Loterie Eurojackpot a Powerball stále rostou!

Dvě loterie z různých kontinentů nabírají na své síle a jackpot začíná být opravdu zajímavý! Pojďme se dnes společně podívat, jak velké částky můžeme vyhrát v tomto týdnu.

LOTERIE POWERBALL A EUROJACKPOT

Eurojackpot – hrajte o 791 miliónů Kč!

Logo EuroJackpotLoterie Eurojackpot začala být zajímavá minulý pátek, kdy se hrálo o více jak půl miliardy, přesněji o 583 000 000 Kč. Hlavní částku si nikdo neodnesl, což je dobře pro nás! Nejvyšší částku, kterou si minulý pátek odnesli dva výherci činila 16 645 664 Kč (Německo, Norsko). Český zástupci se žádných velkých výher nedočkali, pouze jeden z nás si odnesl částku vyšší jak sto tisíc (163 190 Kč).

Tento pátek 22.4.2016 budeme hrát o neuvěřitelných 791 000 000 Kč! Stačí si vsadit, trefit 5 čísel plus dvě doplňková euročísla a výhra je vaše! Pokud se vám nechce nikam chodit, vsadit si můžete i pomocí internetu z pohodlí svého domova.

Vsadit si Eurojackpot teď hned! Více informací o loterii naleznete v naší kategorii Eurojackpot

Hrajte eurojackpot online se slevou 50%

Powerball – hrajte o 5,43 miliard Kč!

Powerball logoV americké loterii Powerball je téměř sedmkrát více než v evropské loterii Eurojackpot! Ohledně sobotního jackpotu jsem psal minulý týden článek (https://vyhraj.com/vyhrajte-4920000000kc-loterie-powerball/) a podobně jako v loterii eurojackpot si nikdo hlavní částku neodnesl. větší výhru získal pouze jeden šťastlivec, který vyhrál druhé pořadí tedy $1 000 000 (24 miliónů Kč)!

Tuto středu (v ČR čtvrtek 5:00 ráno) můžete hrát o neskutečných 5 432 110 000 Kč! Je to opravdu jednoduché, nemusíte lítat do jednoho z amerických států abyste si vsadili, stačí využít jedné z internetových loterijních společností, které jsme předem vyzkoušeli a ohodnotili! Každá společnost má tisíce spokojených zákazníků a v dnešní době je mnoho z nich včetně mně z České republiky.

Vsadit si Powerball teď hned! Více informací o loterii naleznete v naší kategorii Powerball

Kde si mohu zahrát Powerball a Eurojackpot online?

Jak už jsem zmiňoval hrát můžete u jedné z níže vypsaných společností, které jsou námi prověřené a bezpečné! U společnosti Megaloto můžete navíc získat 100% bonus za první vklad. Například pokud vložíte 500 Kč, dostanete dalších 500 Kč na sázení navíc.

SpolečnostBonusJazykLicenceRecenzeHrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarmaČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 KčČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
První vklad bonus 100%Česká mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 KčČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Česká mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si

Přeji vám hodně štěstí při sázení a doufám, že se s námi v komentářích podělíte s případnou výhrou!

2 komentáře to “Loterie Eurojackpot a Powerball stále rostou!”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.