Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!

Páteční tah v loterii Eurojackpot přinesl jednomu z Německých sázkařů nejvyšší výhru v historii země! Neznámý sázkař trefil všech pět hlavních a dvě dodatková čísla, čímž si přišel na neuvěřitelných 85 mil. euro! vyšší částka padla zatím pouze jednou a odnesl si jí sázkař z České republiky (Článek: Historicky nejvyšší výhra v ČR). Druhá nejvyšší výhra v loterii Eurojackpot Jméno výherce není zatím známo, ale společnost Eurojackpot nám zatím prozradila, že vítězný tiket pochází z oblasti Hesensko ve středním Německu a víme, že výherce vsadil tiket za 20 eur, tedy v přepočtu za 540 Kč. Před tímto novým výhercem držel rekord hráč ze Severního Porýní-Vestfálska, jenž vyhrál v letošním roce €76, 8 milionu (2,085 miliard Kč), také v loterii EuroJackpot. O tomto výherce se více dočtete v článku z dubna. (Článek: Zmačkaný tiket přinesl sázkaři z Německa rekordní výhru!) Pro získání nové rekordní sumy (2,3 miliard Kč) musel sázkař uhodnout všech sedm čísel, tedy 5 +2 dodatková čísla. Vylosovaná čísla byla 4, 8, 22, 36 a 44 společně s dodatkovými čísly 5 a 10. Po této výhře klesl jackpot loterie Eurojackpot na 270 miliónů Kč. Hrát můžete na jednom ze 7 200 prodejních míst po celé české republice nebo můžete hrát Eurojackpot online, dokonce se slevou!

Tabulka nejvyšších výher loterie Eurojackpot

Nový Německá výhra nám zamává s pořadím v tabulce pěti nejvyšších výher loterie Eurojackpot. Na obrázku můžete vidět doposud stávající nejvyšší výhry, nyní bude druhé místo upraveno! Top 5 výher loterie Eurojackpot, seznam

3 komentáře to “Druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč!”

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.