Loterie Korunka je první online loterií v České republice

Loterie Korunka se stala historicky první loterií, kterou si lidé mohou zahrát na internetu. Od vydání licence neuběhlo ani 5 dní a loterie Korunka už běží online. Tempu Korunky nestíhá ani největší loterijní společnost v ČR – Sazka, která získala licenci o týden dřív, ale stále neběží.

Loterie Korunka je první online loterií v ČR

Systém pro online sázení spustila loterie Korunka včera 13. 3. ve 2:30 ráno a podle vyjádření na stránkách Korunky za první hodiny provozu eviduje již stovky registrací a vsazených tiketů. Registrovat se můžete na stránkách korunky, předem vám ale doporučuji přečíst naší recenzi s návody jak získat vstupní bonus 300 Kč.

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Slova výkonného ředitele Loterie Korunka

„Jsme hrdí na to, že právě prostřednictvím loterie Korunka si mohou sázející v České republice vůbec poprvé zahrát číselnou loterii online. Byli jsme připraveni spustit systém pro online sázení ihned po získání povolení, ale kvůli povinnosti oficiálně oznámit spuštění online loterie úřadům a zákonné čekací lhůtě jsme tak mohli učinit až dnes,“ uvedl Tomáš Ciniburk, výkonný ředitel Loterie Korunka a.s. „Velkou výhodou našeho systému je skutečnost, že zájemci o online sázení loterie Korunka si mohou svou registraci zařídit kompletně z pohodlí domova, nemusejí chodit na pobočky nebo kontaktní místa Czech POINT,“ dodal Tomáš Ciniburk.

Pro sázení loterie Korunka online se může registrovat každý, komu je alespoň 18 let a má trvalé bydliště na území České republiky. „Náš systém jsme spustili dnes ve 2:30 ráno a od té doby evidujeme už několik stovek registrací. První vsazený online tiket jsme přijali přesně v čase 2:56,“ řekl Tomáš Ciniburk. „Vzhledem k tomu, že doposud byla loterie Korunka dostupná výhradně na pobočkách Tipsportu a Chance, počítáme s tím, že díky možnosti online sázení budou počty registrací rychle stoupat.“

 

2 Responses to “Loterie Korunka je první online loterií v České republice”

  1. No konečně, já už jsem se začínal bát, že si tento rok snad nezahrajeme žádnou tu loterii online.. Už jsem v plusu s korunkou 100 kč 🙂

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.