O nás: nebo-li spíš o mně

Na této stránce najedete něco málo o mně, jak a za jakým účelem vznikla tato stránka.

Jak to všechno začalo?

Moje jméno je Ondřej Krejčí a jak jste si určitě všimli jsem velkým fanouškem loterií. Již od mala jsem sledoval loterii Sportka společně s mým tatínkem a hlídal, zda se nestaneme dalšími šťastlivci. Bohužel ani jednou se nám nepoštěstilo a maximálně jsme trefili čtyři čísla, za které jsme si mohli nakoupit další loterijní losy.

Nikdy to nevzdávej

Nikdy to nevzdávejTak si říkám, že když se nepoštěstilo mému tatínkovi, poštěstit se musí jednoho dne mně. Od té doby, co jsem si začal vydělávat jsem pokračoval v rodiné tradici, sázení loterie Sportka, ovšem stále bez výhry, která by stála za řeč. Moc dobře si pamatuji na den, kdy za mnou přišel kolega a tvrdil mi, že v Polské loterii vyhrál 16 000 Kč. Mě to nedalo a začal jsem vyzvídat jak se k Polské loterii dostal, určitě bych věděl, kdyby se jel podívat za hranice v uplynulých dnech.

Poprvé jsem se tedy dozvěděl o internetové loterijní společnosti theLotter. Bylo to pro mě něco nového, konečně jsem se oprostil od Českých loterií, které mě už pomalu přestávaly bavit. Za týden jsem si prostudoval přes dvacet loterií a začal sázet jako divý. Pečlivě jsem si vybíral aktuální podmínky a každý den si četl informace o dalších loteriích.

Nejvíce mi padly do oka loterie UK Lotto, americká loterii Mega Millions, nám velmi dobře známá evropská loterii Eurojackpot a moje nejoblíbenější Brazilská loterie Mega-Sena. První rok sázení jsem se držel na nule, žádná velká výhra, která by stála za řeč, avšak stále jsem věřil, že jednou to přijde!

První velká výhra

první výhra v loteriiTaky se tak stalo, 12. září 2012, kdy jsem trefil pět čísel v loterii Mega-Sena a vyhrál $16,458!!! V přepočtu na české koruny, kdy se v roce 2012 pohyboval kurz kolem 19 Kč jsem získal 312 000 Kč!!!! Nebyl to sice jackpot, ale pro mě to znamenalo jediné: Konečně jsem si potvrdil, že vydržet se vyplácí. Za výhru jsem si pořídil nové auto, které mi slouží až do dnes. V květnu 2014 jsem v loterii UK Lotto získal další výhru, která stojí za zmínku, znovu jsem uhodl pět čísel a odnesl si £ 2 261 (75 000 Kč). Jackpot mi opět utekl pouze o jedno číslo, ale věřím že jednou ho já nebo můj syn získá.

Koukám, že jsem se pořádně rozepsal, ještě jsem vám ani neřekl proč jsem založil stránku o loterijních hrách z celého světa.

Proč jsem založil stránku o loterijních hrách z celého světa?

Proč jsem založil vyhrajJak jsem již říkal, za těch pár let co jsem se dozvěděl o sázení na internetu jsem si vytvořil menší přehled, ovšem udržet všechny informace v mé hlavě je nesmyl a velmi často jsem se přistihl jak hledám snad po desáté informaci, kterou jsem již v minulosti hledal. Chtěl jsem si vytvořit deník se základními informacemi o loterijních hrách, do kterého bych mohl pokaždé nahlédnou a informaci si rychle nalézt.

Pak mě samozřejmě napadlo, že určitě nejsem jediný kdo hledá podobné informace a jelikož jsem studoval IT a tvorbu webových stránek jsme brali již v prvním ročníku, rozhodl jsem se vytvořit blog se základními informacemi o loteriích. Zprvu o blogu věděli jen mí kolegové, kteří také rádi sázejí světové loterie. Pokaždé našli vše co hledali a v práci mi moje stránky velmi pochvalovali.

Nejdříve jen pro kamarády, pak i pro vás

Postupně po mě chtěli víc a víc informací, dokonce mi říkali o nových internetových společnostech, které nabízejí sázení na zahraniční loterie. Společně jsme je zkoušeli a říkali si navzájem své názory. Nakonec mi to nedalo a rozhodl jsem se vytvořit větší projekt než pouhý web s informacemi o loteriích.

Vytvořil jsem tedy stránku vyhraj.com!

vyhraj.com logo

Můj cíl?

Nyní je mým cílem vytvořit největší magazín o internetových loterijních hrách v češtině. Chci aby si zde na stránkách každý našel informace, pro které si přišel, porovnal si zde loterie a zjistil, které jsou mu jsou „šité na míru“. Dále chci ukázat možnost sázení na světové loterii z pohodlí svého domova a bez zbytečných obav o své vsazené peníze nebo případné výhry.

Nově se nám podařilo vytvořit spolupráci s anglickým webem Lottomag, který jepodobného charakteru. Společně si vyměňujeme své zkušenosti a novinky ve světě loterií. Věříme, že tato spolupráce dovede naše weby k většímu množstvímu čtenářů a udělá z více sázkařů milionáře. Tuto spolupráci jistě oceníte i vy, naši milí čtenáří, jelikož obsah našeho webu bude více propracovanější.

Nakonec, jak musí všichni uznat, sázení loterií je nejsnažnější cesta k opravdu velkému bohatství!

Přeji vám všem hodně štěstí
Ondřej

 

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.