Powerball jackpot 500 milionů dolarů? Děvky a kokain!

V americké loterii Powerball opět nepadl jackpot a dosáhl na astronomickou částku 500 milionů dolarů! O takto velký jackpot se bude hrát ve středu 13.1.2016. Jackpot hry Powerball bude šestým největším v historii. A s největší pravděpodobností poroste dál. Je možné, že hlavní výhra přesáhne i historický rekord, který činil ohromných 590 milionů dolarů. Odnesla si ho žena, která pochází z Floridy v roce 2013

Výhra v loterii – Děvky a kokain!

My se dnes podíváme na vtipné video. Ve videu natáčí reportáž pro stanici Fox 5 a reportérka provádí rozhovor s místním sázkařem, který právě vyplňuje svůj tiket. Jeho odpověď na otázku: “Co si pořídíte v případě výhry jackpotu?” je opravdu vtipná! Video jsme pro vás speciálně přeložili, v pravém dolním rohu si můžete zapnout titulky.

 

Mohu se zúčastnit loterie Powerball?

Ano! V dnešní době se může loterie zúčastnit opravdu každý, i když nepochází z dané země. Stačí si najít vhodnou internetovou loterijní společnost. Přičemž si můžete přečíst náš článek o sázení loterie online. Nemusíte se tedy ničeho bát! Seznam loterijních společností i s recenzemi. Zahrát si můžete i nejoblíbenější Evropskou loterii Eurojackpot online!

Společnost Info Bonus Open Account
Lottoland logo malé Vsadit si Regulation:
Leverage:
Demo Account: No
Min Deposit: Od 1Kč
První sázka Eurojackpot zdarma Vsadit si Přečíst recenzi
Loterie Korunka logo malé Vsadit si Regulation:
Leverage:
Demo Account: No
Min Deposit: 100 Kč
Bonus za registraci 300 Kč Vsadit si Přečíst recenzi
Vsadit si Regulation:
Leverage:
Demo Account: No
Min Deposit: 10€
První vklad bonus 100% Vsadit si Přečíst recenzi
Sazka logo malé Vsadit si Regulation:
Leverage:
Demo Account: No
Min Deposit: 10 Kč
Bonus za registraci 220 Kč Vsadit si Přečíst recenzi

 

One Response to “Powerball jackpot 500 milionů dolarů? Děvky a kokain!”

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.