Češi věří ve výhru ve Sportce na pátek třináctého

Nechci vás nějak strašit, ale zítra je tzv. nešťastný den, tedy pátek třináctého. Ovšem pro loterijní společnosti je tento den spíše dnem oslav, jelikož z nevysvětlitelných důvodů sázkaři loterií prosází téměř o polovinu více peněz. No možná sázkaři věří, že právě v tento den vyhrají (včetně mě).

Mimořádná slosování Sportky

V minulém roce se konalo pouze jedno mimořádná slosování Sportky, které spadalo na pátek třináctého. Letos nás čekají hned dvě “magické” slosování. Čím to je ale způsobené, že Češi prosázejí více peněz v tento den? Václav Friedmann, tiskový mluvčí Sazky v roce 2015 řekl:

„Aby je možná čekalo i příjemné překvapení v případě, že se během dne něco nepovede. Anebo zkrátka Češi zas tak pověrčiví nejsou.“

Magické slosování Sportky v roce 2016

Ať už je číslo 13 šťastné nebo naopak prokleté, tak minulý rok v pátek třináctého z osudí opět nevypadla výherní kombinace. Tím pádem odolal i Superjackpot, který činil 131 800 000 Kč. Sazka v tento den zároveň zaznamenala 1,5 krát větší počet sázek, než obvykle.

„Symbolika pátku třináctého v lidech opět vzbudila velkou touhu zkusit štěstí. Ze sázení Sportky právě v den, který je synonymem pro smůlu a neštěstí se v posledních letech stal pravidelný společenský rituál,“ říká Veronika Marková, tisková mluvčí Sazky a dodává: „K obrovskému zájmu přispěla také možnost vyhrát luxusní vůz Škoda Superb, o který se bude hrát v každém losování až do 24. června.“

Jak to vypadá tento rok

Ve nejznámější české loterii Sportka se zítra hraje o 102 900 000 Kč. V evropské loterii Eurojackpot se hraje o 270 miliónů korun. O největší částku se hraje zítra v americké loterii Mega Millions, která svými vysokými jackpoty velmi známá, hraje se o neuvěřitelných 3,5 miliard korun! České loterie si můžete zahrát jak klasickým způsobem s papírovým tiketem na jednom ze 7 200 míst Sazky nebo si můžete zahrát z pohodlí domova u jedné z internetových online loterijních společností.

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarma Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
První vklad bonus 100% Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

A jak to vidíte vy – vsadíte si na pátek třináctého?

2 Responses to “Češi věří ve výhru ve Sportce na pátek třináctého”

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.