Eurojackpot vyhráli jste – Kontrola tiketu

Pátek 7. 12. 2018
TAŽENÁ ČÍSLA:
16
42
31
4
21
6
4
EXTRA6:
9
0
2
9
1
0

Logo loterie Eurojackpot

Aktuální jackpot Eurojackpotu je 258 000 000 Kč!

array(0) { }
1.

Vyberte si datum slosování

2.

Zadejte vsazená čísla

Sloupec 1
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 2
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 3
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 4
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 5
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 6
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 7
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 8
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 9
Běžná čísla
Dodatkové číslo
Sloupec 10
Běžná čísla
Dodatkové číslo
3.

Zadejte čísla doplňkové hry – Extra6

(Jen pokud jste si ji vsadili)
4.

Zadejte Váš email

(Ochrana proti robotům)
4.

Potvrďte kontrolu výsledků

Zkontrolujte si svoje čísla Eurojackpotu – Vyhráli jste?

V tabulce níže máte možnost si zkontrolovat svoje vsazená čísla a zjistit zda jste vyhráli v oblíbené evropské loterii Eurojackpot! Pokud byste náhodou nevěděli jak čísla zkontrolovat, přečtěte si návod jak zkontrolovat tiket Eurojackpot – návod naleznete níže.

Eurojackpot - vyhráli jsteUrčitě se není čeho bát, pokud se budete držet čtyř opravdu jednoduchých kroků, tak váš tiket Eurojackpot zkontroluje náš systém s vaší pomocí během chvíle.

V prvním kroku si musíte vybrat datum slosování, na který jste měli vsazený tiket Eurojackpot. V druhém kroku si vyberte čísla, které jste měli vsazené. Pokud jste si nevsadili všech deset sloupců, tak jen ponechejte zbylé sloupce prázdné a pokračujte na třetí krok. Ve třetím kroku vyplňte vaše číslo doplňkové hry Extra6, v případě, že jste si ji nevsadili, opět pole ponechejte prázdné. V posledním kroku, už jen klikněte na tlačítko „Zkontrolovat sázku“.

Systém bude nyní pár vteřin kontrolovat váš tiket a poté se vám zobrazí v přehledných tabulkách zda jste vyhráli . V první tabulce naleznete výsledky pro hlavní hru a ve druhé tabulce kontrolu doplňkové hry Extra6.

Další možnosti jak zkontrolovat tiket loterie Eurojackpot od Sazky

Zkontrolovat tiket Eurojackpot a zjistit zda jste vyhráli ve můžete mnoha způsoby:

  • Na webu on-line – Eurojackpot vyhráli jste je velice oblíbená forma kontroly čísel. Jednoduše vyplníte čtyři krok v aplikaci výše na tomto webu a ihned vidíte zda jste posledními šťastlivci a vyhráli jste.
  • V televizním vysílání – Svůj tiket Eurojackpot můžete zkontrolovat společně s televizí, obvykle vysílají výsledky na ČT1. Vysílání probíhá live ve slosovací den a hodinu.
  • Na terminálu sazky – Jednoduše si stačí zajít na jedno ze 7 200 výdejních míst Sazky a nechat si zkontrolovat tiket.
  • S mobilní aplikací – Sazka vydala i mobilní aplikaci pro kontrolu všech loterií Sazky, včetně loterie Eurojackpot. S touto aplikací stačí vyfotit váš vsazený tiket Eurojackpot a ihned ihned se dozvíte zda jste vyhráli. Recenze aplikace Sazka na webu vyhraj.com.
  • Na Youtube kanálu Sazky – Všechna slosování Eurojackpot nahrává Sazka na svůj Youtube kanál.
  • Osobně na sídle Sazky – Pokud chcete můžete se osobně zúčastnit slosování v sídle Sazky, ale o tom si přečtete více v článku: Jak se zúčastnit slosování her od Sazky?
  • Na teletextu – Ano i díky tomuto zastaralému způsobu si můžete zkontrolovat tiket Eurojackpot.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.