Loterie Korunka online – Recenze

Loterie Korunka a.s.

 • Bude
 • Nahoře
Persons under 18 years of age are not permitted to gamble.

Loterie Korunka se první číselná loterie v České republice, kterou si mohou lidé zahrát online z pohodlí svého domova. Povolení získala jako druhá loterijní společnost v ČR, ale i tak se podařilo spustit online sázení dřív než Sazce. Vsadit si jednu ze 7 variant loterie Korunka online můžete od 13. 3. 2017! Nemusíte se ničeho obávat s obrázkovými návody na našich stránkách to zvládne opravdu každý.

Poprvé si mohli sázkaři vsadit Korunku 17. května roku 1997. Korunka obsahuje 7 variant hry a umožňuje uplatnit různé herní strategie a vlastní expertní odhad v kombinaci s nastavením vkladu dle Vašich možností a očekávání. Losuje se hned 2x denně, přičmž z osudí se vždy vybere 6 čísel ze 49. Výhry u Korunky jsou pevně dané a s nikým se o ně nedělíte. Vždy tedy dopředu víte, o jak velkou částku hrajete. Více informací o Loterii Korunka naleznete v naší kategorii…

Návody

 • Jak se zaregistrovat
 • Jak získat bonus za registraci
 • Jak vytvořit plnohodnotný účet
 • Jak vložit peníze
 • Jak vsadit loterii Korunka
 • Jak zrušit podaný tiket
 • Návody připravujeme

Sázení Korunky z pohodlí svého domova

Korunka z phodlí domovaPro sázení Korunky přes internet se stačí jednoduše zaregistrovat na stránkách korunky. Registrace je opravdu jednoduchá a trvá pouze pár minut. Pokud byste si nevěděli rady, podívejte se náš podrobný návod s názornými obrázky. Po registraci už vám nic nebrání v sázení Korunky online, jednoduše si přes internet vyberete variantu hry, vsadíte si vaše šťastná čísla a kdo ví, třeba právě vy budete šťastnými výherci.

Bonus 300,- za registraci

Vstupní bonus je odměna za registraci do Korunka klubu, bez níž byste si online nezahráli. Pro získání bonusu ve výši 300 Kč musíte vytvořit plnohodnotné uživatelské konto.

Určitě vás zajímá jak tedy vytvořit plnohodnotné uživatelské konto? V první řadě musíte ověřit platební prostředek (platební kartu nebo bankovní účet), který budete používat pro vklad a výběr peněz. Po ověření platebního prostředku se Dočasné uživatelské konto změní na plnohodnotné Uživatelské konto. V tento moment získáte vstupní bonus. Jak si nechat ověřit platební metodu a získat tak plnohodnotné konto najdete v našem obrázkovém návodu.

Věrnostní program – Korunka klub

Korunka klub Loterie Korunka - kartaDo věrnostního Korunka klubu se automaticky zařadíte při registraci. Nemusíte se ničeho obávat, tento klub vám přinese pouze mnoho výhod. První a hlavní výhodou je, že můžete sázet Korunku online (na internetu). Další výhodou je vstupní bonus, o kterém jsem již zmínil výše. Dále s Korunka klubem získáte za vsazení libovolného tiketu tzv. káčka, za které si můžete později sázet Loterii Korunka zdarma. Jako členové Korunka klubu získáte také automatické SMS zprávy s vyhodnocením tiketů se sázkou vyšší 30 Kč. Nakonec nesmím zapomenout na možnost soutěžit o atraktivní ceny, hrát můžete dokonce o osobní automobil.

Jak získávat káčka

 • Za libovolné sázky
  • Za každých 10 vsazených korun získáte 2 káčka.
 • Za pravidelnost sázení
  • Za každý den, kdy sázíte obdržíte káčka zdarma. Za 1. den 1 káčko, za 2. den po sobě 2 káčka, za 3. den 3 káčka, za 4. den 4 káčka a za 5. den a každý další den bez přerušení 5 káček. Pokud tedy prosázíte celý týden bez přerušení (7 dní), získáte 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 5 + 5 = 25 káček.
 • Za vítězství v soutěžích
  • každý měsíc můžete získat káčka v soutěži Korunkář měsíce
  • soutěžící ve Velké hře budou moci získat další tisíce káček.

Nadstandardní funkce účtu

Možnost zrušit již podaný tiket – V případě, že si vsadíte tiket a rozmyslíte si to do 15 minut, máte možnost zrušit vaší podanou sázku (Jak zrušit podaný tiket?).

Možnost připravit si tiket předem – Pokud sázíte stále ty samá čísla, můžete si předpřipravit váš tiket a ušetříte tak svůj drahocenný čas.

Možnost sebeomezení – Víte-li, že jste náruživým hráčem, ale občas si rádi vsadíte? Tak tato funkce je přesně pro vás, zde si můžete nastavit svoje herní limity na určitou dobu jako výši sázek, výši prohry, počet přihlášení, dbu přihlášení nebo přestávku po vašem odhlášení.

Uživatelská podpora

Korunka podporaZákaznická podpora korunky je naprosto brilantní, můžete si vybrat jednu ze tří možností telefonické centrum, fax nebo email. Nejoblíbenější formou je samozřejmě telefonické centrum, kam se můžete dovolat téměř nepřetržitě. Přesněji pro vás jsou vyškolení odborníci na telefonu každý den od 8:00 do 19:00 a jsou ochotni vyřešit každý problém.

Výhody

 • Věrnostní klub
 • Super vstřícná telefonická podpora
 • Bonus 300,- za registraci
 • Losuje se 2x denně
 • Možnost zrušit již vsazený tiket

Nevýhody

 • Nejsou

Details

Společnost Loterie Korunka a.s.
URL webu https://www.korunka.eu/
Založeno 1997
Sídlo firmy Radniční 13, 738 01 Frýdek-Místek
Podpora https://www.korunka.eu/o-korunce/kontakt
Typy podpory Telefon, email, fax
Jazyk(y) Čeština
Minimum 1st Deposit 100 Kč
Cena nejlěvnější loterie 10 Kč
Bonus Bonus za registraci 300 Kč
Demo hra No
Metody vkladu Bankovní účet, Platební karta, Osobně na pobočce
Metody výběru Bankovní účet, Platební karta, Osobně na pobočce
Počet nabízených loterií 7
Loterie (losy) Šestka, Korunka na 3, Korunka na 4, Korunka na 5, Hop Trop, Korunka kombi, Korunka kombi plus
Měna
Jazyk Yes
Hraní na mobilu Yes
Hraní na tabletu Yes
Hodnocení společnosti 96/100

Obrázky společnosti

Screenshot 1 Screenshot 2
Vsadit si

5 Responses to “Loterie Korunka online – Recenze”

 1. Nejsem spokojen v Novém Jičíně. Děvčata pobočky vynášejí informace, kdo vyhrál a jaké částky

 2. Nemůžu se přihlásit zadal jsem špatně heslo a teď se nemůžu přihlásit děkuji za odpověď Czyž
  V

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.