6 snadných kroků k výhře v loterii na internetu!

Vyhrát vysněný jackpot chce snad  každý z nás a cesta k němu je pro nás díky internetu opravdu snadná! Nebudu vám zde vypisovat výhody sázení loterií na internetu, jelikož k tomu jsem doposud napsal dva články (Proč sázet loterie online? a Proč hrát Eurojackpot online?! ). Dnes bych vám rád popsal cestu k výhře v loterii přes internet v šesti (6) opravdu snadných krocích… Tak pojďme na to!
6 JEDNODUCHÝCH KROKŮ K VÝHŘE V LOTERII ONLINE

1. Registrujte se!

1. Krok - Registruj se!Založení herního účtu zabere pouze pár minut a stačí si jím projít pouze poprvé, dále už jen využíváte herní účet pro všechny vaše herní aktivity. Na váš herní účet se vám ukládají vaše vsazené tikety a vidíte zde historii vašich sázek. Účet je veden na vaše jméno a vy se tak nemusíte bát, že by vaše tikety nebyly v bezpečí!

V případě, že ještě nesázíte na internetu a rozmýšlíte se, tak vám poradím! Lottoland nabízí skvělou akci, kdy můžete k registraci získat 50% slevu na první sázku nejoblíbenější evropské loterie Eurojackpot!
Získat slevu 50% při registraci!

2. Vyberte si loterii

2. Krok - Vyber si loteriiVybírat si můžete z velkého množství loterií napříč celým světem. Podívej se jaké loterie tvoje vybraná online loterijní společnost nabízí. Vybírat loterii můžete například podle ceny, pravděpodobnosti výhry nebo podle velikosti jackpotu!

3. Vyberte si šťastná čísla

3. Krok - Vyber si číslaTento krok je čistě na vás! Zvolíte si náhodný tip, čísla která tě jen tak napadnou nebo vsadíte na kombinaci čísel utvořenou z dat narození členů rodiny? Pokud budeš sázet u Lottolandu můžeš při volbě čísel využít i jednu ze speciálních nadstandardních funkcí, které nabízí!

4. Vyberte si způsob platby

4. Krok - Vyber si platbuSázení loterií na internetu je podobný jako nákup zboží na jakémkoliv jiném internetovém obchodě. Je to opravdu snadné. Za každý tiket můžete platit zvlášť nebo si dobít kredit na svůj herní účet , který budete postupně čerpat. Platbu lze provést platební kartou, bankovním převodem nebo elektronickou peněženkou!

5. Zkontrolujte si email, zda jste vyhráli

5. Krok - Zkontroluj si zda jsi vyhrálZáměrně jsem napsal, že si máte zkontrolovat email, jelikož internetové loterijní společnosti vám zasílají své výsledky porovnané s vašimi čísly na email. Vyhnete se tím tak zdlouhavému kontrolování čísel a nemůže se vám stát, že se přehlédnete nebo si dokonce zapomenete zkontrolovat váš vsazený tiket.

6. Svoji výhru si nechte poslat na účet!

6. Krok - Nech si poslat výhru na účet!Každá výhra se vám okamžitě připíše na váš herní účet. S výhrou můžete naložit po svém! Buď si svoji výhru ponecháte na herním účtu k dalšímu sázení nebo si ji necháte zaslat na bankovní účet a užít si ji ve velkém stylu!

8 Responses to “6 snadných kroků k výhře v loterii na internetu!”

    1. Já hraji klasicky Eurojackpot, ale poslední dobou jsem si velmi oblíbil Německé lotto 6 ze 49.. Je tam slušná pravděpodobnost na výhru a celkem se mi už zadařilo a vyhrál jsem 767 Kč :)!

        1. U Lottolandu, zkoušel jsem i Megaloto, ale nechodí tam tolik slev na email 🙂

  1. Prve jsem se toho bál, ale teď vidím že na tom nic není. Největší strach jsem měl z platby, nevěděl jsem jak ji provedu, ale nakonec jsem to vyzkoušel s návodem u recenze a zjistil jsem, že je to lehčí než platit za rohlíky v pekařství 😀

Napsat komentář

Copyright © 2021. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.