Eurojackpot stále roste 2,085 miliard Kč!

Další týden je za námi a loterie Eurojackpot stále nenašla výherce ohromného jackpotu, jenž se blíží nyní svému dosavadnímu rekordu. V pátečním tahu se rozhodovalo o majiteli senzačních 1,64 miliard Kč, avšak žádnému z hráčů se nepodařilo trefit všech sedm čísel.

Eurojackpot jackpot 2,085 miliard Kč

V posledním tahu loterie Eurojackpot byly taženy čísla 10, 20, 35, 47, 50 a doplňková čísla 4 a 7. Jak už bylo řečeno z výhry prvního pořadí se žádný ze sázkařů neradoval, ovšem tři sázkaři z Německa, Dánska a Finska vyhráli téměř 20 miliónů Kč ve druhém pořadí. Třetí pořadí a zároveň 5 miliónů Kč si odnesli čtyři sázkaři z Německa.

Celkově si výhry odneslo 968 416 sázkařů z celého světa.

Zdroj: https://www.sazka.cz/system/vyherka?game=eurojackpot&week=11&year=2016

V pátečním losování, které se bude konat 25.3.2016 hrajeme o 2,085 miliard Kč!

Jak se zúčastním loterie Eurojackpot o 2,085 miliard Kč?

Zúčastnit se můžete podáním sázenky na jednom ze 7 200 prodejních míst po celé České republice nebo podáním tiketu z pohodlí svého domova! Hrát můžete u jedné z našich ohodnocených a prověřených internetových loterijních společností.

SpolečnostBonusJazykLicenceRecenzeHrát
Lottoland logo malé První sázka Eurojackpot zdarmaČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Loterie Korunka logo malé Bonus za registraci 300 KčČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
První vklad bonus 100%Česká mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 KčČeská mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si
Česká mini vlajkaLicence ANORecenzeVsadit si

Dva sloupce ZDARMA!

Také vám prozradím, že v dnešních dnech společnost lottoland nabízí tikety Eurojackpot online s 50% slevou. Stačí vsadit dva sloupce a další dva dostanete naprosto ZDARMO! Celkem získáte čtyři sloupce a zdvojnásobíte svoji čanci na výhru. Bonus získáte kliknutím na baner vpravo.

To je pro dnešní den vše, přeji vám hodně štěstí a nezapomeňte se zde pochlubit s vašimi výhrami z minulého nebo následujícího slosování. Na mé straně štěstí nestálo, v pátečním losování jsem trefil pouze dvě čísla 35 a „euročíslo“ 7.

2 komentáře to “Eurojackpot stále roste 2,085 miliard Kč!”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.