Hrajte v každém slosování Eurojackpot a Šťastných 10 o zajímavé ceny!

Celé září můžete hrát s loteriemi Eurojackpot a Šťastných 10 o velmi hodnotné ceny! V loterii Eurojackpot můžete soutěžit o zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 500 000 Kč. V loterii Šťastných 10, která se losuje každý den hned 2 krát hrajte o pravé zlaté mince, které mají hodnotu téměř 75 000 Kč!

Vyhrajte zájezd s Eurojackpotem

Hrajte o zájezd s eurojackpotem za 500 000 KcVe období od 26.8. do 30.9. bude každý sázející loterie Eurojackpot  automaticky zařazen do soutěže o Cestu kolem světa. Každý pátek se bude losovat 10 výherců, kteří získají úžasnou poukázku na cestu kolem světa v hodnotě 500 000 Kč!

Každý výherce si svojí cestu kolem světa sestaví sám u společnosti CK Fischer. Samozřejmě nebudete muset hledat v katalogové nabídce, jelikož nebudete ničím limitování. Herní kód pro účast naleznete ve spodní části každého vytištěného tiketu Eurojackpot.

Podle počtu vsazených sloupců vám bude přidělen i počet herních kódů (vsadíte-li 1 sloupec, vygeneruje se vám 1 kód, 6 sloupců = 6 kódů). U systémové sázky můžete získat až 45 kódů. K účasti v soutěži vám stačí i jeden sloupec.

Hrajte o pravou zlatou minci s loterií Šťastných 10

Zlatá mince - 60. let šťastných 10V souvislosti s 60. výročím loterie Šťastných 10 si v každém slosování loterie, které proběhne v září můžete zasoutěžit o pravou zlatou minci. Celkem tedy proběhne 60 losování o zlatou minci!

Stačí si vsadit, alespoň za 60 Kč. Pokud se kód vaší sázky bude shodovat s vylosovaným, vyhráváte!

Obsah zlata v minci je 99,9 %, její hmotnost je 50 gramů, v průměru měří 4 cm a její hodnota je vyčíslena na 74 352 Kč!

 

5 komentářů to “Hrajte v každém slosování Eurojackpot a Šťastných 10 o zajímavé ceny!”

  1. Ty vado tu bych chtela vyhrat…. Do sbirky, sbiram mince 🙂 Majstrstyk by byl kdyby ji nekdo vyhral a poslal ji autorovi tohoto webu jako podekovani za super clanky

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.