Eurojackpot padl v Německu, tentokrát to Čechům nevyšlo!

Jak jsem již zmínil na začátku týdne, včera se losovalo o historicky druhý nejvyšší a zároveň maximální jackpot loterie Eurojackpot. Bohužel zklamu všechny sázkaře v České republice, jelikož tentokrát si hlavní výhru v podobě 90 mil. eur odnesl sázkař z Německa.

Druhá nejvyšší výhra v loterii Eurojackpot

Německý provozovatel loterie Eurojackpot oznámil, že neznámý výherce pochází Bádenska-Württemberska a obdržel 60 denní lhůtu aby si vyzvedl svojí výhru, která činí úžasných 90 miliónů eur, což je v přepočtu na naše koruny přibližně 2,4 miliard Kč! Výherce tak dosáhl na stejnou rekordní částku, kterou loni v květnu v Eurojackpotu získal i výherce z Česka, který si mimochodem pro svoji výhru dojel vlakem, ale o tom jsem se vám kdysi zmiňoval v článku o historicky nejvyšší výhře v České republice a zároveň v loterii Eurojackpot.

Vylosovanou a zároveň výherní kombinací byla čísla 7, 10, 25, 39, 42 a dodatková čísla 3 a 6. Doposud nejvyšší výhra v německé historii přitom padla jen před pár měsíci (29.7.2016), výherce pocházel z Hesenska a získal 84,8 milionu eur (téměř 2,3 miliardy Kč). (Článek: Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!)

Další pořadí v losování loterie Eurojackpot

eurojackpotNa druhém pořadí se našlo hned osm výherců (5x Německo, 2x Finsko a 1x Nizozemsko) a každý z nich si odnese 2,8 milionu eur (75,7 milionu Kč). Dva z těchto německých výherců pocházejí z Bavorska, jeden z Bádenska-Württemberska, jeden z Hesenska a poslední ze Saska.

Poštěstilo se i jednomu z českých sázkařů, který si odnesl výhru na 3. pořadí a krásné 2 946 338 Kč!

4 Responses to “Eurojackpot padl v Německu, tentokrát to Čechům nevyšlo!”

  1. To se dá cekt, málo cechu sází Eurojckpot oproti nemcum.. Pro ne je 60kc nic, cesi si rději vsadí Sportku

  2. Je to velká škoda, že to nedopadlo, ale co se dalo čekat. Němci dohromady vsadí určitě tak o 300% víc tiketů eurojackpotu než my

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.