Proč sázet loterie online?

Internet se stal hlavním zdrojem informací a pro většinu lidí se stal hlavním místem ke zprostředkování statků a služeb. Pojďme se tedy podívat na pár důvodů, proč sázet loterie právě prostřednictvím internetu u loterijních sázkových společností. Dále si shrneme výhody a nevýhody a podíváme se podrobně na internetové sázkové společnosti, které můžeme využívat.

1. Širší nabídka loterijních her

Širší nabídka herVe veškerých obchodech, trafikách a na čerpacích stanicích v České republice se nám dostává možnost vsadit si loterii, ovšem většinou se jedná o hry od společnosti Sazka.

Sazka má v republice svůj monopol od roku 2001. Což je dříve než ČR vstoupila do Evropské unie, čímž se všem uvolnil pohyb a sjednotil se trh nabízeného zboží. Lidé si do roku 2004 zvykli na loterie od společnosti Sazka a nehledali dále. Jediná větší a lidem v České republice známa loterie Eurojackpot je propagována značkou Sazka. To celé je hlavní příčinou, že lidé neznají Evropské nebo dokonce světové, většinou mnohem výhodnější loterie.

My vám tedy zde na webu přinášíme nezávazný pohled na svět loterií. Poskytneme vám aktuální novinky, pravidla a porovnání her. Dokonce vám poradíme, kde bezpečně sázet na nejoblíbenější loterie světa.

2. Sázení kdekoliv

Sázení kdekolivUrčitě to znáte, vrátíte se domu z města a vzpomenete si, že jste si nevsadili na středeční slosování Sportky. Nevsadit si je nesmysl, jelikož zákon schválnosti dostane svojí příležitost. Musíte se tedy vrátit do města vystát dlouhou frontu a dohodnout se s nepříjemnou prodavačkou.

Není nic jednoduššího než vzít notebook s začít sázet z pohodlí svého domova pomocí internetových sázkových společností, případně pokud jste na cestách můžete využít svého  chytrého telefonu nebo tabletu. Samozřejmě si můžete také zkrátit cestování do práce. Je to jen na vás stačí mít připojení k internetu a můžete začít sázet.

3. Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Sázení 24/7Hrát loterii můžete naprosto kdykoliv – ráno, večer, v noci, prostě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Žádné svátky, žádné dovolené. Nemůže se vám tedy stát, že nestihnete po práci otevírací dobu v trafice.

 

4. Slevy a bonusy

Slevy a bonusyZískejte VIP členství za věrnost u některé z loterijních společností a sázejte se slevou. Dokonce není problém získat i nějaké ty sloupce ke vsazení zdarma jako dárek k vašim jmeninám nebo narozeninám a pokud si budete aktivně hlídat novinky sázkových společností, můžete získat velké množství slev nebo se zúčastnit soutěží o hodnotné ceny.

Největší výhodou je bonus za registraci, některé internetové loterijní společnosti nabízí až 100% k vašemu prvnímu vkladu. Za věrné dlouhodobé členství vás sázkové společnosti také rádi ocení. Každá společnost má svá pro a proti, na vás je pouze a jen, vybrat si vhodnou společnost.

Chci získat bonus 100% ke vkladu!

5. Bezpečnost

Bezpečnost a jistota

Jsou i případy, kdy šťastní výherci po slosování čísel zjistí, že ztratili svůj tiket. To se vám na internetu nemůže stát, jelikož máte každý svůj tiket pečlivě uložený v administraci svého účtu a zároveň vám přijde potvrzení o sázce na email, tudíž se nemusíte bát, že tiket někde založíte nebo vám ho například „slupne“ pes. Velmi často se také stává, že zapomenete zkontrolovat svá čísla a výhra vám propadne, ovšem na internetu se vám taková nepříjemnost stát nemůže. Po každém slosování vám přijde upozornění na email, případně pokud vyhrajete velký obnos oznámí vám vaší výhru telefonicky.

Co se týče důvěryhodnosti sázkových společností, každý z nich vlastní vládní licence z komise pro hazardní hry a kdyby nastal jakýkoliv problém ze strany loterijních společností, což je opravdu malá pravděpodobnost, vlastní pojištění, které se vztahuje na každý tiket klienta, hráči si tedy mohou být jisti svojí výhrou. Navíc každá společnost, kterého najdete v recenzích má ohromné množství spokojených sázkařů a všichni mají vybudovanou pověst a tradici na trhu přes 13 let.

6. Větší výhry a větší pravděpodobnost

Větší výhernostLoterie ve kterých se hraje o největší možné Jackpoty a loterie ve kterých je největší pravděpodobnost výhry jsou rozprostřeny po celém světě. Pokud zakoupíte svůj tiket v trafice na náměstí v České republice, dostane se vám pouze možnosti vsadit si na vybraný tip her, většinou loterií Sazka. Ihned vám prozradím, že tyto loterie nejsou špatné, ale zdaleka vám nemohou nabídnout podmínky a pravděpodobnost, jako světové loterie, na které se dá sázet na internetu.

Dokonce si u jistých společností si můžete nechat zdvojnásobit jackpot v případě výhry, což pro vás v případě výhry jackpotu 4 miliard Kč znamená zdvojnásobení na 8 miliard Kč. Povězte sami, líbila by se vám tato možnost? Dále většina společností nabízí možnost ochrany čísel, kdy si můžete být jisti, že vám bude vyplacen úplně celý jackpot, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy.

7. Šetříte čas a nezapomenete si vsadit

Šetříte časTo je samozřejmé! Neztratíte čas cestou do kamenného obchodu,přičemž také nemusíte vyplňovat papírový tiket, který zabere velké množství času a nemusíte stát otravnou frontu. U internetových sázkových společností můžete mít svoje čísla už předvolená, nebo si je zvolit automatickým výběrem a jen jedním kliknutím a rychle si vsadíte. Pokud patříte mezi lidi jako já, kteří velmi často zapomínají můžete si zvolit možnost opakovaného sázení a nestarat se o nic jiného než o kontrolu případné výhry.

8. Nadstandardní funkce

Nadstandardní funkceDalší výhody jsou nadstandardní funkce, které nabízí každá společnost zvlášť, o některých jsem se zde v článku již zmínil, ale stále je mnoho funkcí, které si musí vyzkoušet každý sám!

Skupinové sázení – Z mého pohledu nejlepší funkce, kterou poskytuje pouze společnost theLotter. Pokud nevíte o co se jedná, zde je článek o skupinové sázení.

Dvojitý jackpot – Aktivujte si možnost dvojitého jackpotu a pokud vyhrajete, vyplatí vám dvakrát více! Rychlý výběr – Použijte možnost rychlého výběru a automaticky se vám vygenerují čísla. Ochrana čísel – Bude vám vyplacena celá částka, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy. Délka hry – Losování si můžete nastavit až na jeden rok předem, nemusíte se tak starat, zda jste vsadili. Pouze kontrolujete výsledky! Automatické obnovení – Neomezený počet sázek předem, systém za vás bude sázet, dokud bude na vašem herním účtu kredit. Lov – Systém za vás bude automaticky sázet, dokud nepadne hlavní výhra (jackpot). Zúčastnit se pokud je Jackpot min. – Jak už napovídá název funkce vsadí pokaždé dokud Jackpot neklesne pod vámi nastavenou minimální hranici.

Výhody

 • Širší nabídka loterijních her
 • Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Slevy a bonusy
 • Bezpečnost
 • Větší výhry a větší pravděpodobnost
 • Šetříte čas a nezapomenete si vsadit
 • Nadstandardní funkce

Nevýhody

 • Musíte mít počítač a připojení k internetu

Kde hrát online?

Společnost Hodnocení Licence Počet her V češtině Recenze Začít hrát!
Loterie Korunka a.s. 96/100 Ano 7 Čeština Recenze Vsadit si!
Sazka 94/100 Ano 4 Čeština Recenze Vsadit si!
Ondřej Krejčí

Více o…

Již po první výplatě jsem se stal pravidelným účastníkem slosování loterie Sportka. Později jsem se od kamaráda dozvěděl o výhodnějších loteriích a rozšířil jsem si tak své obzory. V dnešní době se zúčastňuji většího množství loterií, které volím podle aktuálních podmínek. Moje dosavadní nejvyšší výhra v loterii činní $16,458 (312 000Kč) v Brazilské loterii Mega-Sena. Více informací o mně... Pokud mne chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit na mail ondrejkrejci9@gmail.com

Články autoraWeb autora

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku, rád vám odpovím.

4 komentáře ke článku “Proč sázet loterie online?”

 1. V ČR jsou výhry od SAZKY již zdaněny a přesto musí být výhercem nahlášeny na finančním úřadu.
  Jak to funguje se zdaněním výher, které byli vyplaceny z online sázení?

  1. Ahoj,
   všechny příjmy osvobozené od daně vyšší než 5 milionů korun musíš nahlásit na finanční úřad, a to bez ohledu na to, kde k takové částce přijdete. U všech online loterijních společností se výhry NEdaní, jediný kdo nemá tuto vyjímku je společnost theLotter, kde má každá vyšší výhra nastavené daně podle státu, kde se loterie provozuje.

   Doufám, že je ti vše jasné 🙂

 2. Společnosti jako Lottoland, Megaloto atd. fungují na principu sázení na výsledky oficiálních loterií, čímž zákon neporušují a sázkaři nedělají nic nelegálního. Lottoland krásně tento princip vysvětlil ve svém článku zde. Nemusíte se ničeho obávat 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.