Nová videa z online stírání losů (na Lottolandu)

Pamatujete si ještě na rozhovor s Jaroslavem, vlastníkem Youtube kanálu ScratchingCardsCZ? Pokud ne, určitě si ho přečtěte, dozvíte se například kolik losů pod jeho rukama prošlo a můžete tam nalézt první video ze série online stírání losů. Dnes se podíváme na další dvě videa z této série a řekneme si jak se Jaroslavovi dařilo.

ScratchiongCardsCZ Youtube kanál

Online stírací losy #2 – 13.11.2016

Druhé video do série vydal Jaroslav hned týden po velkolepé premiéře (13. 11.). V tomto díle si zahrál všechny losy na Lottolandu, a aby to neukončil tak rychle, tak si nakonec vsadil i tři sloupce loterie Eurojackpot online.

Statistika

Počet vsazených losů: 9

Utracených peněz: 451,5 ,-

Výhra: 598,-

Konečný stav konta: + 146,5

Online stírací losy #3 – 20.11.2016

Třetí díl, vyšel opět s týdenním rozestupem a opět se hrálo na Lottolandu. Na začátku videa se dokonce dozvíte zda měl Jaroslav s loterií Eurojackpot online štěstí nebo ho štěstěna nechala na holičkách.

Statistika

Počet vsazených losů: 9

Utracených peněz: 451,5 ,-

Výhra: 330,-

Konečný stav konta: – 121,5

Konečný stav konta za oba díly: + 25,5

Rozbor stíracích losů online na Lottolandu

Stírací los Okamžitý milionář od společnosti LottolandPár měsíců zpátky jsem si pro vás připravil detailní rozbory stíracích losů. V těchto rozborech nenajdete pouze cenu a maximální možnou výhru, dohledáte se zde i pravděpodobnosti jednotlivých výherních pořadí, počty a výše výher. Zkrátka zde naleznete vše co je možné o tomto stíracím losu zjistit!

Přejít na detailní rozbory stíracích losů z Lottolandu!

Co zde mohu nalézt?

  • Maximální možnou výhru
  • Cenu stíracího losu
  • Návod jak hrát vybraný stírací los
  • Počet vydaných losů do oběhu
  • Herní jistina
  • Počet výherních losů
  • Pravděpodobnost jakékoliv výhry
  • Tabulku výher a pravděpodobností na jednotlivá výherní pořadí

Mohu si taky zahrát stírací losy online?

Ano určitě, každý může hrát stírací losy online. Zahrát si můžete u námi nejlépe hodnocené internetové loterijní společnosti Lottoland. Je to opravdu snadné, v první řadě se zaregistrujete, nahoře v menu si vyberte položku „Stírací losy“ a můžete hrát! Pokud by vám nějaký z kroků nešel, tak v recenzi naleznete podrobné návody s obrázky.
SpolečnostBonusJazykLicenceRecenzeHrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarmaČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si

To je ode mě vše a doufám, že se vám můj dnešní článek líbil a byl bych rád, kdybyste se zde do komentářů také podělili se svými výhrami!

One Response to “Nová videa z online stírání losů (na Lottolandu)”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.