LuckyLottos Recenze

LuckyLottos

Persons under 18 years of age are not permitted to gamble.

Společnost LuckyLottos nemá licenční povolení od Ministerstva financí pro provozování loterií online!

Luckylottos je bratrská stránka společnosti Megaloto, která vznikla přelomem roku 1998, kdy pouze asistovala lidem v zahraničí, aby si mohli vsadit na UK Nation Lottery. Obě stránky této společnosti jsou velice podobné, design webu je přehledný, kategorie jsou jednoduše rozčleněné a zorientovat se na stránkách je opravdu snadné. Stránka se samozřejmě přizpůsobuje chytrým telefonům a tabletům.

Asi jeden z největších důvodů, proč vznikla nová stránka je zveřejnění instantních loterií.

Návod

 • Jak se zaregistrovat (Připravujeme)
 • Jak získat bonus (Připravujeme)
 • Jak vložit peníze (Připravujeme)
 • Jak vybrat peníze (Připravujeme)

Instantní loterie (Lucky 9 a Lucky 12)

Také se jim dá říkat Rychle hry, jelikož se losují každých 5 minu, 24 hodin denně a 7dní v týdnu. Stačí si vybrat vaše šťastná čísla a přesunout se k platebnímu procesu. Pak jen počkejte pár minut a obdržíte výsledky losování společně s výhrou okamžitě přiřazenou k vašemu hernímu účtu. Hrát můžete až o 1 milión euro (27.000.000 Kč). Více o instantních loteriích se dozvíte v kategorii „Rychlé loterie“.

Zabezpečení

Společnost LuckyLottos působí již 16 let a za léta si vybudovala solidní a právem zaslouženou pověst světového zprostředkovatele loterijních losů. Efektivní, bezpečný a pohotový servis, atraktivní produkty a historie 100% čistého záznamu vyplácení hráčů zajišťuje, že si tuto reputaci udržují.
Navíc, je společnost pojištěna německou firmu řízení rizik, Emirat AG, tudíž se o své případné výhry nemusíte strachovat.

Podpora

Podpora stejně jako u většiny společností funguje na jedničku. S jakýmkoliv problémem, či vaší otázkou na stranu společnosti. Stačí vybrat jednu ze tří možností podpory (Email, Live chat nebo telefon) a máte o vše postaráno. Osobně jsem se setkal na Live chatu s opravdu rychlou zpětnou reakcí v rámci desítek vteřin.

Verdikt

Luckylottos je opravdu propracovaná platforma. Nejvíce mě potěšili instantní loterie (Lucky9 a Lucky 12), které na stránkách hraje největší počet návštěvníků. Já osobně se jich při „surfování na internetu“ zúčastňuji a jsem rád, že nemusím dlouho čekat na slosování. Velmi kladně také hodnotím jednoduchost a přehlednost webu. Podpora mě také velmi potěšila se svojí okamžitou odpovědí na live chatu. Samozřejmě stránka má i nějaké záporné stránky, trochu mě mrzí, že nemá žádný věrnostní (bonusový) program a není zde žádná záložka na novinky ze světa loterií, ale to se dá omluvit, jelikož znám mnoho jiných zdrojů s novinkami. Celkově tedy hodnotím stránku velmi kladně, jelikož zde najdu pouze velké světové loterie nebo instantní loterie, které zatím u žádné jiné česky přeložené loterijní společnosti nenaleznu.

Výhody

 • Instantní loterie
 • Rychlé a jednoduché sázení
 • Stránka přizpůsobená mobilům a tabletům
 • Super vstřícná podpora
 • Velké množství měn

Nevýhody

 • Žádný věrnostní program Žádný uvítací bonus

Details

Společnost LuckyLottos
URL webu https://www.luckylottos.com/cs
Založeno 1998
Sídlo firmy Londýn
Podpora https://www.luckylottos.com/cs/contact/
Typy podpory Email, Live chat, Ttelefon
Jazyk(y) Čeština, Angličtina, Němčina, Švédština, Polština, Ruština, Rumunština, Španělština, Portugalština, Maďarština, Francouzština
Minimum 1st Deposit Libovolný
Demo hra No
Account Types Standartní
Metody vkladu Bankovní převod, Visa, MasterCard, EntroPay, Skrill, Neteller
Metody výběru Bankovní převod, Visa, MasterCard, EntroPay, Skrill, Neteller
Počet nabízených loterií 8
Loterie (losy) MegaMillions, EuroMillions, USAPowerball, Superena, EuroJackpot, SuperEnaMax, Lucky12, Lucky9
Měna CZK, USD, GBP, EUR, BRL, HUF, PLN, RON, RUB, ZAR, SEK
Jazyk Yes
Hraní na mobilu Yes
Hraní na tabletu Yes
Hodnocení společnosti 90/100

Obrázky společnosti

Screenshot 1 Screenshot 2
Vsadit si

One Response to “LuckyLottos Recenze”

 1. Ty rychle loterie jsou bezvadné, hrajeme to na tabletu s kamarádama v hospodě.. Minule se nám trochu zadařilo, tak jsme to hned všechno propili 😀

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.