Zmačkaný tiket přinesl německý rekord v loterii Eurojackpot!

Určitě si vzpomínáte, že jsem vás téměř před měsícem upozorňoval na ohromný jackpot v loterii Eurojackpot (Článek: Eurojackpot stále roste 2,085 miliard Kč!). Na moje upozornění reagovalo nejspíše málo z vás a kompletních 7 čísel trefil sázkař z Německa. Jednalo se o rekordní německou výhru v Eurojackpotu. Jaké byly jeho první myšlenky? A jak se o výhře vůbec dozvěděl?

eUROJACKPOT NĚMECKÝ REKORD 2,085 MILIARD KČ

Výherce pochází z Porýní-Vestfálsko, dále si však přeje zůstat v anonymitě. Šťastlivec se o svoji výhru přihlásil hned první den po velikonočních svátcích a říkal, že pro výhru si dojde v co možná nejkratším termínu.

Jak se o výhře dozvěděl?

Eurojackpot rekordní německý tiket

Výherce kontroloval svoje čísla až druhý den po slosování, kdy slyšel v rádiu, že někdo v jeho oblasti vyhrál německý rekord loterie Eurojackpot. Když výherce kontroloval svůj tiket pomalu ztrácel naději, ale poslední sloupec výherce šokoval. Trefil všech sedm čísel!

Výherce sdělil německé sázkové společnosti své první pocity:

Musel jsem se podívat dvakrát, třikrát, čtyřikrát a vůbec jsem tomu nemohl uvěřit.

Měl jsem ohromnou radost, ale chtěl jsem si ještě užít poslední klidný den, tak jsem vše držel přes velikonoční svátky v tajnosti. Pouze jsem chodil kontrolovat svůj tiket, jestli je v pořádku.

Z mého pohledu to jsou krásně prožité Velikonoční svátky, odpočinete si a zároveň si přijdete na dvě miliardy Kč, líbilo by se vám to? Mě rozhodně ano, v jackpotu není aktuálně tak ohromná částka, ale už tento pátek můžete hrát v loterii Eurojackpot o téměř 800 miliónů Kč! Na což jsem vás upozorňoval před pár dny, společně s loterií Powerball (Článek: Loterie Eurojackpot a Powerball stále rostou!)

Vsadit si Eurojackpot online a získat až 12 000 Kč na sázení zdarma

Eurojackpot si můžete vsadit i z pohodlí svého domova a zároveň získat peníze na sázení zdarma. Stačí využít nabídky od námi nejlépe hodnocené internetové loterijní společnosti megaloto a získat 100% bonus za první vklad. Můžete získat až 12 000 Kč na sázení zdarma!

Hrajte eurojackpot online se slevou 50%

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarma Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
První vklad bonus 100% Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si
Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.