Loterie Sazka online – recenze

Sazka

Persons under 18 years of age are not permitted to gamble.

Největší loterijní a sázková společnost v České republice vstoupila na internetový trh 20.3.2017, díky čemuž můžete hrát vaše oblíbené loterie z pohodlí svého domova! Jednoduše si vsadíte kdykoli a kdekoli budete mít chuť. Šanci vyhrát miliony a miliardy máte vždy po ruce.

Sazka vstoupil na český trh v roce 1956 se stejnojmennou hrou jako název společnosti, od té doby samozřejmě celá společnost prošla ohromnými změnami. V dnešní době nabízí osm loterií, přes 30 stíracích losů a další typy her. Na internetové verzi jsou však prozatím dostupné pouze čtyři verze loterií. S ostatními loteriemi a stíracími losy čeká Sazka na finální povolení ze strany regulátora.

České loterie od Sazky online

Sportka online logoPro možnost vsadit si Sportku, Eurojackpot nebo jinou z nabídky loterií Sazky se musíte nejprve zaregistrovat na stránkách Sazky. Registrace je naprosto jednoduchá, zabere pouze pár minut a celou ji zvládnete aniž byste museli překročit práh domova. Následně si stačí nahrát finanční prostředky na svůj herní účet a můžete pohodlně sázet z pohodlí svého domova!

Stírací losy od Sazky online

Stírací losy od sazky na mobilu a tabletuNově Sazka spustila stírací losy, které můžete hrát z pohodlí svého domova. Vybrat si můžete z 8 druhů online losů v cenovém rozmezí od 5 do 150 korun, přičemž Sazka plánuje další verze. Online stírací losy Sazka mají samostatné emise, které mají vlastní výhry a nejsou tak propojeny s nabídkou klasických papírových losů, které můžete koupit v kamenných pobočkách.

Internetové losy jsou velmi pěkně zpracované a stírají se jednoduše. K jejich spuštění je zapotřebí doplněk do vašeho prohlížeče Adobe Flash Player, pokud vám tedy nefungují, stáhněte si poslední aktuální verzi a nainstalujte ho do vašeho počítače.

Zabezpečení a jistota

Sazka zabezpečeníSpolečnost Sazka každý rok prochází tuzemskými i mezinárodními kontrolami a jako jediná loterijní společnost v České republice drží dva certifikáty od světové loterijní asociace (WLS) Řízení bezpečnosti a zodpovědné hraní. Dále jako jediná v ČR drží certifikát o politice systému managementu bezpečnosti informací a WLA-SCS. Nakonec nesmíme zapomenout na certifikát Řízení informační bezpečnosti (CIS).

Není se třeba bát o svá osobní data a podvody ze strany Sazky můžeme vyloučit. Se Sazkou můžete nerušeně a bezpečně sázet.

Uživatelská podpora

podpora sazkyV případě, že nastane nějaký problém nebo si nevíte s něčím rady můžete využít přímo excelentní uživatelské podpory. Podpora na živém chatu s operátorem je k dispozici nepřetržitě (24/7) a je připravená zodpovědět všechny vaše dotazy, případně pomoct vyřešit váš problém. V průběhu dne můžete dokonce využít i telefonickou podporu nebo můžete kdykoliv psát na email info@sazka.cz, ovšem na emailu nečekejte tak rychlou odpověď jako ze dvou dříve jmenovaných možností.

Závěrečné shrnutí recenze

Sazka nabízí nejoblíbenější českou loterii Sportka, největší evropskou loterii Eurojackpot online a nabízí svým sázkařům nepřetržitou podporu, ale to je tak jediné pozitivní. Nově nabízí i stírací losy online, které mají velmi pěkně zpracované. Sazka je na posledním místě naší tabulky internetový loterijních společností, jelikož nenabízí žádný vstupní bonus pro nové hráče, nenabízí hráčům žádný věrnostní program a zatím nabízí pouze čtyři loterie. Pokud bychom porovnali Sazku s mnohem menší loterijní společností loterie Korunka, tak to vypadá, že si Sazka nechce hýčkat své sázkaře a jednoduše věří, že dlouhodobě vybudované jméno v českých loterijních vodách udrží tržby.

Berme v potaz, že Sazka běží online pouze pár dní a získala regulaci pouze na pár loterií. Osobně věřím, že v brzké době se vypracuje na první místo našeho žebříčku.

Zde naleznete užitečné obrázkové návody, se kterými byste měli zvládnout každou akci na stránkách Sazky bez jediného problému. Každý obrázek si můžete kliknutím zvětšit

Jak se zaregistrovat

Pokud chcete sázet loterie od Sazky online, tak se musíte v první řádě zaregistrovat, čímž si vytvoříte svůj uživatelský herní účet. Touto registrací si vytvoříte dočasný herní účet, abyste si vytvořili plnohodnotný herní účet, musíte splnit podmínky, které najdete v dalším návodu níže „Jak vytvořit plnohodnotný herní účet“. Pojďme na to

Registrace – 1. krok

V první řadě musíte přejít na stránky Sazka.cz a v horním menu kliknout na možnost „Registrovat“.

Registrace na Sazce - Krok1

Email a heslo – 2. krok

V druhém kroku stačí vyplnit svůj email a heslo, které budete v budoucnu používat pro přihlášení. Zvolte si aktivní emailovou adresu, v jednom z dalších kroků budete muset potvrdit registraci přes email.

Registrace k Sazce- 2. krok email a heslo

Osobní údaje – 3. krok

V tomto kroku vyplňte popravdě své osobní údaje do příslušných kolonek. Rodné číslo musí vyplnit každý, kdo se registruje k hazardní hře (je to dané zákonem). Následně klikněte na modré tlačítko „Pokračovat.“

Registrace na Sazce - 3. krok osobní údaje

Ověření emailu – 4. krok

Nyní vám vyskočí tabulka, kde se píše, že musíte potvrdit svojí emailovou adresu.

Registrace na Sazce - 4. krok ověření emailu

Přejděte tedy do svého emailu, otevřete email od Sazky a klikněte na zvýrazněný text „Potvrďte ZDE“.

Registrace na Sazce - 4. krok email od sazky

A máme hotovo, vaše registrace společně s ověřením emailu je u konce!

Jak vytvořit plnohodnotný účet

Od registrace vám systém Sazky automaticky nastaví třiceti denní lhůtu na dokončení plnohodnotné registrace. Pokud byste to nezvládli v této lhůtě, váš účet bude smazán a vy tak přijdete o své výhry. Navíc pokud nemáte pknohodnotný účet, můžete si vložit na svůj herní účet maximálně 3 000 Kč a nemůžete vybírat případné výhry.

K vytvoření plnohodnotného účtu musíte splnit 3 jednoduché úkony:

 • nastavit si limity zodpovědného hraní,
 • ověřit emailovou adresu, což jste pravděpodobně udělali při registraci
 • a vložit si peníze na svůj herní účet, čímž potvrdíte svojí identitu a věk

Nastavení herních limitů zodpovědného hraní

Přihlašte se na svůj herní účet, následně si v pravém horním menu najeďte myší na svoje jméno a klikněte možnost „Můj účet“. Zde si vyberte vyberte v obecném nastavení možnost „herní limity“, tyto limity si následně nastavte podle sebe. Osobně vám vše nastavené bez limitu, pokud ale víte, že se při sázení necháte jednoduše unést, určitě si nějaký ten limit nastavte.

Nastavení herních limitů Sazka

Jak vložit peníze

Své finanční prostředky můžete na svůj herní účet vložit ihned po registraci. Vybrat si můžete hned ze tří možností vklad kreditní kartou, přes bankovní účet nebo osobně na jednom ze Sazka terminálů.

Vložit – 1. krok

V první řadě musíte být přihlášeni na svůj herní účet Sazky. Poté si v horním pravém rohu najedete myší na svoje jméno, čímž se vám rozjede menu. Následně klikněte na možnost „Vložit“.

Vklad kreditní kartou na Sazce - 1. krok

Výběr metody vkladu – 2. krok

V tomto kroku si vyberte metodu jakou chcete vložit finanční prostředky na svůj herní účet. Pro názornou ukázku jsem zvolil nejčastější metodu vklad kreditní kartou.

Vklad kreditní kartou na Sazku - 2. krok výběr metody

Výběr metody vkladu – 3. krok

Zde si vyberete částku, kterou chcete vložit na svůj účet. Použít můžete jednu ze tří rychlých předvolených částek nebo jednoduše vyplňte jinou libovolnou částku pro vklad do textového pole. Následně klikněte na modré tlačítko „Vložit“.

Vklad kreditní kartou na Sazku - 3. krok částka

Údaje z platební karty a potvrzení – 4. krok

Zde vás stránka Sazky upozorní na otevření nového okna, ve kterém později vyplníte údaje z kreditní karty. Jednoduše klikněte na „Pokračovat“.

Vklad kreditní kartou na Sazku - krok4

Nyní vyplňte údaje ze své platební karty, potvrďte možností „Zaplatit a uložit kartu“ a máte hotovo!

Vklad kreditní kartou na Sazku - 5. krok údaje z karty

Jak vsadit loterii

Pokud jste se již zaregistrovali a nahráli si peníze na svůj herní účet, tak vsadit si loterii na stránkách sazky pro vás bude opravdu snadné. Nejprve si na stránkách Sazky najdete loterii, kterou chcete vsadit a kliknete na jedno z více tlačítek „Vsadit online“.Jak si vsadit na Sazce - 1. krok tlačítko vsadit si online

Vyberte si čísla a počet sloupců – 1. krok

Nyní se dostanete do systému, kde si můžete navolit veškeré možnosti tiketu, zde si vyberete systém jakým si vsadíte. První možností je kliknout na možnost „Vyberte svá čísla“, kde si jak už název napovídá vyberete čísla sami. Podobně tak můžete učinit i se systémovou sázkou, která je hned pod první možností. Druhou možností je si vybrat jednu z přednastavených sázenek.

Jak si vsadit na Sazce - 2. krok výběr typu hry

Možnost zvolit si vlastní čísla – 2. krok

V případě, že si vyberete v prvním kroku první zmiňovanou možnost, tak se dostanete k výběru čísel který můžete vidět na obrázku pod tímto textem. Zde si jednoduše navolíte vlastní čísla nebo vpravo zvolíte možnost náhodného tipu. Následně kliknete na možnost „Hotovo“, pokud chcete vyplnit více sloupců, klikněte na možnost „Hotovo a další sloupec“.

Jak si vsadit na Sazce - Krok3

Doplňková hra – 3. krok

V tomto kroku si můžete vybrat zda se zúčastníte doplňkové hry. V případě že ano, zaškrtněte zde jediné políčko a vpravo si můžete v případě potřeby nechat změnit čísla doplňkové hry.

Jak si vsadit na Sazce - 4. krok volba šance

Datum slosování a potvrzení sázky – 4. krok

V prvním bodě si vyberte zda si vsadíte pouze jednou nebo na více her dopředu. V druhém bodě si vyberte dny, na která se budou slosování vztahovat a celou sázku potvrďte tlačítkem  „Vsadit“.Jak si vsadit na Sazce - 4. krok datum slosování

Systém si pro jistotu ještě jednou potvrdí, zda si chcete opravdu vsadit.

Jak si vsadit na Sazce - 4. krok potvrzení sázky

Na konci celého procesu by vám měl naběhnout obrázek, který vám potvrdí sázku. Měl by vám také přijít email o potvrzení sázky. Nyní si svůj tiket můžete prohlédnout v sekci Moje sázky. Pokud byste si svoji sázku náhodou rozmysleli, tak máte možnost tuto sázku do pěti minut zrušit (návod na zrušení sázky naleznete níže).

Jak si vsadit na Sazce - 4. krok potvrzení o sázce

Jak zrušit vsazený tiket

Na zrušení sázky máte čas pouhých pět minut od podání tiketu. Tak si to pojďme ukázat v rychlosti.

Moje sázky – 1. krok

V horním menu si zvolte na pravé straně prostřední možnost „Moje sázky“

Jak zrušit vsazený tiket - 1. krok moje sázky

Vyberte si tiket, který chcete zrušit – 2. krok

Nyní si vyberte v seznamu sázek tiket, který chcete zrušit a klikněte na něj.

Jak zrušit vsazený tiket - 2. krok vyberte tiket

Zrušte vybraný tiket – 3. krok

Nyní se vám otevřel náhled tiketu, zde v pravém spodním rohu zvolte možnost „Zrušit sázku“. Po jednom kliknutí by vám tato možnost měla zčervenat, klikněte tedy ještě jednou a tiket máte zrušený.

Jak zrušit vsazený tiket - 3. krok zrušte sázku

Výhody

 • Nejhranější české loterie online
 • Tradice
 • Důvěryhodnost a bezpečnost společnosti

Nevýhody

 • Žádný věrnostní program
 • Žádný bonus pro nové hráče

Details

Společnost Sazka
URL webu www.sazka.cz
Založeno 1956
Sídlo firmy K Žižkovu 851, Praha 190 93
Podpora https://www.sazka.cz/centrum-podpory
Typy podpory Telefon, email a live chat
Jazyk(y) Čeština
Minimum 1st Deposit 10 Kč
Cena nejlěvnější loterie 20 Kč
Maximum Trade Amount 680 400 Kč
Bonus Bonus za registraci 220 Kč
Demo hra No
Metody vkladu Bankovní účet, Platební karta, Osobně na pobočce
Metody výběru Bankovní účet, Platební karta, Osobně na pobočce
Trading Methods Ano
Počet nabízených loterií 4
Types of Assets Loterie
Loterie (losy) Sportka, Eurojackpot, Euromiliony, Kasička
Měna
Jazyk Yes
Hraní na mobilu Yes
Hraní na tabletu Yes
Hodnocení společnosti 94/100

Obrázky společnosti

Screenshot 1 Screenshot 2
Vsadit si

18 Responses to “Loterie Sazka online – recenze”

 1. Dnes jsem ztratil los který jsem si zakoupil v Praze 4 Háje na terminále v Matuškove ulici a to tutovka za 200 Kč kolem 14 hod. Na novou kartu sazka klub číslo karty je7796809916

 2. Na hov.no, opakovaně mi, i přes pozitivní zůstatek, nedovolili vsadit online, přitom jsem vždy vše pečlivě vyplnil a zkontroloval. Vždycky několikrát snaha po vyplnění políček se sázka nepotvrdila. Tu aplikaci musel dělat idiot. Akorát ztráta času a nervů, Prachy jsem si vybral zpět a už na ně se.ru jednou provždy. Chcete-li si vsadit a zkoušet něco vyhrát, pak jedině asi někde jinde .

 3. Sazku zásadně nedoporučuju… Podpora nijak nepomůže a celá tato hra je jeden velký podvod…. Mnohem lepší šance na výhru jsou u Tipsportu a podobně… Začáteční bonus dostanete ale nemůžete ho využít jak chcete… Šance na výhru jsou víc než nulové… A krátký a vybíráním peněz atp. Si nechám na příští kolo recenze kde se víc rozpíšu

 4. Od dob co má online casino už to není ta stará dobrá Sazka s Matesem a Sportkou, ale už tu jde o hazard a gamblerství a že Sazka cílí na mladší generaci pomocí reklam a tvoří další patologické hráče a pomocí postaviček z pohádek a her oslovuje možná ty ještě mladší, který by se hazardu měli vyvarovat. To úplně vypovídá o tom na čem vydělávají na naivitě, blbosti a hlouposti lidí, slavná Sazka.

 5. Již po několikáté se mě stalo, že mě nelze zaplatit z karty na PlayU. Místo 220 Kč mě už naskočilo 940 při zkoušení proč to nejde. Nejhorší je, že platba nejde zrušit a čekáte až Vám to vrátí. Operátor mě sdělil, že mám špatný prohlížeč, že mě nevyskakují okna, což po kontrole tak není. Opět vsazeno a blbě, asi s tím končím 🙁

 6. Zoufalství není žádná podpora pro kontrolu tiketu přes irq kód
  Nechápu proč zruši co jednou funguje, je to zase na dlouhou dobu co jsem si vsadil.

 7. Chtěla jsem si vsadit online sportku, ale odradila mě registrace…! Jako proč mám poskytovat celou adresu, rodné číslo a místo narození? Normálně to někde nerada poskytuji, natož tam, kde bych mohla vyhrát milióny 😂

  1. Dobrý den,
   protože nový zákon o hazardních hrách. Kdyby tomu tak nebylo mohl by provozovat hazard i nezletilý, a to by nebylo správně. O své údaje se bát nemusíte, Sazka je jednou z nejdůvěryhodnějších společnstí v ČR a ze zákona nesmí poskytovat žádné vaše osobn údaje.

 8. Vsadit online v poho, ale vyhra nejde nikde na terminalech Sazka vybrat obehal jsem jich osm a nikde to prý neumi volal jsem na infolinku sazka a tam mi polozili telefon když radili obsluze jak to vybrat maj v tom peknej bordel.

 9. Nejhorší podpora online co jsem zažila to samé po telefonu operátorka normálně během diskuze v,pnul chat nic nevěděl a tak to radši vypnul moje peníze ktere jsem si vložila na účet mi odmítají vyplatit v žádném případě nedoporučuji založit či nějak spolupracovat pro mě to jsou zloději přivlastnili si moje peníze a odmítají mi je vyplatit

  1. Dobrý den Františku,
   nejsem sice ze spolčnosti Sazka, ale odpověď jsem pro Vás našel na stránkách Sazky:
   V registračním formuláři požadujeme údaje, které nám ukládá hazardní zákon a zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu. Na jeho základě musíme vaše osobní údaje včetně rodného čísla ověřit v Registru obyvatel ČR.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.