velkým faktorem na jakou loterii se rozhodnete vsadit je samozřejmě výše jackpotu a jak často lidé vyhrávají v dané hře, tyto informace získáte na záložce „Výsledky a výhry“. Samozřejmě si můžete zkontrolovat i poslední tažená čísla a zjistit zda nejste posledními šťastlivci.

Bonusy

Velmi kladný je určitě uvítací 100% bonus za první vklad do sedmi dnů od registrace, maximálně můžete vsadit 450€, tudíž budete mít na sázení celých 900€. Další skvělí bonusem je, že na vaše narozeniny určitě nezapomenou a určitě doporučuji soutěž, která na stránkách probíhá každý týden a nazývá se Týdenní soutěž s Megaloto zpravodajem, kde můžete každý týden hrát o 60€!

100% Bonus za první vklad

VIP Klub

Další ze společností, která nabízí VIP členství, kde se dá ušetřit velké množství peněz. Za nasbírané body (Loto body) můžete nakupovat tikety do jednotlivých her. Dále si můžete za loto body kupovat status účtu, čím větší status vlastníte, tím je pro vás každá hra levnější. VIP členem se může stát naprosto každý, stačí se pouze zaregistrovat a začít sázet.

Systém balíčků

Skvělí balíčkový systém, který nabízí broker Megaloto je vhodný pro nenáročné hráče. Pomocí toho systému můžete vsadit na vámi vybrané hry na jeden celý rok předem. Nemusíte se pak starat o sázení každý týden, pouze si kontrolujete průběžně výsledky, zda nejste posledními výherci. Ovšem osobně zastáncem tohoto systému nejsem, rád sázím každý týden a pečlivě rozmýšlím do jaké loterie vsadím.

Zabezpečení a podpora

Společnost MegaLoto působí již 16 let a za léta si vybudovala solidní a právem zaslouženou pověst světového zprostředkovatele loterijních losů. Efektivní, bezpečný a pohotový servis, atraktivní produkty a historie 100% čistého záznamu vyplácení hráčů zajišťuje, že si tuto reputaci udržují. Samozřejmě působí v rámci národní licence vydané Curacao Gaming Commission, to znamená, že je předmětem důkladných auditů a regulací, aby byly zajištěny nejvyšší standardy při nákupu losů a vyplácení výher. Navíc, jsou určité ceny pojištěny prestižní německou firmu řízení rizik, Emirat AG, lídrem v průmyslu vyplácení v loto hrách.

Verdikt

Broker Megaloto má svoji historii a mnoho spokojených sázkařů, tudíž nám nabízí bezpečí a jistotu. Velmi kladně hodnotím bonusy, jako jediný nabízí bonus za první vklad, který může být opravdu vysoký (až 450€), což je naprosto úžasné. Aktuální výsledky a poslední novinky ze světa loterií jsou samozřejmostí, líbí se mi články tipu “Víkendové menu”, kde se dozvím nevhodnějších příležitostech k sázce. Podpora je také naprosto v pořádku, možná jen v noci vám neodpoví. V neposlední řadě musím znovu vyzvednou VIP (Loto body) klub, čímž se dá ušetřit velké množství peněz. Ovšem trochu mě mrzí ceny za tiket, které jsou o proti konkurenci jako Lottoland o mnoho větší. Brokera Megaloto tedy hodnotíme vcelku pozitivně je vidět, že od svých kořenů nasbíral velké množství zkušeností a sázkařům nabízí, vše co potřebují.

Začněte hrát

Jak se zaregistrovat?

Pro sázení je nutné se zaregistrovat, přinášíme vám tedy jednoduchý návod s obrázky, jak se zaregistrovat. Na každý obrázek je možné kliknout a ten se vám následně zvětší.

1. Krok

Na hlavní stránce klikněte na volbu „Zaregistrovat se“.

1. krok registrace na Megaloto

2. Krok

Vyplňte registrační formulář a klikněte na volbu Vytvořit účet.

2. krok registrace na Megaloto

3. Krok

Vaše registrace je kompletní, nyní můžete začít sázet. Pokud si chcete ještě ověřit registraci, do 15minut, by vám měl přijít uvítací email. Vás určitě zajímá jak získat 100% bonus za první vklad.

Jak získat 100% bonus za první vklad (až 12 000 Kč)?

Od dokončení registrace máte sedm dní na první vklad, abyste měli nárok na 100% bonus. Tedy musíte učinit první vklad do 7dnů. Osobně nedoporučuji tuto část odkládat na později, zbytečně zapomenete vložit a přijdete tím o svůj bonus!

Pokud vložíte do již zmiňovaných sedmi dnů od dokončení vaší registrace, automaticky máte nárok an zdvojnásobenou částku.

Získat 100% bonus za vklad

Kdy a jak mi bonus vyplatí?

Peníze vám přidělí automaticky, ovšem bonus je rozdělen na 4 splátky s týdenním intervalem.

V praxi to znamená, že pokud vložíte 100€, každý týden vám na účet přibude 25%, v tomto případě 25€ (už za 4 týdny se vám tedy kompletně načte celý bonus)! Což určitě ničemu nevadí, tahy loterií probíhají většinou 2x týdně, máte tedy stále dostatek kreditu.

Určitě myslete na to, že čím víc vložíte, tím větší bude váš bonus!

Informace k bonusu

 • Nabídka je platná pro maximum £300, €450 a $250.
 • Minimální vklad je £10, €10 a $10.
 • Peníze přidané na zákazníkův účet bonusem nemohou být vybrány (lidově řečeno “musí se prosázet”).
 • Bonus je omezen na první vklad. Mnohonásobné vklady nemohou těžit z tohoto bonusu, i když budou uskutečněny v období 7 dní.

Chci získat 100% bonus teď hned!

Jak vložit peníze?

Peníze můžete vložit ihned po registraci, což je i ta správná chvíle pro získání bonusu. Stačí kliknout nahoře v hlavním menu na volbu „Vložit herní kredit“

Vklad peněz na Megaloto

Vklad kreditní kartou

Vklad kreditní kartou je nejpoužívanější a nejoblíbenější metoda. Jelikož je opravdu rychlá a zároveň velmi bezpečná.

1. Krok

Po kliknutí na volbu „Vložit herní kredit“ vás stránka automaticky přesměruje na stránku vkladu viz. obrázek.

2. krok vklad kreditní kartou na Megaloto

 1. V prvním kroku je zatřebý vybrat metodu vkladu, v tomto případě klikneme na volbu kreditní karta. Automaticky se nám zobrazí druhá volba.
 2. Dalším krokem je zapotřebí vybrat tip platební karty. Pokud ho nevíte, měl by být napsaný na platební kartě, nejčastěji na přední straně v pravém horním rohu.
 3.  Zvolte částku, kterou chcete vložit na svůj herní účet, ovšem minimální vklad je 10€.
 4. Pokud máte vše správně vyplněné, klikněte na volbu „Pokračovat“

2. Krok

Vaše transakce je úspěšně vyřízena, nyní můžete začít nerušeně sázet. Pokud je to vaše první platba automaticky se vám načte první čtvrtina bonusu za první vklad (viz. obrázek). Potvrzení o platbě vám také přijde do 15minut na email.

2. krok vklad kreditní kartou na Megaloto

Jak vybrat peníze

Peníze se dají vybírat od £10.00, €12.00 nebo $15.00 záleží na měně, kterou máte nastavenou pro váš herní účet. Peníze se dají vybrat ihned po výhře v loterii. Stačí si nahoře v menu zvolit možnost „Nárokovat“.

Vyber peněz Megaloto

Druh výběru

Na výběr nemáte pouze možnost získat obnos na některý z vašich účtů, ale i další možnosti jako převod na herní kupóny, doplnění herního kreditu a nebo můžete přispět na charitu.

Vyběr peněz Megaloto 2

 1. Možnost „Převést na kupony“, vám umožní rychle převést vyhrané peníze na další kupony do vybrané loterie. Pouze si vyberete počet kuponů (jeden kupon = jeden herní sloupec), potvrdíte je a automaticky se zúčastnit dalšího slosování.
 2.  Možností „Doplnit účet“ si navýšíte herní kredit, za který můžete nadále sázet.
 3. Při „Výběru hotovosti“ převádíte peníze na vámi zvolený účet. tento postup je více rozebrán níže.
 4. Poslední možností „Přispět charitě“, jak už vyčnívá z názvu přispět na jednu z vámi zvolených charit. Na výběr máte Brazilskou charitu Operação Sorriso nebo na charitu v Ugandě Life for mothers

Výběr hotovosti

Asi nejpoužívanější metodou bude výběr hotovosti, kdy si chcete připsat výhru na vlastní účet.

1. Krok

Kliknete na třetí možnost „Výběru hotovosti“.

2. Krok

Automaticky vás to převede na další stránku zobrazenou stránku.

Výběr peněz Megaloto 3

 1.  Vyberete si zemi, kde vlastníte svůj osobní bankovní účet nebo elektronickou peněženku.
 2.  Vyberete si způsob výběru hotovosti v našem případě to bude první možnost „Bankovní převod“, pokud vlastníte jednu z elektronických peněženek Moneybookers (Skrill) nebo Neteller můžete zvolit tuto možnost a vyplnit žádané údaje.
  1. Jméno banky snad každý pozná sám
  2. Adresu najdete na internetové stránce banky pod kontaktem (uvádí se adresa centrály)
  3. Kód banky má stanovená každá banky vlastní. Je to číslo za lomítkem, popřípadě is ho můžete najít na stránce kurzy.cz
  4. SWIFT kód má každá banka také vlastní a slouží ji k přesměrování plateb ze zahraničí, najdete ho na stejné stránce zde
  5. Měnu účtu si nastavte každý sám, pokud by odeslali na váš účet eura, přitom měli nastavené koruny, nic se nestane. Banka si peníze převede a vám částka bez problému dorazí.
  6. IBAN vlastní každý účet, je to mezinárodní číslo účtu. Najdete ho buď ve svém internetovém bankovnictví, popřípadě si ho můžete nechat spočítat ve speciální kalkulačce, kam zadáte pouze stát a vaše číslo účtu.
 3. Nyní stačí zkontrolovat, zda máte všechna pole správně vyplněná a zvolit možnost „Pokračovat“

3. Krok

Pokud se vám neukáže žádná chyba, vaše žádost o transakci byla úspěšně zadána.

Přejít na Megaloto a začít hrát!

Doufám, že vám moje recenze pomohla při výběru správné společnosti. Přeji vám co nejvíce štěstí při sázení! Pokud se vám poštěstí a některá z loterií vám nadělí předčasný vánoční dárek, klidně i menší. Budu velmi rád, když mi budete posílat fotky vašich výher, dokonce mi nedělá problém vám poradit v případě, že si nebudete s něčím jistí. Kontaktovat mě můžete na email ondrejkrejci9@gmail.com.

Výhody

 • Zkušenosti od roku 1998
 • Super vstřícná podpora v českém jazyce
 • Velké množství volby měny
 • Úvitací a narozeninový bonus
 • VIP klub
 • Stránka přizpůsobená mobilům a tabletům

Nevýhody

 • Vyšší cena za tiket

Details

Společnost MegaLoto
URL webu http://www.megaloto.cz/
Založeno 1998
Sídlo firmy Londýn
Podpora http://www.megaloto.cz/cz/contact.html
Typy podpory Telefon, Email
Jazyk(y) Čeština, Angličtina, Rusština, Němčina, Polština, Portugalština, Španělština, Francouzština, Maďarština, Švédština, Rumunština
Minimum 1st Deposit 10€
Bonus První vklad bonus 100%
Demo hra No
Account Types Standard, Stříbro, Zlato, Platina, Bronz
Metody vkladu Visaa, Mastercard, Bankovní Převod, NETeller, Skrill, ePay.bg, WebMoney, Ukash, Neosurf, Abaqoos, Moneta, POLi, DineroMail, Euteller, Giropay, Boleto Bancário, Przelewy24, Sofort, Überweisen, EPS, Trustly, Lobanet, Qiwi Wallet, PayU, HalCash , SID, AstroPay, PaySafeCard
Metody výběru Bankovní převod, Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Skrill, Neteller
Počet nabízených loterií 15
Types of Assets Jednotlivé sázení, Rychlá hra, Standard balíček, Balíček Super 7, Balíček velkých 5
Loterie (losy) SuperEnaMax, Powerball, MegaMillions, EuroMillions, SuperEnaLotto, MegaSena, LaPrimitiva, UKLottery, SuperLottoPlus, EuroJacpot, Lotto6aus49, ELGordo, OZPowerball, OZLotto, FranceLotto
Měna EUR
Jazyk Yes
Hraní na mobilu Yes
Hraní na tabletu Yes
Hodnocení společnosti 95/100

Obrázky společnosti

Screenshot 1 Screenshot 2
Vsadit si

9 Responses to “MegaLoto Recenze”

 1. Dobry este doplnte,ze bonus dostanete kazdy rok ako vyrocny bonus 100%vkladu aspon ja to tak mam uz 3rok.Mam pravdu?S pozdravom.J.

 2. Už to naskočilo správně, asi to museli ručně přepočítat 🙂 Za narážku na poctivost se omlouvám, teď již není na místě..

 3. S megaloto zkušenost nemám a kvůli vysokým cenám ani mít nebudu, co mě ale strašně pobavilo, je hvězdičkové hodnocení pod recenzí, které stále ukazuje 100%, i když jsem klikl na jen jednu hvězdu a i refreshnul stránku. Říkám si, asi chyba, ale po kliknutí se objevilo “děkujeme za Váš hlas”. Takže tolik k objektivitě zdejších recenzi 🙂

 4. Bonus za registraci mi bodl… Stránka je rychlá, přehledná a líbí se mi, že se přizpůsobuje mobilu. Jediné co mě trochu mrzí, že to nevypadá tak moderně, ale to je jen detail. Megaloto tedy hodnotím, velmi kladně!

 5. Zkoušel jsem jak Megaloto, tak Lottoland a je to naprosto stejné. Obě společnosti jsou skvělé a nevidím v nich téměř žádný rozdíl. Osobně sázím u obou podle ceny tiketu 😀

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.