Evropské loterie aktuálně válcují žebříček s nejvyššími jackpoty světa

Dnešním dnem se do čela tabulky aktuálně nejvyšších jackpotů světa dostala loterie Eurojackpot a minimálně další dva dny to tak zůstane! Hned v závěsu je druhá velice známá loterie Euromillions. Necháte si utéct aktuálně nejvyšší jackpoty světa?

Euromiliony vs Eurojackpot

Největší a nejoblíbenější americké loterie Powerball a MegaMillions našli své výherce a jejich jackpot tak klesl na limitované minimum. Uvolnilo se tedy místo v žebříčku nejvyšších jackpotů světa, což v tuto chvíli hraje do karet evropským loteriím Eurojackpot a Euromillions.

Eurojackpot online logoLoterie Eurojackpot vlastní momentálně vůbec největší jackpot, o který si můžete v tuto chvíli zahrát a činí ohromných 72 mil € (1,993 mld Kč). Na čele tabulky vydrží nejméně dva dny a pokud někdo nevyhraje v Euromillions, bude tomu nejspíše tak až do pátka.

euromillions logoEuromillions se pyšní jackpotem 68 mil. € (1,83 mld Kč). Je tedy těsně v závěsu za prvním místem. Na třetím místě se opět ukazuje loterie Powerball se svým minimálním jackpotem 40 mil. € (1,08 mld Kč).

Nenechte si tedy ujít šanci vyhrát nejvyšší jackpot světa, který je momentálně v Evropských loteriích. Eurojackpot online je dokonce možné hrát z pohodlí domova přes stránky Sazky nebo u společnosti theLotter.

Společnost Bonus Jazyk Licence Recenze Hrát
Sazka logo malé Bonus za registraci 220 Kč Česká mini vlajka Licence ANO Recenze Vsadit si

Přeji hodně štěstí!

Napsat komentář

Copyright © 2020. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.