Nová loterie od fortuny – Oko bere

Před začátkem nového roku odstartovala nová loterijní hra od společnosti LoterieFortuna pod názvem „Oko bere“. V této loterii se losuje 21 čísel a vaším úkolem je správně tipnout tři vylosovaná čísla, případně v doplňkové hře mít součtem vylosovaných čísel 21. Pojďme se na tuto loterijní hru podívat podrobněji.

Oko bere - Nová rychlá hra od Fortuny

V této loterii máte více možností na výhru! V první řadě je tu hlavní hra Oko bere, přičemž můžete zvolit variantu Keno a zvýšit si tak svoji šanci na výhru. Dále si můžete zahrát i doplňkovou hru „21 bere“.

Losování probíhá každých 5 minut, kromě odstávky mezi 06:02 a 02:57. V každém slosování se vyberou tři čísla z rozmezí od 1 do 21. Maximálně můžete vyhrát až 96550 Kč!

Hlavní hra Oko bere

Stačí si vybrat 1 až 3 čísla z rozmezí 1 až 21 a vsadit si libovolnou částku, avšak minimálně si můžete vsadit 10 a maximálně 100 Kč.

Výše výhry je dána počtem tipovaných čísel, počtem uhodnutých čísel a násobkem vkladu a čísla uvedeného v tabulce výher.

Počet uhodnutých číselPočet tipovaných čísel
321
3931x--
2-49x-
1--4,9x
0---

Ukázka výpočtu výhry: 

Pokud byste vsadili 50 Kč na tři čísla a všechny tři byste trefily. Vyhráváte násobek vkladu krát uvedená hodnota v tabulce, tedy 50Kč × 931 = 46550 Kč!

Varianta Keno

V případě, že si k hlavní hře zvolíte i nadstavbu Keno, vyhráváte i v případě, že trefíte jen některé z vylosovaných čísel. Zvolit si můžete dvě možnosti Keno 3 a zároveň Keno 2. POZOR: Získáte sice větší šanci na výhru, ale zároveň si zmenšíte případnou výhru!

Počet uhodnutých číselPočet tipovaných čísel
Keno 3Keno 2
3202x-
25x13x
11x2x
0--

Doplňková hra 21 bere

V této doplňkové hře sázíte na to že, součet vylosovaných čísel bude 21.

Vaše výhra v doplňkové hře se rovná 34,5 násobku vkladu na doplňkovou hru. Obdobně jako v hlavní hře, můžete sázet minimálně 10 a maximálně 100 Kč.

V případě, že budou vylosována čísla 6,7,8 (součet 21) nebo jakákoliv jiná kombinace, která dohromady utvoří součet čísel 21, vyhráváte!

Kde můžete sázet loterii Oko bere

Loterie Fortuna logo společnostiSázet můžete na jakémkoliv prodejním místě LoterieFortuna po celé České republice. Mapu prodejních míst naleznete na oficiálních stránkách.

Osobně se mi na nové loterii od Fortuny líbí samotný nápad spojit loterii s karetní hrou. A jak se líbí vám nová loterie od Fortuny? Podělte se s námi do komentářů.

One Response to “Nová loterie od fortuny – Oko bere”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.