Proč hrát Eurojackpot online?!

Internet pohltil takřka celý svět a vy už určitě víte, že i svět loterií byl pohlcen. Delší dobu máte možnost hrát loterie po internetu, což samozřejmě přináší mnoho výhod! Pojďme si je shrnout a ukázat si v čem se nemůže zastaralý způsob sázení loterie Eurojackpot srovnávat s online (internetovou) verzí!

Výhody hraní loterie Eurojackpot online

V první řadě bych se vás rád zeptal, kolikrát jste v tomto roce zavítali na poštu s dopisem? Já si myslím, že většina z vás se již dávno od toho způsobu komunikace odstoupila a raději jste si založili email. Z velké části je to z jednoho hlavního důvodu, ušetřit co nejvíce času. Stejné je to i s loterií, proč byste chodili s papírovým tiketem do trafiky? Existuje přeci rychlejšíjednodušší a dokonce bezpečnější způsob! Jak už vás určitě napadlo již zmiňovaným způsobem je internet! Pojďme si konečně říct hlavní výhody sázení loterie Eurojackpot online!

1. Šetříte čas

Každý z nás tvrdí, že má málo času a má mnoho povinností, které musí splnit. Navíc cestou z práce se netěšíte na nic jiného, než že si lehnete doma na pohovku a zapnete si Kobru 11. Proč tedy mrhat svým časem? Eurojackpot online vám čas ušetří! Nemusíte chodit na terminál, vyplňovat papírové sázenky a už nikdy nebudete muset stát dlouhé a čas zabíjející fronty. Online můžete hrát klidně večer z postele!

2. Dostupnost 24/7

Online hraní Eurojackpotu je dostupné naprosto nepřetržitě. Nikam nebudete muset spěchat, aby vám náhodou trafikantka nezavřela před „nosem“. Hrát Eurojackpot  online můžete naprosto kdykoliv – ráno, večer, v noci, prostě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Navíc nemusíte řešit žádné státní svátky nebo dovolené!

3. Jednoduchost

K úspěšnému vsazení vám postačí  pouze tři (3) opravdu snadné kroky! Návod jak vsadit loterii online u vás u každé ze společností! Navíc se vám nemůže stát, že se přepíšete a celou sázenku budete muset vyplňovat znovu a pokud zvolíte náhodný tip, který se vám nebude líbit, jednoduše jedním kliknutím si zvolíte další náhodný výběr čísel.

7. Kontrola výsledků

Všichni sázející, obdrží po každém slosování, kterého se účastní email s losovanými čísly a informací o výhře. Nemusíte nikam chodit nebo zadávat vaše čísla, abyste zjistili, zda nejste posledními šťastlivci.

8. Bezpečnost a výhry

Se sázenkou pořízenou na internetu vám nehrozí její ztráta, znehodnocení nebo odcizení. Pamatuji si, že jsem psal článek (Vyprala 1,2 miliardy Kč v pračce), kdy žena vyprala svůj tiket, který měl hodnotu 1,2 miliard Kč! S online sázenkou máte možnost předejít těmto problémům. Vaše výhra je ihned připsána k zůstatku herního účtu, který je veden na vaše jméno. To znamená, že výhra vám patří ihned!

9. Online herní účet

Každá vaše hra se ukládá na váš herní účet, kde si můžete jednoduše dohledat historii svých sázek.

Kde hrát Eurojackpot online?

Společnost Hodnocení Licence Počet her V češtině Recenze Začít hrát!
Sazka 94/100 Ano 4 Čeština Recenze Vsadit si!

Štítky:

Ondřej Krejčí

Více o autorovi

Již po první výplatě jsem se stal pravidelným účastníkem slosování loterie Sportka. Později jsem se od kamaráda dozvěděl o výhodnějších loteriích a rozšířil jsem si tak své obzory. V dnešní době se zúčastňuji většího množství loterií, které volím podle aktuálních podmínek. Moje dosavadní nejvyšší výhra v loterii činní $16,458 (312 000Kč) v Brazilské loterii Mega-Sena. Více informací o mně... Pokud mne chcete z jakéhokoli důvodu kontaktovat, můžete tak učinit na mail ondrejkrejci9@gmail.com

Více článků od autora - Navštívit stránky

6 komentářů ke článku “Proč hrát Eurojackpot online?!”

  1. Pokud bych nedejbože vyhrál nějaký ty kačeny, bude si lottoland brát nějaký procenta z mojí kořisti?

  2. Nebydlim uz nejakej ten rok v cesku a nevim jak to funguje se sportkou ale eurojackpot si muzu vsadit kdy chci i tady v nemecku 🙂 diky ondro

  3. Souhlasím se vším! Pro mě je hlavní výhodou, že nemusím nikam chodit, takhle jen párkrát kliknu myší a mám vsazeno 🙂 🙂

    Škoda že se nedá sázet i Sportka online :/!

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.