Přežil pád letadla a za 6 dní vyhrál 24 mil. Kč!

Pan Khadar žil v Dubaji a živil se jako prodejce aut v bazaru. Celý jeho život se změnil v jednom týdnu, kdy přežil pád letadla a vyhrál 1 milion dolarů (téměř 24 miliónů Kč!) v okamžité loterii, kterou zakoupil na letišti, ještě před cestou do Indie.

Výherce loterie - Pan Khadar

62-letý Mohammad Basheer Abdul Khadar letěl domů na prázdniny s rodinou, když se Boeing 777, ve kterém cestovali vznítil s 300 lidmi na palubě. Nehoda pozastavila chod na mnoha letištích až na několik hodin, čímž se zrušilo stovky letů. Všichni cestující a posádka unikli bez úhony, včetně Khadara a jeho rodiny.

O šest dní později se Khadar rozhodl setřít los, který zůstal v jeho kapse a zjistil, že má hodnotu 1.000.000 $!

Zpravodajství Gulf News v rozhovoru oznámil:

„Celý život jsem měl obyčejný a průměrný, myslím si, že teď, když půjdu brzy do důchodu, mi bůh udělil druhou šanci, vždyť jsem přežil havárii letadla a navíc jsem vyhrál v loterii. Hodlám s těmito penězi dělat pouze dobré věci!“

Výherce loterie - Pan Khadar 2Khadar žil v Dubaji 37 let a je ženatý a má dvě děti, z nichž jedno je ochrnuté po pádu v dětství. V důchodu plánuje návrat do Kerala (stát v Jihozápadní Indii) a vyhrané peníze hodlá použít na pomoc zdejším dětem, kteří potřebují finanční podporu.

Poslední co řekl v rozhovoru pro Gulf News:

„Práce se nevzdám, než odejdu do důchodu… Žádná výhra se nevyrovná těžce vydělaným penězům!“

One Response to “Přežil pád letadla a za 6 dní vyhrál 24 mil. Kč!”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.