Účtenkovka

Účtenková loterie, neboli Účtenkovka je loterie jako každá jiná, s tím rozdílem, že tiket představuje jakákoliv vydaná účtenka od obchodníka, ať už na jeden rohlík nebo nové vybavení bytu. Je to poměrně úspěšný způsob jak donutit podnikatele v České republice k vydávání účtenek, což výrazně zvyšuje možnost kontrolovat odvod daní a zároveň potlačuje tzv. podnikání na černo. Tyto účtenky jsou pak slosovatelné o finanční a věcné výhry.

S Účtenkovkou v České republice se každý měsíc rozdají výhry za více než dva miliony korun mezi 20.025 sázejících. Je to jednoduché stačí se zaregistrovat a můžete přikládat vaše účtenku za nákup. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete vyhrát jednu z hlavních cen: 1.000.000 Kč nebo osobní automobil!

Tato metoda účtenkové loterie se v nedávné době velmi osvědčila na Slovensku a to natolik, že tamní vláda dokonce uvažovala o snížení daní, jelikož po zavedení účtenkové loterie zaznamenalo ministerstvo financí, ohromný nárůst při výběru daní.

Jak se zúčastnit Účtenkové loterie: pravidla

Účtenkovka (Účtenková loterie) logo - malé pro mobilní aplikaciPravidla Účtenkové loterie říkají: pro účast ve musíte být starší 18 let! Pak už jen stačí obdržet účtenku od libovolného obchodníka se systémem elektronické evidence tržeb (EET). Tuto účtenku následně musíte registrovat.

Čím větší počet účtenek registrujete tím větší bude vaše šance na výhru. Od jednoho obchodníka můžete registrovat pouze jednu účtenku za jeden den. Nemůže se tak stát, že byste si koupili osm rohlíků a koupili je rozděleně na osm účtenek.

Registrace hráče k Účtenkovce

Registrace nového účtu - učtenkovka ikonaS registrací do Účtenkové loterie získáte mnoho výhod. Největší výhodou bude přístup k mobilní aplikaci, přehledu vašich vložených účtenek do slosování a bezhotovostní převod případných peněžitých výher. Na konci každého slosování období navíc obdržíte email, zda jste vyhráli nebo ne. Obrázkový návod na registraci hráčského účtu k Účtenkovce naleznete níže pod tímto textem:

ODKAZ NA REGISTRACI ZDE

Klikněte pro návod na registraci hráčského účtu k účtenkové loterii

Než se začneme registrovat musíme přejít na webové stránky účtenkovy, kde naleznete velké červené tlačítko „Hrát“, případně v hlavním menu pod složkou „Můj účet“ naleznete volbu „Registrace“.

Web účtenkovky - tlačítka vyznačená pro přechod na registrační formulář

V případě, že jste klikli na velké červené tlačítko „Hrát“ vyberte na následující stránce v levém menu možnost „Registrovat účet“. Nyní už byste měli být na stránce s registračním formulářem, ve kterém vyplňte všechna povinná pole jako na obrázku níže. Všechna pole si pečlivě zkontrolujte a hlavně email, na který vám následně dorazí přihlašovací kód.

Vyplněný registrační formulář hráčů na webu účtenkovka.cz

Nyní budete muset zadat aktivační kód, který dorazil na váš email zadaný v registračním formuláři. Pokud byste tento kód neobdrželi do 15 minut, prohlédněte si svojí emailovou složku SPAM, případně se podívejte do hromadných zpráv. Zadejte kód do vyžadovaného pole a potvrďte modrým tlačítkem „Aktivovat účet“.

Zadání aktivačního kódu z emailu při konci registrace účtu na webu účtenkova.cz

Po úspěšném zadání kódu máte účet vytvořený a aktivovaný. Stačí se jen přihlásit a začít hrát!

Jak registrovat účtenku do loterie

Registraci účtenky můžete provést třemi způsoby, ke všem způsobům pro vás máme připravený návod:

Bez registrace hráčského účtu

Prvním způsobem je registrace účtenky bez hráčského účtu, to je ovšem proces na velmi dlouhou trať. Návod naleznete níže pod tímto textem.

Klikněte zde pro návod registraci účtenky bez hráčského účtu

V první řadě musíte na stránky účtenkovky a v hlavním menu vybrat pole „Můj účet“ a následně „Hrát bez registrace“.

Nyní budete přesměrováni na stránku registrace účtenky, kde musíte vyplnit mnoho povinných údajů: Email nebo telefon, kód FIK nebo BKP, DIČ obchodníka, datum tržby, čas tržby, celkovou částku za nákup a nakonec ještě vybrat režim tržby uvedený na účtence. Tyto údaje naleznete na účtence, v případě, že je nemůžete najít využijte popisného obrázku na našem webu.

V posledním kroku už jen kliknete na modré pole v pravém spodním rohu „Zaregistrovat účtenku“ a máte hotovo!

S registrací hráčského účtu

Registrace účtenky účtenkovkaV případě, že si vytvoříte hráčský účet získáte mnoho výhod, přičemž hlavní výhodou je přístup k mobilní aplikaci, pomocí které jednoduše vyfotíte a rychle nahrajete svoji účtenku. Další výhodou je přehled již zaregistrovaných účtenek a přehled vašich minulých výher.

Pokud budete nahrávat účtenku po přihlášení na webové stránce, čeká vás stejný a zdlouhavý postup vyplňování jako při registraci bez hráčského účtu, ovšem po zaregistrování účtenky ji naleznete ve svém herním účtu.

Klikněte zde pro návod na registraci účtenky na webu po přihlášení

Jako první se musíte přihlásit do svého herního účtu. Po příchodu na web účtenkovky naleznete v horním menu pod složkou „Můj účet“ na volbu „Přihlášení“. Následně vyplňte svoje přihlašovací údaje a potvrďte.

Automaticky budete přesměrování na stránku s registrací nové účtenky. Zde vyplňte všechny povinné údaje z účtenky: Kód FIK nebo BKP, DIČ obchodníka, datum tržby, čas tržby, celkovou částku za nákup a nakonec ještě vybrat režim tržby uvedený na účtence. tyto údaje na účtence naleznete podle našeho návodu:

Nakonec v pravém spodním rohu klikněte na modré tlačítko „Zaregistrovat účtenku“. Snadné že?

Přes mobilní aplikaci

Nahrávat účtenky přes mobilní aplikaci je nejjednodušší způsob, musíte být ovšem registrování a následně přihlášeni. Podrobný videonávod a odkazy ke stažení aplikace naleznete níže v odstavci mobilní aplikace Účtenkovka.

Zaregistroval jsem účtenku co teď

Po zaregistrování účtenky musíte vyčkat na její schválení, které trvá běžně 2 dny, ovšem čekací doba se může protáhnout až na 5 dnů. V tomto schvalovacím procesu je účtenka ve vašem systému pod heslem „Ověřuje se“. Po úspěšném ověření se u účtenky ukáže „Ve slosování“. Co dělat, pokud by se nám zobrazilo nepopulární heslo „Nezaregistrována“?

Kdy probíhá losování Účtenkovky

Účtenkovka se losuje 15. - ikonaLosování bude probíhat každý měsíc, vždy 15. kalendářní den v měsíci, losovat se bude z účtenek za předem stanovené období. Nejpozději musí být účtenky registrovány tři dny před slosováním (do 12-tého), všechny účtenky registrované později spadají do dalšího slosování.

Slosování probíhá s pomocí certifikovaného generátoru náhodných čísel propojeným se systémem Účtenkové loterie a systémem EET.

Výsledky jsou vždy zveřejněni jako povní před večerními televizními zprávami na stanici TV Prima v 18:53, následně je tabulka výherců vyvěšena na stránkách Účtenkovky od 19 hod.

Výhry v Účtenkové loterii

Každý měsíc budou mezi 21025 hráčů rozděleny výhry v hodnotě převyšující 2 milióny korun. Celkem je 8 výherních pořadí, hlavní výhrou je 1 milión korun a druhou cenami je osobní automobil. Další ceny naleznete v tabulce výher Účtenkovky:

PořadíCenaPočet výher
11.000.000 Kč1x
2Osobní automobil1x
3300.000 Kč
1x
4200.000 Kč1x
5100.000 Kč1x
620.000 Kč20x
71.000 Kč1.000x
8100 Kč20.000x

Seznam výherních účtenek – slosování 15.11.2017

Na obrázku níže naleznete výherní kódy hlavních cen, kompletní seznam výherců pak naleznete zde.

Výsledky Účtenkovky (Výherci) - 15.11.2017

Výsledky – slosování č. 2 – 15.12.2017

Kompletní sesznam výherců druhého slosování.

Výhry účtenkovka - 15.12.2017

Výsledky – slosování č. 3 – 15.1.2018

Kompletní sesznam výherců druhého slosování. Výsledky Účtenkové loterie z 15.1.2018

Výsledky – slosování č. 5 – 15.3.2018

Kompletní sesznam výherců druhého slosování. Výseldky Účtenkové loterie z 15.3.2018

Jak si vyzvednout výhru

Pokud jste vyhráli méně než 20.000 korun včetně, tak si svoji výhru můžete nechat zaslat bezhotovostním převodem, případně is můžete osobně zajít do sídla Sazky na adrsese K Žižkovu 851, Praha 9, 190 93. ro osobní vyzvednutí v Sazce si ssebou musíte vzít vyplatní kó a alespoň jeden osobní doklad. Výplatní kód si vygenerujete v hráčském účtu v části „Výhry“, případně přímo v sídle Sazky.

U peněžitých výher nad 20.000 Korun můžete být vyplaceni pouze bezhotovostním převodem na základě ověření věku a totožnosti.

Mobilní aplikace Účtenkovka

S mobilní aplikací získáte mnoho výhod, například největší výhodou je, že nebudete muset zdlouhavě opisovat kód z účtenky. Jednoduše celou účtenku naskenujete (vyfotíte) a všechny potřebné údaje se vám automaticky propíší do aplikace. Vy tyto údaje pouze zkontrolujete a potvrdíte. Váš tiket se automaticky připíše k vašemu přihlášenému účtu a vy už jen vyčkáváte na případnou výhru.

Aplikace jde využívat pouze pro registrované hráče k Účtenkovce.

Videonávod jak registrovat účtenku přes mobilní aplikaci Účtenkovka

Odkazy ke stažení mobilní aplikace:

Mobilní aplikace od Účtenkovové loterie je k dostaní jak na Apple store pro iPhony, tak na Google play pro váš Android.

Sazka na Google play

Sazka na App store

Kolik účtenek mohu denně vsadit

Jak je již zmíněno v pravidlech výše do Účtenkové loterie můžete přihlásit pouze jednu účtenku denně od jednoho obchodníka. Účtenka může mít libovolnou hodnotu od 1 Kč a výše. Můžete si tedy koupit osm rohlíků v osmi různých pekařství každé ráno v měsíci. Celkem za 30 dní nasbíráte 240 účtenek a to jen za snídani. Vaše šance na výhru v Účtenkové loterii bude tedy mnohonásobně vyšší.

Jaké účtenky mohu registrovat

Podle pravidel můžete zaregistrovat pouze účtenky, které jsou od obchodníků se systémem EET. Zkontrolujete si to jednoduše, účtenka musí obsahovat určité údaje jako datum a čas vystavení, celkovou částku za nákup, DIČ prodejce a kódy FIK a BKP.

Po úspěšném zaregistrování účtenky, ji nemusíte fyzicky uschovávat. Už je nahraná na váš kontaktní údaj v systému.

V případě, že obchodník nespadá do elektronické evidence tržeb, nemůžete takovou účtenku registrovat. V obrázku níže naleznete popis účtenky s přibližným rozmístěním jednotlivých údajů:

Ukázka účtenky s popisem údajů Ukázka účtenky s popisem údajů (zdroj: uctenkovka.cz) – Kliknutím obrázek zvětšíte[/caption]

Systém mi neuznal účtenku: Nezaregistrována

I takové případy, že vám aplikace účtenkovky ukáže místo hlášky „Ve slosování“ méně ooblíbený text „Nezaregistrována“. Co v takovém případě dělat?

 • Prodejce prozatím nemusí evidovat tržby v režimu EET. (Kdo není zapojen v EET? zde)
 • Prodejce používá tzv. falešný FIK kód, jímž se snaží obejít své povinnosti.
 • Poslední chyba bývá nejčastější ! Jednoduše jste zadali nějaký ten údaj špatně.

Pokud víte, že chyba byla na vaší straně, tak jednoduše zaregistrujte účtenku znovu.

Šance na výhru v účtenkové loterii: pravděpodobnost

Jedno z nejprobíranějších témat účtenkové loterie byla pravděpodobnost na výhru hlavní ceny. Například u sportky je naprosto jednoduché spočítat šanci na výhru, jednoduše se vezme počet možných vylosovaných kombinací a máme výsledek.

V Účtenkové loterii pravděpodobnost výhry nelze předem stanovit. Nikdo nemůže předem odhadnout kolik účtenek bude do následujícího slosování.

Před prvním slosováním, které nás čeká 15.10.2017 se můžeme akorát domnívat jaká bude naše šance. Podle ministerstva financí se měsíčně eviduje 370 miliónů účtenek. Pokud by bylo 10% z nich zaregistrováno, tak to máme 37 milión účtenek ve slosování. Hlavní cena je pouze jedna, takže to máme šanci 1 ku 37.000.000 na výhru hlavní ceny, osobního automobilu, 300 tisíc korun, 200 tisíc korun nebo 100 tisíc korun. Šance na výhru alespoň jedné z 20.025 cen by byla 1 ku 1760.

Je možné, že po uzavření registrace sázek (12. v měsíci) vydá Účtenkovka pravděpodobnost výhry na následující slosování. Tento údaj vezme na základě zaregistrovaných účtenek pro nadcházející slosování.

Výhody Účtenkové loterie

Výběr daní

Výhody účtenkovkyÚčtenková loterie má za úkol podpořit lid, aby vyžadovaly účtenky od obchodníků, čímž se podpoří výběr daní a navíc máte každý měsíc možnost vyhrát velmi hodnotné ceny např. automobil.

Ovšem čisté podnikání by podpořilo, i kdyby stát jednoduše část daní spotřebitelům vrátil a nemusel by lid podporovat v hazardu, ale to už se dostáváme spíše k nevýhodám.

Nevýhody Účtenkové loterie

Výchova k hazardu

nevýhody účtenkovkyDalší nevýhodou je, že každý nákup v obchodě bude vstupenkou do loterie, tedy do hazardní hry. Účtenkovka bude lákat k hazardu nejenom dospělé, ale co nejhorší i děti a mládež. Je to postavené na hlavu, mnoho let se stát snaží potlačit hazard, až se nakonec sám stane jedním z největších provozovatelů loterií.

V jakých státech Účtenková loterie již funguje?

Účtenkoví loterie se pravidelně losuje v Portugalsku, Polsku, od roku 2013 se losuje i na Slovensku a v Chorvatsku. Současně se zavedením online evidence tržeb ji spustilo také Slovinsko. Od roku 1951 se losuje účtenková loterie na Tchaj-wanu. Posledními státy, které provozují loterii na základě elektronické evidence tržeb jsou Chile a Argentina.

 

Často kladené dotazy F&Q Účtenkovka

Kolik Účtenek mohu registrovat za měsíc?

Každý měsíc můžete registrovat neomezené množtví účtenek. rekordman

Obdržím v případě výhry upozornění?

ANO! V případě výhry Vám dorazí upozornění na zadaný email nebo přes SMS.

Musím si schovávat zaregistrované účtenky?

Nemusíte! Všechny účtenky jsou nahrány do systému společně s vaším jménem.

Nemohu se přihlásit na svůj herní účet

Postujte podle návodu níže:

 1. V první řadě si překontrolujte, zda nemáte chybu v kontaktním údaji nebo v hesle.
 2. Následně překontrolujte, zda nemáte zapnutý CapsLock (Pouze velká písmena) nebo zda nemáte vypnutý NumLock (psaní čísel). Můžete si také vzkoušet napsat heslo stranou, abyste jste zjistili, zda neděláte někde chybu.
 3. Další možností je, že si necháte obnovit Vaše heslo, tuto možnost naleznete pod kolonkou heslo jako „Zapomenuté heslo?“. Následně Vám na email, přijdou další pokyny

Jak si vyzvednu svoji výhru?

Výhry do 20 000 Kč si můžete vyzvednout osobně na pobočce Sazky nebo si ji můžete nechat zaslat na bankovní účet.

Jak si nechat zaslat výhru na svůj bankovní účet?

Nejprve se přihlašte a následně přejděte do nstavení účtu, kde si v kolonce Výplata výher vložíte svůj bankovní účet.

Přihlášení -> Můj účet -> Nastavení -> Výplata výher -> Zde vložte svůj bankovní účet

Mohu mazat nevýherní účtenky ze svého hráčského účtu?

Bohuže ne. Tato funkce není dostupná 🙁

Všechno píši správně, ale účtenka nejde zaregistrovat

Podívejte se na video, kde se dozíte všechny podtřebné informace:

Aktuální novinky o Účtenkové loterii v ČR

627 komentářů ke článku “Účtenkovka”

 1. Dobrý den, při výhře 20000,- Kč a více si musím zřídit výherní účet, o jaký účet se jedná? Domnívám se, že jsem pro výplatu event. výhry nahlásil číslo sporožirového účtu.

 2. zapoměl jsem heslo a chci si znovu založit novou registraci nelze vložit některé údaje např. tel.číslo nebo den narození poradte děkuji r.mikule

 3. Přesto, že jsem dostal potvrzení o registraci, tak je stále na účtu “Čeká na ověření moje ID.
  Info. z vašich stránek:
  U peněžitých výher nad 20.000 Korun můžete být vyplaceni pouze bezhotovostním převodem na základě ověření věku a totožnosti.

  Kam nebo na koho se mohu obrátit s dotazem o převodu na účet.
  Při vyplnění jména je v závorce napsáno, že nebude zveřejněno. Přesto se tam objevilo.
  Děkuji JK

 4. Vážení, dobrý den.
  15.10. jsem vyhrál 20.000,-, proč výhra čeká na ověření ID, když pravidlech je podmínka ověření ID až od 100.000,- viz v textu níže…
  Dne 20.10.2018 byla provedena validace účtu “mojeID” a přesto částka k dnešnímu dni nebyla vyplacena na účet
  Děkuji za odpověď J.Koton

  Jak dostanu svou výhru?

  Pokud vyhrajete automobil, budeme Vás kontaktovat a osobně Vám jej předáme.

  U peněžitých výher do 20 000 Kč (včetně) máte možnost volby – buď Vám je pošleme na účet, nebo si je vyzvednete osobně v sídle společnosti SAZKA a.s. na adrese K Žižkovu 851, Praha 9, PSČ 190 93.

  U peněžitých výher v hodnotě 100 000 Kč, 200 000 Kč, 300 000 Kč a 1 000 000 Kč je možný pouze bezhotovostní převod na účet. Podmínkou pro jejich výplatu je ověření totožnosti, a to jednoduše prostřednictvím služby mojeID.

 5. Dobrý den, při zaregistrování chce po mě systém číslo účtu ve formátu : 19-123457/0750. Já mám účet ale ve formátu 365650620/0100. Jak ho přepsat do vašeho systému ? Děkuji

 6. Dobrý večer, založila jsem si účet, 2krat se me ho podařilo otevrit a poté už hlásí, že zadávám špatné údaje. Zkoušela jsem se znovu registrovat a píše mi to, že s mym telefonním číslem je účet vytvořen. Přihlašovací jméno a heslo zadávám správně. Děkuji za informaci

 7. Od včera nemohu registrovat účtenky.
  Do otevřeného formuláře nelze vepsat data. Jen datum účtenky.
  Sdělte mi prosím proč to je a opravte formulář.
  S pozdravem
  Havlíček

 8. Dobrý den, mám problém
  něco se pokazilo při aktivaci účtu, pravděpodobně vypadlo připojení k účtu ,a ten aktivační kód už na podruhé nefunguje, co mám dělat?

 9. Vyhrál jsem 100,–Kč. V nastavení účtu mám uvedeno, že si vyzvednu v sídle Sazky.Není možné mi to poslat složenkou? Nejsem z Prahy .

 10. Jak mám zjistit jestli jsem vyhrala? Kdysi to bylo zřetelně napsane zda v současné době mám nějakou výhru. Teď nevímn kde to mám hledat. Děkuji. Buryjanová

 11. Zkouším již delší dobu zadat účtenky z Penny marketu a píše mi to,že jsou již registrované.Znamena to,že někdo používá naše účtenky?Jedná se pouze o Penny Market uctenky

 12. Dobrý den,

  nepochopila jsem, proč aspoň u dvou nejjvyšších výher nejsou zveřejněna jména výhercl, , ale jen kódy BKP. Není to Sportka ani Sazka, kdy při slosování nejsou známá jména výherců, ale v účtenkové loterii známá jsou.
  Přestože hraji účtenovku od samého začátku, na druhé straně mi připadne, že senior ve vyšším věku a s naprostým minidůchodem nemá ani šanci vyhrát.
  Doufám, že při slosování je vždy přítomen notář, už se tato skutečnost, aspoň se tak domnívám, neuvádí. Mohu se ale mýlit.

 13. V Polici nad Metuji mi neumí ani na jednom ze 3míst , kde provozuji Sazku, vyplatit vyhranou 100kurunu.Tak nevim co delám špatně, mám Vami zaslaný email o výhře s ovéřovacím kodem.Ale všude mi řekli, že nic takového nedělají.Diky Zdena Homolkova

 14. Píšete, že tisíce účtenek propadnou. Kontroluji, ale chyby nedělám. Určité podniky mají vždy něco ěpatného na své účtence, protože se to opakuje a tyto uctenky neuznáte jako dobré. jsou to chyby na učtence od firem,.

 15. Dobrý den,
  celý den se snažím vložit účtenky se srpnovým datem, bohužel mi systém odpovídá, že lze zaregistrovat pouze účtenky z předcházejícího měsíce. Po kontrole jsem si jistá, že účtenka s datem 31.8.2018 a další toto splňují
  V čem je tedy problém?

 16. Ode dneška se na účtenkách objevují nově PKP /velni dlouhé číslo/, které není možno registrovat přes mobil ani po přihlášení na účtenkovku. Nikde jsem nenašla co to znamená. Děkuji

 17. Dobrý den, nedivím se, že zadavatelů v účtenkovce ubývá. Dnes se mi při zadávání stalo, že prakticky u každé účtenky po mně program vyžaduje mnohokrát označit ve fotografii tu cedule, tam jízdní kolo (leckdy není na obrázku k rozeznání), a to až 15x. V průměru sedmkrát u každé účtenky. To už není ani hra ani soutěž, to je šikana. Na tu nejsem zvědavá a odcházím od počítače. Dnes se mi o cedulích asi bude zdát.
  Jansová

 18. P.T
  Účtenky registruji pravidelně od počátku loterie,když poslední měsíc není systém schopen zaregistrovat
  ani jeden účet- jsem přesvědčen že chyba je v systému – protože dosud jsem žádnou reklamaci nepotřeboval!!!
  Prosím o radu,ev,prověření či nápravu systému!!!!!
  Děkuji za informace Václav

 19. nemohu se přihlasitjednou mi piše žemam opravit heslo že se neshoduje potom zase špatne heslo nebo že už jsem přihlašena pokažde něco jineho tak mam dojem že je to zase podvod na lidi.. na začatku jsem byla bez problemu přihlašena a najednou mi to zrušilo.zase se našel chytrak jak nato.

 20. dobry den nemužu se dostat do přihlašeni piše mi to že neni zabezpečeni do 14.8 jsem se normalně přihlašovala na svuj učet ted to nejde

 21. Dobry den, na uctenkovku.cz se nemuzu prihlasit z duvodu vyprseni datumu platneho certifikatu na tomto servru, zabezpeceny certifikat nebyl prodlouzen , prosim o zduvodneni a kdy to bude prodlouzeno abych se mohl prihlasit s pozdravem Moc P.

 22. Při pokusu otevřít účtenkovku mě to přesvědčuje, že nemám zabezpečené připojení a nechce mě to pustit dál. Se svým připojováním jsem ale nic neprováděl. Někde se asi vloudila chybička …
  Radko

 23. Proč nejde zaregistrovat účtenka ze sedmého měsíce když ji zadávám dne 13.8.18. Již jednou mi to v tomto roce udělalo, pak to zase šlo. Když zadávám takto účtenky vyskočí červený obdélnk s tím že je třeba zadávat ůčtenky z měsíce předcházejícímu měsíci ve kterém je slosování. Nejsem tak tupí abych zadával několik měsíců staré účtenky. Sedmý měsíc předchází osmému měsíci.

 24. Dobrý den,
  nemůžu se přihlásit, jsem registrovaná na účtenkovce a znám svoje heslo. Dala jsem zaslat zapomenuté heslu i když ho mám dobře a na e-mail nic nepřišlo.

  Prosím o informaci, kde je chyba

  Děkuji ZA VYŘÍZENÍ.

 25. Mám-li na účtence v kódu BKP velká písmena, já je opíši do příslušných kolonek, proč je účtenka vyhodnocena tak, že se ověřuje. Když rozkliknu nabídnutou možnost opravy, zjistím, že jsou zaregistrována malá písmena. Pokusím-li se to opravit, napíšete mi, že účtenka nemůže být přijata, protože už byla zadána. Proč se velká písmena změní na malá?

 26. Dobrý den, prosím poraďte mi, jak mohu dodatečně doplnit číslo účtu na vyplacení výhry.Jinak registraci mám. i Děkuji Ambrozová

 27. Proč sitém po registraci účtenky, jl zařadí doslosování 15.8. když ještě neproběhlo slosování 15.7. ???

 28. Proč mi 22.6. nešlo zadat u účtenek BKP a proč, když jsem použil FIK, se mi 23.6. zobrazily jako duplicitní?

 29. Dobry den,mam dotaz.
  Babicka hrala uctenkovku bez registrace(,nemela zalozeny ucet),prisla ji sms od vas,ze vyhrava 1000,- a ze si do x dnu musi zřídit hráčský účet ,zalozila jsem ji ho,ale vyhra se hi nikde nezobrazuje. Jak castku teda dostane? Jak a kde se ma o vyhru prihlasit? Děkuji

 30. Dobrý den, zajímalo by mě, kolik procent účtenek se každý měsíc zaregistruje. Kde to můžu zjistit? Když už to hraji, tak bych chtěla mít taky přehled.
  Děkuji Dana Hašová

 31. Ve stejný den jsem zadala do svého hráčského účtu 2 účtenky od Xzone s odlišným dnem zakoupení zboží. Prvá účtenka s datem 5.5.2018 na 1198.00 Kč nebyla ověřena v EET, druhá účtenka ze dne 18.5.2018 na 2148.00 Kč nebyla zařazena do slosování – NESPLNILA PODMÍNKU 1x1x1. Na jakém základě – rozhoduje datum nákupu nebo datum registrace??? Nebo tento rozdíl počítačová technika nevnímá? Já jsem bohužel ze staré školy, ve které 5 se nerovná 18. Děkuji za odpověď. L. Burešová

 32. Dobry den,registruji neteri uctenky jde zalozit jeste jeden ucet pro ni na svem poccitaci?Sice jeji popisuji jmenem ale kdybynahodou byla vyhra to by bylo prohlizeni Diky

 33. Jsem registrovaná, v červnu se nemohu dostat na svůj účet a registrovat novou účtenku.ještě za květen i za červen.Minulé měsíce probíhalo vše hladce.

  Není chyba při psaní. . Když udělám novou registraci, sdělíte mi, že jsem registrovaná.
  KDE JE CHYBA?
  Z SEI

 34. Jsem registrovaná, v červnu se nemohu dostat na svůj účet a registrovat novou účtenku.ještě za květen i za červen.

  Není chyba při psaní. . Když udělám novou registraci, sdělíte mi, že jsem registrovaná.
  KDE JE CHYBA?
  Z SEI

 35. Dobry den,
  1. kdybych nahodou vyhral – informujete me na mail? nebo SMS?
  2. je-li utrata placena kartou, uctenku zaregistrovat nelze?
  3. Staci uvadet cas jen hh:mm jak uvedeno na uctence (bez zaokrouhleni) nebo musi byt hh:mm:ss ?
  Dekuje P.M., Vyskovice

 36. Dnes 28.5.2018 v 09,07 hod. jsem byl nakoupit v Automatu s.r.o vDěčíně Masarykovo nám.4/4 IČ:06903444 – DIČ:CZ06903444 za zboží jsem zaplatil 66,00 Kč.a na účtence číslo 42959*** a účtence číslo 42964*** chyběly údaje BKP a FIK,proto jsem účtenky nemohl zaregistrovat.

 37. Nemůžu na stránkách sazky (a ostatně ani jinde) najít terminály (třeba v Praze) pro výplatu výhry z účtenkovky. Děkuji.

 38. Nemůžu na stránkách sazky (a ostatně ani jinde) najít terminály (třeba v Praze) pro výplatu výhry z účtenkovky.

 39. nevím co napsat do okénka heslo a druhého okénka potvrdit to heslo si mohu určit sám, čislellné nebo písmné_

 40. Dobry den zadala jsem i fík jednu číslici špatně. Přestože mi u uctenky svítí tužka na opravu, opravit nejde. Pri oprave fík hlásí ze již byla zadána. Docetla jsem se ze lze opravit ale mne to nevezme

 41. 14.5. se pokouším registrovat účtenku z 6.4. Odpovídáte mi, že nelze, protože můžu registrovat jen za měsíc bezprostředně předcházející mesíci, kdy se koná slosování. Podle mě květnu předchází duben – o datu tam jic nebylo. Kde je chyba?

 42. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda-li můžou všichni věkové kategorie se zaregistrovat, případně si jít vyzvednout cenu.
  Děkuji

 43. dobrý den, chtěl jsem si zaregistrovat účtenku, ale po dvou dnech jsem zjistil, že už byla zaregistrovaná. Těch účtenek mám několik, vesměs od soukromníků. Jak je to v případě, že tento doklad vyhraje. Čí je výhra, moje, nebo toho kdo jej zaregistroval. Účet jsem si schovalk.

 44. Dobrý den,dnes jsem 2x registroval ůčtenku z 5.4.2018 -pod FIK i BKP,ale odpověď pokaždé- Nenalezená v EET.
  Kontrolu správnosti jsme provedli. Kde je chyba?

 45. Vyhrála jsem 100 Kč, chcete po mně zřídit účet. Já ho zřízený mám,ale asi tam chybí číslo účtu.??? Chtěla jsem se znovu zaregistrovat nebo to nějak zkontrolovat, ale vždy mi to napíše, že účet už existuje. Prosím poraďte
  Portová

 46. DOBRÝ VEČER,MÁM DOTAZ , V PŘÍPADĚ VÝHRY INFORMUJETE VÝHERCE EMAILEM. DĚKUJI ZA PODÁNÍ ZPRÁVY M.ČERVINKOVÁ

 47. Kde ze najdu ten vytvoreny hracsky ucet s uctenkami a jakousi zalozkou pro pro vyhry a nevyhry zatim tam ctu jenom o neplatnosti emailu a tel.cisla alevzdy se mi objevi ze uz mam hracsky ucet zalozen nemam kde co zkontrolovat

 48. Zdravím Problém je v tom , že se mi nedaří odstraňovat staré nevyherní účtenky z počítače s Win 7, tak abych si nezahltil počítač účtenkami a tím si nezahltil pamět. Co mám dělat , aby pamět v počítači byla volná. To musím každý měsíc program Učtenka smazat a pak se znovu přihlásit ? Je v Učtence myšleno na to , že by se nevyherní účtenky mohli také sami mazat ( po odsouhlasení ), tak aby šetřily pamět počítače ? Je to vůbec domyšlené ? A ted co dál ? Poradte-

 49. Prosím o radu. V pátek jsem nemohl navést účtenky. Nebere mi to heslo. Požádal jsem o rwset hesla a zaslali jste mi nové, které opět nejde. To se již opakovalo asi 3 x. Co mám dělat? Díky

 50. Dobrý den,
  pokud vyhraju v účtenkovce, dají mi vědět na email?
  Musím všechny účtenky schovávat pro případ kontroly?

  1. Dobrý den,
   pokud byste si přečetl náš článek, dřív než byste se zeptal, tak byste se vše dozvěděl :). Případně stačí použít ctrl+f a hledat na stránce.

   Nemusíte.

 51. Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat. Asi před měsícem jsem se zaregistrovala ve vaši účtenkové loterii. Před týdnem se mi v počítači vše vymazalo a to i heslo. Poradťe mi jak se mám dostat k zadávání účtenek, když mi se mi pořád objevuje, že jsem již zaregistrovaná.
  Děkuji

 52. Žádala jsem o radu, který údaj mám použít k přihlášení, zadala jsem i telefon i e.mail, požádala jsem o nové heslo, zkusila jsem vše a nemůžu se přihlásit, kde se můžu poradit?

 53. Dobrý den, již 2 x jsem vyhrála 100 Kč a v přihlášení mám výplatu hotově v Sazce, ale myslela jsem, že se výhra bude uplatňovat v kterékoli pobočce Sazky a ne jen v Praze 9. K propadnutí prvních 100 Kč mi zbývá jen pár dní do 15.4.2018. Jak mám postupovat a lze udělat změnu na výplatu případné výhry na účet? Děkuji Grosmannová

 54. DOBRÝ DEN. 15.2.JSEM V ÚČTENKOVCE VYHRÁLA 100 KČ JENŽE PŘI REGISTRACI JSEM UVEDLA, ŽE V PŘÍPADĚ VÝHRY SI VYZVEDNU VÝHRU VSÍDLE SAZKY,COŽ VLASTNĚ NENÍ MOŽNÉ,JELIKOŽ JSEM Z MORAVY.PŘIŠLA MI ZPRÁVA ABYCH SI VÝHRU VYZVEDLA DO 16.4.,JINAK TATO PROPADNE.PROSÍM O UVEDENÍ NA SPRÁVNOU MÍRU,POKUD I NADÁLE BYCH NĚCO VYHRÁLA,ABY MI TYTO VÝHRY BYLY ZASLÁNY NA ÚČET. DĚKUJI ZA VYŘÍZENÍ.

 55. Dobrý den, doposavad se mi dařilo vkládat )čtenky, až dnes se stalo něco zvláštního – když vypisuji kód FIK, písmenka mi to vezme, ale čísla nikoliv. Co mám dělůat? Děkuji za odopověď

 56. Dobrý den, vyhrála jsem v účtencovce 100 Kč. V prodejnách sazky nelze tuto výhru inkasovat.Pokusila jsem se svoji registraci rozšířit i o číslo svého účtu- stále se mi objevuje hlášení,že už jsem registrována. Ovšem i hlášení,že nemám registrovaný účet. Můžete mi pomoci- pro své stokorunové výhry si nebudu jezdit z Kaplice do Prahy. Jitka Papežová

 57. Dobrý den,přestala nám fungovat stránka účtenkovka.Nemůžu se nikde znovu přihlásit ani na www. stánkách.Co mám dělat.

  1. Dobrý den,
   pokud problém stále trvá, zkuste si ve svém prohlížeči smazat soubory cookies a cache. Podrobný návod jak na to určitě naleznete ve vyhledávači. Krejčí

  1. Dobrý den,
   o celý web se starím pouze sám. Je to taková OneManShow. V poslední době jsem musel upřednostnit osobní život, momentálně už jsem zase zpět. Můžete mi opět pokládat vaše dotazy 🙂 Krejčí

 58. V mobilní aplikaci účtenkovky se nemohu zaregistrovat.Nedaří se vytvořit účet (šedé políčko),nereaguje na stisk

 59. Dobrý den, prosím, jak se dozvím o případné výhře účtenky? Budete mě Vy sami informovat na můj mail nebo musím vždy kontrolovat kód FIK, který vyhrál?
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Dalibor B. Hanusek

 60. Dobrý den, můžu si výhru vyzvednout kdekoli je SAZKA? Treba i na benzínové stanici když vedou sazku? Nebo jen na sídle Sázka?

 61. Dobrý den,
  zaregistrovala jsem účtenku dnes, tj. 22.3.2018. Bylo mi oznámeno, že účtenka nebyla uznána. Patrně z důvodu, že právě dnes jsem nakupovala v Kauflandu a tomuto řetězci spadl pokladní systém. V provozu byly pouze samoobslužné pokladny, kde jsem já platila kartou.
  Díky této nemalé výluce patrně neodešla tržba do EET systému, což však není mojí chybou.
  Co se stane z účtenkou, bude uznána dodatečně nebo ji mám zadat znovu poté, co se Kaufland vzpamatuje ?

 62. Dobrý den, prosím o informaci, kde si vyzvednout výhru 100,-Kč, jsem z Plzně a nevím, kde si výhru vyzvednout.
  S pozdravem Jarka Karvayová

 63. Dobrý den,
  již několokrát se mi stalo při zadávání účtenky do hry, že účtenka nebyla přijata z důvodu, že již byla zaregistrována, ale já jsem si jistá na 100% že jsem ji ještě nezadávala. Mám tedy jisté pochybnosti o regulérnosti hry. Kdo mohl přede mnou tuto mojí účtenku zaregistrovat??? Obchod ve kterém jsem nakupovala???
  Naposledy se takto nedala zaregistrovat účtenka z Billy Humpolec: DIČ: CZ00685976, BKP: 6EAF20E8-3AE76B68, Cena: 1851,65 Kč, platba kartou, Ze dne: 15. 3. 2018 Čas: 15.49
  Můžete mi vysvětlit proč účtenku nemohu zaregistrovat a kdo tak již učinil místo mě???
  Děkuji za odpověď.
  Naďa Trkolová

  1. Dobrý den,
   pochybnosti určitě mít nemusíte. Účtenkovka běží pouze pár měsíců a jelikož se jednalo o státní zakázku, tak její opravy a úpravy trvají dlouho a nikdo na ně nespěchá. Musíme tedy počkat až se všechny chyby opraví. Snad se toho dočkáme někdy.

 64. Dobrý den,
  vyhrála jsem 100,- to musím jet do Prahy na sídlo Sazky? Trafiky to nevyplácí???? Nebo kde najdu seznam poboček pro výplatu?

 65. Jsem registrovan a nemohu se připojit
  Objeví se mi tam info od 1.3. Zak´ilnu nezobrazovat a zůstane to tam.
  Dik za odpověď
  Vladimir Peterka

 66. Dobrý den,jsem přihlášená na Učtentovce,ale mám nový mobil a už se neumím přihlásit.Když zažádám o nové heslo tak mohu jen ten den dávat účtenku a opět čekat 24 hodin.
  Prosím o radu.
  Děkuji

 67. Zdravím můžu zaevidovat i účtenku starší vic než měsíc? Nebo to platí jen pro účtenky z daného měsíce. Dekuji za odpověď Cabova

 68. Popište půrosím jak se přihlásitna mojí účtenkovku, když jsem již registrován a chci přidat další účtenku

 69. Můžou se starší účtenky z EET (např.z ledna 2018) zaregistrovat do březnového nebo dubnového slosování 2018?
  Nikde v pravidlech o hře jsem to nenašel.

  Děkuji

 70. Dobrý večer, mam vyherni uctenku v castce 100kc. Kde si mam vyhru vyzvednout? U kazde Sazky? Jsem z Brna.

 71. Dobrý den,15.2.jsem vyhrála na účtenkovou loterii částku 100,– Kč.V červené tabulce se mně ukázalo:Nevyplněné číslo dokladu.Nevím,co je potřeba vyplnit.Dále bych se chtěla zeptat,zda v Plzni existuje nějakém místo,kde bych si mohla částku vybrat a ještě jedna otázka:Bylo by to možné poslat částku na můj účet.Za odpověď předem děkuji

 72. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, velice často se mi stává, ze chci zadat údaje z účtenky ale při vyplňování narazím na problém, kdy můžu zadat jen datum ale ne čas, protože na účtence je uvedeno bkp: Komunikace neproběhla, běžný režim. Dá se tedy zadat jen kód pkp, protože fik uveden neni a čas nevyplňovat?
  Druhý dotaz se týká datumu, kdy například 10.února se mě nedařilo nahrát účtenku z 30.ledna, zdůvodnení bylo takové, ze lze zadat pouze aktuální měsíc, nebo měsíc předešlý, což v tomto případě leden byl.
  Předem dekuji za odpověď, Martina Kudrnová

 73. Vyhrála jsem 100 Kč. Proč si mám výhru vyzvedávat,, když jsem zaregistrovaná. Za jízdenku do Prahy bych dala 4x víc než je výhra. Co udělat,aby mi výhra byla převedena na účet?

 74. Dobrý den. Na liště mám- účtenková loterie- a vždy když jsem na ni kliknul dostal jsem se ke svým účtenkám ale dnes se k nim nemohu dostat. Pomůžete mi? Moc děkuji. Miroslav Nedbal.

 75. Dobrý den, vyhral už někdo auto? Nikde jsem se nedozvěděl, nebude to náhhodou scifi a podvod?

 76. Dobrý den , mám dvě účtenky z 11.2.2018 a nejdou mi zadat, nejsou prý v evidenci.Zkoušel jsem opakovaně.Jak je to možné , osobně jsem je platil.Děkuji – Honza P.

 77. Dobrý den,
  mám účtenku z Tesca.
  celkem 159,80
  hotovost 500
  zaokrouhlení 0,20
  vráceno 340
  Tak kolik mám do Účtenkovky zadat konečnou cenu?

 78. Dobrý dne,
  pravidelně dostávám účtenky, kde nejsou uváděny k’ody BKP a FIK.
  DIČ: CZ6662170801
  IČ 74940601
  pizzafly.cz
  Přestože žádám o účtenku, dostanu pouze takovou, kde je poznámka: nefiskální doklad.

 79. Dobrý den, chtěla bych si nechat poslat výhru bezhotovostním převodem, ale nevím jak se to dělá? Děkuji Gregorová

 80. Dobrý den, dnes mi vydali uctenku, na niz je napsano, ze neni evidovana v eet. Za jakych podminek to je mozne a proc? Firma ma dic 7659273490. Provozovna jeremenkova 221/28, olomouc. Jde o caj v hodnote 20kc. Dekuji s pozdravem

 81. Dobrý den,
  rád bych se zeptal proč nefunguje web Účtenkovka.
  Když zadám adresu (i přes vyhledávač), objeví se jen čistá stránka! Do včerejška to všechno fungovalo a účtenky šlo bez problémů zadávat. Dělám snad něco špatně?

 82. Dobrý den, již jsem zaregistrována, ale nemohu se k svému účtu dostat, Dnevím jak na to, abych zaregistrovala další účty. Poradíte? Děkuji Ivanka Dušková, tel 723188280

 83. Už v pořadí po třetí jsem zaregistroval účtenku,ale nedostal jsem vyrozumění zdali byla zaregistrována,A prosím o zdělení zdali jsme něco vyhráli.Děkuji Hrnčíř

  1. Pokud registrujete účtenky bez hráčskéh účtu, tak byste dostal info jen v případě, kdyby ste něco vyhrál. Pokud Vám tedy nic nepřišlo, nevyhrál jste bohužel nic.

 84. V systému je chyba.Dostal jsem přeplatek -25.0kč za vrácení bedny a nákup,který nejde zadat.Napsal jsem tedy 25.0kč a účtenka nebyla uznána

 85. Dobrý den, chci se zeptat, zda si nemohu vyzvednout částku v hotovosti i jinde než v sídle sazky. Například na sázkových terminálech. Děkuji za odpověď

 86. Dobry den, dnes probehlo slosovani. Do kdy budu o pripadne vyhre informovan. Poznamenavam ze nemam hracsky ucet, tedy myslim tim kdy dostanu info na email. Dekuji.

 87. Nejde mi zaregistrovat účtenka, kterou mi dal kamárád, který ji omylem chtěl zaregistrovat jako druhou ve stejný den a ze stejného obchodu. Hlásí mi to,že už byla jednou zaregistrována, přitom se nám to už stalo jednou a po několika dnech zaregistrovat šla. Proč to tedy někdy jde a někdy nejde ?

  1. Dobrý den,
   stále uběhlo teprve pár měsícu od spuštění všechny věci ještě nejsou “vychytané”. A popravdě IT tým které se stará o vše ohledně Účtenkovky, taky nebue jeden z nejlepších. Krejčí O.

 88. Dobrý den,při načtení účtenky se mi žádná účtenka neuloží,takže v ukončení moje účtenky mám stále 0…Kde je prosím problém.Děkuji Michal Rybáček

  1. Dobrý den,
   zkuste Váš postup změnit. Rád bych vám poradil lépe, ale bohužel lepší radu pro Vás nemám, bez podrobnějších informací.

   Těším se na Vaši odpověď,
   Krejčí Ondřej

 89. Dobrý den,
  Prosím o radu, jak odstranit (vymazat) staré účtenky z mobilního telefonu z minulých měsíců při použití mobilní aplikace Google play.
  Děkuji. Dan.

 90. Prosím,otec ani mamka nemají svůj osobní účet tak napsali jsme můj (syn) ,bude vyhra vyplacena ,nebo raděj napsat výběr SAZKY?

  děkuji dolfa

 91. U výherních účtenek píšete kod BKP ale je možné evidovat i FIK, což já od začátku dělám. znamená to tedy, že když registruji FIK, tak nevyhraji?

 92. Včera 30.12.17 jsem se zaregistroval ale nepřišel mi kontaktní email. Sdělte mi prosím v čem je chyba. Děkuji.

 93. Dobrý den,

  na této / úvodní stránce (https://vyhraj.com/kategorie/uctenkova-loterie-uctenkovka/) máte stejný obrázek prvních pěti pořadí – vytváří to dojem, že prvních pět cen vyhrálo stejných pět účtenek. Po rozkliknutí úplného seznamu výherců je vše v pořádku – BKP jsou rozdílná.

  Zároveň bych se chtěl zeptat, zda je možné vymazat již zadanou účtenku ze systému – konkrétně nevyhrávající či nezařazenou.

  A v neposlední řadě připomínka k tomuto formuláři – zapomněli jste přeložit “Name” – v okamžiku, kdy je celý formulář v češtině by bylo fajn být konzistentní i v rámci formuláře.

  Pěkný den,
  Petr Novotný

  1. Dobrý de,
   předem bych Vám chtěl moc poděkovat za oznámené chyby. Určitě je opravím! 🙂

   Co se týče starších účtenek v systému, tak Vás bohužel zklamu. Účtenky mazat nejdou.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

 94. Dobry den! 15.11.vyhrala jsem 100.- kč.Bylo mi oznameno že vyplceno převodem ale dosud jsem nic neobdržela.Nevim jestli jsem někde udělala chybu ja,nebo byl jiny duvod.A take nevim jak to zjistim.
  Přeji pěkne svátky!
  Henryka

 95. Vyzvedněte si výhru s výplatním kódem, který předložíte při osobním odběru spolu se zadaným identifikačním dokladem obsluze
  ___________________________
  Vyhrál jsem 100 Kč. Nevím co je výplatní kód, jak ho zjistím?

 96. Dobrý den.Prosim o informaci,co znamená sídlo sazky.V uctenkovka jsem vyhrála 100kc.Bohuzel nevím kam zajít pro výhru. Na terminálu sazky o výplatě nic nevědí.Dekuji za odpoved

 97. Dobrý den, již víc jak měsíc hraji,ale dnes se mně ztratil můj účet a nevím,jak se na něj dostat HanaEDěkuji

 98. Dobrý den,
  co víc ještě udělat pro dokončení moje ID. Kód PIN 3 jsem již poštou obdržela a zadala. Ale stav účtu na účtenkové loterii stále píše , že ID není ověřena. Dostal jsem poštou i druhý dopis kde je emergency card.
  Děkuji za odpověď
  Anna Soukupová

 99. Dobrý den, po slosování, účtenky, které nevyhrály se vymažou(čekala, bych že budu mít účet prázdný), anebo postupují do dalšího kola? Jak to je?
  děkuji za odpověď, Dana Z.

  1. Dobrý den Dano,
   účtenky zústanou na vašem herním účtu pro případ, že by nastal nějaký problém nebo neshoda. Do dalšího kola určitě nepokračují.

   Přeji hezký zbytek večera,
   Krejčí Ondřej

 100. Noutbuk OS win 7 přes WIFI Na zadání: ” ODKAZ NA REGISTRACI ZDE” se vždy zobrazí prázdné okno Proč ?
  Tablet ANDROID Acer přes stejnou Wifi funguje normálně, zato práce s tímto zařízením je ku zoufání !
  Prosím o vysvětlení této diskriminace. Za listopad jsem z tohoto důvodu nevyhrála milion Kč

 101. Jak je možné, že mi systém nepřijal 3 účtenky od stejného obchodníka, když další 2 bez problému přijal?
  Podotýkám, že každá je jiného datumu a každou z nepřijatých jsem důkladně zkontroloval, co se týká všech potřebných údajů a neshledal jsem chybu v zápisu. Není tento obchodník tak trochu podvodníček?

  Děkuji předem za odpověď.

 102. ne ane přijit kod aby moch založit svuj učet nechce přijit rgistračni kod co sem vylučeny z hri nekim předurčenym na vyhru.

 103. Mohu po zaregistrování účtenku vyhodit? A jak se dozvím, že moje účtenka vyhrála nějakou cenu?

 104. Dobrý den ,jak staré mohou být účtenky zaregistrovány do losování , Například účet ze srpna mohu zaregistrovat až v prosinci ? Děkuji

 105. Nedaří se mi zaregistrovat .Přitom mám již nějaké účtenky zaregistrované.Poradí mi někdo.Děkuji

 106. Hezký den

  Jsem registrován a soutěžím o případné ceny ve hře ” Üčtenkovka “, ale prosím o radu, jak postupovat v případě, že jsou mně již opakovaně v obchodním řetězci Penny market s.r.o. a na čerpací stanici Schell vydávány účtenky na kterých je uvedeno EET – chyba spojení , EET server nedostupný a tudíž u nich není uveden kód FIK, který je potřebný pro zaregistrování účtenky do soutěže. To snad existuje prodej bez evidence v EET ?
  děkuji za odpověď,

 107. Dobrý den, včera (7.12.17) jsem koupila svert v prodejně s. Oliver a účtenka neobsahuje BKP ani FIK. Plátci DPH jsou. Kde mám požadovat tyto údaje? Všichni prodejci oděvů tržby do EET evidují Platila jsem kartou, ani na této účtence tyto údaje nejsou. Kde si ověřím, jestli se nejedná o “nepoctivého prodejce”? Děkuji za odpověď Ewa

  1. Dobrý den,
   v takovém případě se musíte ihned zeptat obsluhy, ať Vám vytisknou účtenku s povinnými údaji. Pokud chcete ověřit obchodníka, musíte napsat o své zkušenosti na Ministerstvo financí.

   Hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

 108. Dobrý den, chci se zeptat, abych zjistil zda jsem vyhrál některou z cen budu muset projít všechny vylosované BKP, nebo mě na výhru upozorníte?
  děkuji Vajda

 109. Dobrý večer,
  při registraci účtenky jsem so dopustila v kódu BKP překlepu. Účtenka nebyla zaregistrována,
  když jsem ji však chtěla zaregistrovat znovu, bylo mi sdělen, že účtenka již registrována byla. Prosím
  o sdělení, jak správně postupovat.
  Děkuji za odpověď

 110. Dobrý den, mám dotaz. Mám hráčský účet na svoje jméno a chtěla jsem se zeptat, jestli si může manžel na svoje jméno pořídit hráčský účet i v případě, že máme jen jeden společný účet u České spořitelny (který je potřeba uvést při registrace pro případ výhry).
  Děkuji za odpověď. Odpovězte mi prosím na můj email.

 111. Dobrý den, při registraci účtenek se mi po zadání v třetím políčku FIK objeví “opravte chybné zadání”. Pochopila bych to u jedné účtenky, ale u všech co chci zadat? Děkuji za odpověď. LB

 112. 28.11. jsem si zaregistrovala 5 účtenek byly přijaty, ale potvrzení na email jsem nedostala nevím jak si to vysvětlit už se mi to stalo dvakrát tedy po jedné účtence tak jsem to nechala být. Limburská

 113. Dobrý den,
  můj dotaz : na některých účtenkách je uvedena částka korun nezaokrouhlená a zároveň zaokrouhlená – která z nich je správná ? Už se mi stalo 3X, že i po uvedení obou částek nebyla účtenka přijata. Ostatní údaje jsem zkontroloval znovu dvakrát, ale bez výsledku. Účtenka prostě nebyla stejně přijata.
  Děkuji za odpověď

 114. Od prvního slosování – při následném vkladu účtů k registraci – mám opravit,,chyby´´?!??? – když žádné nejsou-
  protože všechny předchozí(1.losování) nedošlo k žádné chybě a provádím registraci stejně jako dříve!!!!!!!!!!
  Děkuji- mám dojem že systém nefungluje!!!!

 115. Dobrý den,
  Je v pořádku, že restauratér specializovaný na rozvor jídel nemá na účtence kódy FIK a BKP?
  Pokud ne, co v takovém případě dělat? Dá se taková účtenka přesto zapsat do soutěže?
  Děkuji.

  1. Dobrý den,
   pokud nenanelznete potřebné údaje, tak se Účtenka registrovat nedá. Těchto rozvozů jídel se většinou týká až třetí vlna eet, která nás teprve čeká 🙂

   Krejčí Ondřej

 116. Dobrý den, obdržela jsem doklad od Fakultní nemocnice DIČ 00159818 a neobsahuje ani FIK ani BKP..platba v lékárně v hotovosti za ortopedické pomůcky . Nevím kde je chyba.?Děkuji.Novakova O..

  1. Dobrý den,
   prosím dřív než se na něco zeptáte prohlédněte si ostatní komentáře nebo si nejlépe přečtěte samotný článek, ve kterém naleznete všechny informace.

   Děkuji,
   Krejčí Ondřej

 117. Dobrý den mám prosbu když zadávat údaje z uctenky tak tam musím napsat FIK i BKP nebo stačí pouze FIK děkuji za pomoc.

 118. Už jsem se zaregistrovala – mám založený účet – zaregistrovala jsem účtenky,odhlásila se. Ale jak se dostanu zpět, abych mohla znovu pokračovat v zadávání účtenek.

 119. Vidím, že spousta lidí má problém najít správnou adresu pro přihlášení k svému účtu, jak je možné, že když začínala účenkovka, bylo to jednoznačné, stačilo napsat toto slovo a hned se nabídla možnost přihlášení, taky mě tento problém docela rozčiluje.Přihlašuju se na pevném počítači, kde nechci být přihlášená trvale a než se mi podaří najít správnou adresu, raději se na hledání vykašlu.Proč většina vylepšení musí přinášet spíš komplikace?Můžete laskavě zveřejnit přesnou adresu pro okamžité přihlášení?

  1. Dobrý den,
   jsou dvě možnosti.

   1. dojděte si do sídla sazky
   2. Běžte na stránky uctenkovka.cz -> Můj účet -> Přihlašte se -> Nastavení -> Nahoře v menu nastavení si vyberte možnost „Vyplácení výher“ a zde si můžete nastavit svůj bankovní účet.

   Snad jsem Vám pomohl,
   Krejčí Ondřej

 120. Dobrý den, před několika dny jsem se zaregistrovala. Dnes jsem chtěla zapsat účtenky a nemohu se dostat na svůj účet. Prosím o radu.
  Díky

 121. Potřebuji poradit jak odstranit nebo opravit záznam účtenky, která byla “Nezaregistrována”. Náhrada chybného záznamu opakováním správného nefunguje. Dík za radu – Hrubeš

 122. zadal jsem vše co bylo třeba a bylo mi zděleno že účtenka nebyla nalezena.když jsem jí ověřoval tak bylo vše v pořádku.znovu jsem jí zadal do systému a opět mi bylo odpověděno že účtenka nebyla nalezena v systému.jedná se o Ahold Albert , Lidl i pár jiných účtenek.co s tím??? můžete poradit děkuji Karel

 123. Proč nemohu vytvořit registraci, respektive mi nepřijde kód k ukončení registrace. Po kliknutí na odeslání registrace se nic, neděje (myslím že žádost byla odeslána a pod.) Formulář je vyplněn bez chyb. Přitom účtenky vkládané do hry se běžně registrují a registrace je potvrzena emailem.

 124. Není mne jasný co mám napsat do aktivaci ho kódu když mne bylo posláno číslo a to jsem napsala a pořad mne to píše ze je to špatně děkuji.

 125. Tak jako se ptá několik lidí nelze najít přihlášení i přes to,že mám účet.Proč jste úvodní stránku měnili.A hlavně problémy mají pouze Vaše stránky,s přihlášením,načítáním a pod.

 126. Dobrý den jelikož nemám účet,dala jsem si vyplácení v případě výhry přes sazku,chtěla bych vědět,zda by šlo zadat číslo účtu mého syna?Děkuji

 127. Dobrý den, v období 1.11.-11.11.mám zaregistrováno cca 40 účtenek které však nebyly zařazeny do slosování 15.11.2017 ale až 15.12.2017. Do listopadového slosovaní mi byly zařazeny toliko účtenky zaregistrované do 31.10.2017. Jak je to možné???

 128. Dobrý den.
  Účet již mám, ale omylem jsem jsem zaškrtla výběr v Sazce. Domnívala jsem se, že si výhru budu moci vybrat
  v jakékoliv sběrně Sazky. Když jsem ho chtěla změnit, nejde to.

 129. Již hodinu se snažím vložit další účtenku, ale marně. Objevuje se mi jiný email než můj a nelze to změnit. Přitom minulé účtenky pro předchozí losování byla přijety.v pořádku. Program funguje špatně, autoři to zřejmě nevyzkoušeli a je to další teror informačních technologií

 130. Kde si nejblíže mohu vyzvednout výhru z účtenkové loterie. Jsem z okresu JIndřichův Hradec.Neuvedla jsem v registraci číslo účtu. Děkuji

  1. Dobrý den,
   Bankovní účet můžete přidat i nyní po registraci. Běžte na stránky uctenkovka.cz -> Můj účet -> Přihlašte se -> Nastavení -> Nahoře v menu nastavení si vyberte možnost „Vyplácení výher“ a zde si můžete nastavit svůj bankovní účet.

   Snad jsem Vám pomohl a ušetřil čas,
   Krejčí Ondřej

 131. Účtenky od 16.11.2017 nelze registrovat. Po vyplnění přihlašovacího formuláře a kliknutí k ověření se objevuje sdělení o chybném vyplnění údajů. Nemohu pochopit, že tak dlouhou dobu nikdo z provozovatelů na tento nedostatek nereaguje a to i přes upozornění hráčů.

 132. Dobrý den, mám dotaz, jak vymazat nevýherní účtenky z posledního tahu 15.11. 2017? Na svém účtu se mi zbytečně navyšuje jejich počet.
  Děkuji.

 133. Dobrý den,
  lze do soutěže přihlásit i fakturu-daňový doklad, který obsahuje FIK, BKP,DIČ byl evidován v běžném režimu a bylo zaplaceno v hotovosti?

 134. Z jakého důvodu nelze dnes se přihlásit ke svému hráčskému účtu? mnoho účtenek nešlo v předchozích dnech zaregistrovat, přesto že údaje byly zadány správně. Opakovaně se objevovala hláška,, zkontrolujte,, dolplňte scházející…,,

 135. Jak mám uplatnit do slosování účtenku ve které je celková cena -21,- Kč.
  Vracel jsem bednu s lahvemi, udělal nákup a ještě mi bylo vráceno těch 21,- Kč.

 136. Na uctence jse zadaval kodFIK ale ve vyhrach byl uveden jenkodBKP Proc tam nebyl i kod FIKnebo se to losuje jen skodem BKP. Dekuji

 137. Jsem pokročilejšího věku,samouk zřídil jsem jsi účet a nevím jak se do něho dostat-poraďte ! děkují

 138. jiz druhy den mi oznamujete, ze mam opravit chybu . ale vazne chybu nemam. Dukladnou kontroju vždy provedu. Nevim, co si o tom mam myslet.Jedna se o Wiky, Lekarna Dr. Max., textil- obuv Vietnamcil.

 139. Prosím o radu. Vyhrála jsem 100,-Kč.Nemám účet, na který by mohla výhra přijít, mám si ji vyzvednout v sídle Sazky. To je v Praze 9, ve Vysočanech. Musím jet tam, nebo existuje nějaké další místo Sazky, kde by mně výhru vyplatili ? Bydlím na Praze 13, ve Stodůlkách. Děkuji. Hana Kopecká

 140. Nemohu se přihlásit k mému účtu, přičemž postupuji stejně jako minulý týden

  Děkuji
  Staněk

 141. Přihlásím- zašlu řádně účet a na mobilu se ihned ukáže, že účtena byla řádně přijata ke zpracování. Účtenkase ověřuje a o výsledku budu informován. Pokud nedostávám potvrzení meilem,a znovu se zeptám odpověď je: Účtenka je již registrována do Účtenkovky nebyla přijata.
  Dostanu ještě meilem potvrzení o zařazení do slosování?

  1. Dobrý den,
   občas nějaký email nedorazí, nic se neděje. Hlavní je seznam přihlášených účtenek na Vašem profilu Účtenkové loterie.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 142. Dobrý den, když mám účtenku ze dne 13.11.2017 tak ji můžu zaregistrovat do dalšího slosování? A můžu zaregistrovat účtenku říjnového data, třeba v prosinci? Děkuji

 143. Nemůžu se přihlásit na svůj účet. Minulý měsíc jsem se na něj dostával bez problémů. Čím to je? Cpo dělám špatně?

 144. Účastním se účtenkové loterie. Ale nyní již po dva dny nemohu vložit účtenku: hlásí mně to chybu, ale chyba tam není. Nevím, co s tím.

 145. jak se dovím, že moje zaregistrovaná účtenka vyhrála? Mezi několika tisíci vylosovaných účtenek je prakticky nemožné najít právě to moje BKP

 146. Mám problémy s otevřením přihlášení k účtu. Vždy se mi nabízejí odkazy které neotvírají přihlášení.
  Když napíšu přihlásit, můj účet a.p. jsou tam všechny možné debilní odkazy, které už nikdo nepotřebuje
  To jste tak neschopní ?

 147. Dobrý den, chtěl bych se zeptat na zadávání kodu Fik nebo BKP. Je jedno když zadám kod Fik a výherní je Bkp? Systém si má oba kody? Ikdyž píši ten druhý z účtenky? Prostě když zaregistruji FIK a výherní je BKP, tak jsem vyhrál, pokud se budou shodovat na účtence? Což já ale nevidím. Nebo mam smůlu a vybral jsem si špatný kod k registraci…Děkuji

 148. Proč, prosím, je přihlášení do registrace účtenek tak složité. Návodů k hraní a zdůvodňování je nepřeberně,
  Pokaždé, když hledám tabulku k registraci účtenky, strávím půl hodiny. To by přece měl být první odkaz.
  Nestojím o stálé vysvětlování pravidel a zdůvodňování potřebnosti, když už jsem dávno přihlášen.
  Nebo je to záměr, aby sázejících bylo méně a snažíte se účastníky odradit ?

 149. Ode dne 16.11- do současné doby(18.11.2017) nelze registrovat účtenky. Po kliknutí k ověření, se zobrazí sdělení o chybném zadání údajů z účtenky.

  Dále mně na e-mail nepřišel aktivační kód k hráčskému účtu.

 150. Dnes(kdy poprvé přihlašuji své 4 účtenky za listopad) se setkávám neustále s odmítáním mnou uváděných(a nohu dodatže pozorně opisovaných údajů z účtenek s komentářem DOPLŇTE NEÚPLNÉ ÚDAJE.pOVEDLO SE MI Z NÝCH 4 ÚČTENEK ÚSPĚ´ˇSNĚ PŘIHL´ÁSIT POUZE JEDNU,TO NENÍ NIJAK POVZBUDIVÉÍ A ODRAZUJE TO OD DALŠÍCH MÝCH AKTIVIT A ÚČASTI V SOUTĚŽI,NERVY NÁN JEN JEDNY A SOUBOU S _TVRDOŠÍJNÝM STROJEM” NELZE VYHRÁT.

 151. ak jsou oznamovány výhry těm kteří nahlásili číslo pevného telefonu, kde nelze odečíst SMS ani meil.

  1. Dobrý den,
   pokud by se odeslala sms zpráva na pevnou linku, tak by byla systémem převedna na hlasovou zprávu. Taková zpráva, pak zní, jako když na Vás mluví robot, ovšem rozumněl byste.

   Přeji hezký zbytek večera,
   Krejčí Ondřej

 152. Založil jsem si účet v účtenkovce a teď se na něj nemohu dostat.

  Zároveň mi teď nově na všechny pokusy o registraci účtenek system odpovídá požadavkem o doplnění – opravu.

 153. Vyhrál jsem 100Kč, jak si je mám vyzvednout, když mám účet u ČSspořitelny a nikam jsem jej nepsal a bydlím v Pl.zni? Do Prahy k vůli 100Kč přece nepojedu

 154. Byl bych informován o případné výhře e-mailem, i když nemám hráčský účet a účtenky jsem zadal jen s uvedením e-mailu ?

 155. Dobrý den, po vyplnění všech položek se mě stále objevuje, abych doplnil a zkontroloval údaje.Vše jsem kontroloval nejméně 5x, ale výsledek je stejný, není možno se zaregistrovat. Předem děkuji za pomoc.
  Zdeněk PETR, Teplice, mob: 732733066

 156. aktivaci hráčského účtu mám již ihned při úspěšné registraci?, anebo mi bude teprve přidělen při výhře?
  jak a kde jej najdu ?

 157. Prosím jak mám zjistit, jestli jsem vyhrála? Dali byste mi sami vědět, nebo snad musím procházet všechny paragony znovu a hledat? Psala jsem dotaz mailem, vrátil se mi nedoručen. Děkuji za laskavou odpověď. Pečonková

  1. Dobrý den,

   můžete se podívat do svého herního účtu do sekce „Výhry“,v každém případě by Vám v případě výhry měl dorazit informační email.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí O.

 158. Dostal jsem e-mail, že jsem vyhrál 100,- Kč a mám se prý zaregistrovat, aby mi na můj účet v bance mohla být převedena výhra. Číslo mého účtu v bance jsem ochoten uvést, ale proč Vám mám při registraci uvádět své bankovní heslo ? To uvádím utajeně pouze při vyvádění peněz z mého bankovního účtu, nikoliv při příjmu peněz od někoho na můj účet. Proč potřebujete znát moje bankovní heslo ? Bojím se heslo uvést.

 159. Jak se dovím, že zrovna mnou zaregistrovaná účtenka něco vyhrála? Musím si sama zkontrolovat výherní listinu? nebo dostanu informace e-mailem? Nebo se mi objeví v účtenkovém účtu?

  Děkuji

 160. Dobrý den, màm maličký dotaz a to takový.
  Jak vlastně slosování probíhá? Jak vylosují výherce ?
  Děkuji moc za odpověď, přeji hezký den.

 161. Dobrý den, vkládal jsem účtenky s kódem FIK a posléze vyhazoval. Výherní listina obsahuje jen kódy BKP.
  Jak můžu zjistit, zda moje účenka byla vylosována?
  Děkuji předem za odpověď

 162. Dobrý den. Chci se zeptat, pokud je u Fik napsáno Offline , jde tato učtenka zaregistrovat?

 163. Proč mám na svém účtu účtenkovky účty z října 2017 označeny jako nevýherní, když slosování teprve proběhne a výhry budou známy nejdříve v 18.55 hodin? Aktuální čas 18.05 hod.

  1. Dobrý den,

   jednalo se o první slosování a systém se trochu zbláznil. Nebojte se v pozdějších hodinách bylo vše opraveno. Zkontrolujte si své účtenky pro jistotou ještě jednou.

   Hezký zbytek dne,
   Krejčí Ondřej

 164. DD chci se zeptat registrovala jsem si u vás účtenky přes mobilní aplikaci do soutěže ale aplikací jsem smazala je naka šance na výhru ? Děkuji

  1. Dobrý den,
   nic se neděje Vás herní účet existuje i nadále a o výhře se dozvíte prostřednictvím emailu. Aplikaci Účtenkovky si kdykoliv znovu nainstalijte a přihlašte se na svůj herní účet.

   Krejčí Ondřej

  1. Dobrý den Katko,

   losuje se chvíli před zveřejněním výsledků. Oficiálním okamžikem zveřejnění výher je vyvěšení výherní listiny, respektive výherních kódů pěti hlavních cen ve vysílání TV Prima před hlavními večerními zprávami v 18:53. Od 19 hod jsou výherci zveřejněni na internetových stránkách Účtenkové loterie.

   Snad jsem pomohl,
   Krejčí Ondřej

  1. Dobrý den,
   systém vygeneruje výherce před televizními zprávami na TV Prima, kde jsou zveřejněni jako první od 18:53. Od 19 hod jsou výherci zveřejněni na webu Účtenkovky.

   Přeji hezký den,
   Krejčí Ondřej

 165. Komu se nezobrazují listopadové účtenky, musí si přepnout v účtenkách slosování. Řijnové účtenky jsou do listopadovéhi slosování, listopadové do prosincového.

 166. Jak dlouho trvá ověření přijaté účtenky po zaregistrování a při vytvořeném účtu ?

 167. Už jsem se zaregistroval – mám založený účet – a nemůžu se na něj dostat, abych zaregistroval novou účtenku.

  1. Dobrý den,

   rád Vám poradím, ovšem musíte mi sdělit, kde jste se zasekl. Nejde Vám zadat heslo, nemůžete najít stránku s přihlášením neb snad jiný problém?

   K. O.

 168. pVesela Vlasta , imeil :vesela @sorosím o radu, Nemohu se dostat přes heslo, /asi jsem ho zapomela)Jak mohu dostat nové heslo. ?Vlasta Veselá Vesela imeil ´vesela@sosmgp.cz

 169. Dobrý den, obávám se, že jsem jednu účtenku zaregistrovala 2x. Prosím, jak mohu druhou registraci zrušit?

 170. Dobrý den. Můj otec se zaregistroval do účtenkové loterie, ale nemůže se dostat nyní na svůj účet. Můžete mi prosím poradit??

 171. Dobrý den, také jsem nenašla účtenky registrované v listopadu, co s tím? Děkuji za informace

  1. Dobrý den,
   Pokud jste si jistá, že jste účtenky zadávala skrze přihlášený uživatelský účet, tak se určitě obraťte na Telefon: 233 037 402 nebo E-mail: info@uctenkovka.c, popište jim svůj problém a řekněte na jakém účtu tento problém nastal.

   Hodně štěstí,
   Krečjí Ondřej.

 172. Faktura za zakoupené knihy nemá FIK kód. Jak ji mohu do “Učtenkovky” přihlásit?
  Děkuji za informaci.

 173. Zdravím!
  Co se stane s účtenkami (zaregistrovanými i nezareg. na mém účtu) z minulých herních období? Budou tam pořád narůstat i s novými, nebo ty staré zmizí?
  Děkuji

  1. Dobrý den,
   zaregistrujte se na jednom ze zařízen a následně se všude už jen přihlašujte na svůj herní účet Účtenkové loterie.

   přeji hodně štěstí,
   Krejčí O.

 174. dobrý den chci se zeptat ,jestli si zaregistrované učtenky musím uschovávat a po případě kdyby došlo k výhře bych ji musela doložit děkuji hezký den

 175. Můžete mi, prosím, sdělit, proč se nemůžu dostat na svůj účet a zaregistrovat další účtenku. Objeví se vždy zelené pole s údaji o termínu slosování.
  Děkuji.

 176. Jak mám postupovat pokud jsou po ověření údaje z účtenky správné a přesto nejde zaregistrovat, Jde o velkou restauraci, která by měla pracovat s EET

 177. Dobrý den,náhle ne mi nedaří přihlásit,okno hlásí chybné heslo a odkaz na zapomenuté heslo nefunguje.
  Co mám udělat. V.Marek Volyně

 178. každý den zadávat účtenky je zbytečné. přece je uvedeno datum nákupu. nešlo by s tím něco udělat? zadám nákup u jednoho obchodníka v jeden den, ale nákup byl uskutečněn v jiné dny a účtenka není zaregistrovaná. není to zbytečné?

 179. dobrý den,
  není mi jasné jakou částku v políčku Celková částka napsat, když jsem část platby zaplatil iBody. Zapsat tu původní celkovou nebo tu poníženou o koruny za iBody?

  1. Dobrý den Jirko,
   vyzkoušejte tu poníženou cenu, pokud Vám účtenku nezaregistrují, ta zbude posldní možnost. Popravdě si nejsme odpovědí jistý, budu tedy těšit na vaší odpověď, jak to dopadlo.

   Krejčí Ondřej

 180. Vrší se mě hromádka účtenek AHOLD Czech republic a.s. (Albert), které systém uvádí jako nezaregistrované, ačkoliv po následné mojí kontrole jsou správně zadané. Ostatní účtenky bez problému i když Penny Market vydává účtenky, kde se údaje dají jen stěží přečíst. Kde je tedy chyba..

  1. Dobrý den,
   s účtenkami z Alberty má problém větší počet hráčů. Napište na oficiální podporu a popište jim podrobně svůj problém.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 181. Dobrý večer,
  moje účtenky z dnešního dne – uvádí se, že jsou již zaregistrovány, ale v seznamu mých účtenek nejsou uvedeny.

 182. Dobrý den, jak lze smazat v mobilní aplikaci účtenky, které nebyly zařazené do slosování pro špatný údaj a po jejich opravě už zařazeny jsou, ale stále se tam objevují.
  Proč mi chodí info, že nebyla zařazena … , když ji už mám zařazenou …..?
  Díky

  1. Dobrý den Jiří,
   účtenky bohužel nejdou mazat ze seznamu a aplikace je zatim ve fázi, kdy se opravují všechny chyby. Určitě doporučuji o této chybě napsat na oficiální podporu účtenkovky.

   Krejčí O.

 183. Dobrý den,

  v pravidlech je napsáno, že výhry nad 100.000 jsou vypláceny pouze u lidí registrovaných u služby MojeID, a tak se chci zeptat, pokud nejsem ověřený přes tuhle službu, nemám šanci dosáhnout na tyhlety nejvyšší peněžité výhry – nebo stačí se ověřit případně pak (tzn. pokud by měl člověk to štěstí a vyhrál)? A případně který stupeň ověření potřebuje, jsou totiž tři.
  Děkuju za odpověď

  1. Dobrý den,
   pokud byste měl takové štěstí, což Vá přeji, tak po výhře byste obdržel lhůtu, do které byste se musel stihnout ověřit přes MojeID 😉 Jednoduše byste se pak jen zaregistroval na MojeID a zadal kod z dopisu, který by Vám zaslali.

   Krejčí O.

 184. Zdravím,
  v popisu Účtenkovky píšete: Losování bude probíhat každý měsíc, vždy 15. kalendářní den v měsíci,

  losovat se bude z účtenek za předem stanovené období.
  1. dotaz: Kdy (od kdy do kdy) je toto předem stanovené období?
  2. dotaz: Kde je toto předem stanovené období na stránkách Účtenkovky uvedeno?

  Zaregistroval jsem si účet hráče, uvedl jsem v něm číslo svého bankovního účtu pro zaslání výhry, ale neudělil jsem souhlas aby Účtenkovka poskytla údaje o mé osobě ministerstvu financí aby mě mohlo kontaktovat v případě výhry.
  3. dotaz: V případě výhry mi bude výhra automaticky bez ptaní poslána na účet, nebo to bude komplikovanější a bude potřeba něco dalšího odsouhlašovat nebo zadávat další údaje?

  1. Dobrý den Lukáši,
   děkuji za Vaše super dotazy :)!

   První dotaz: Pokud byste četl dále zjistíte, že stanovené období je vždy od 12. v každém měsíci do dalšího 12-tého. Tedy pokud se bude losovat například v prosinci, tak se losuje za účtenky registrované v období od 12.11. do 12.12..

   Druhý dotaz: uctenkovka.cz -> O účtenkovce -> Jak často se bude losovat? -> zde naleznete odpověď

   Třetí dotaz: Výhra Vám bude oznámena smskou nebo přes email a následně zaslána na Váš bankovní účet zadaný k vašemu hernímu účtu.. Pokud byste hrál bez registrace uživ. účtu, tak po výhře získáte nějaký čas na registraci hráčského účtu a následně Vám vyplatí výhru.. Nic složitého nebojte 😉

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí O.

   1. Děkuji za odpovědi.
    K 1. dotazu. Bylo jasné, že jakmile účtenku zaregistruju, že bude v příštím losování. Měl jsem ale na mysli období vydání účtenky.
    Jde mi o tohle: Budu moci účtenky vydané v období tohoto měsíce zaregisrovat do loterie třeba za pár měsíců nebo let?

    1. Jedinou dostupnou informaci jsem našel v televizních novinách, kde tvrdí, že říjnové účtenky půjdou registrovat až do 12.11., ovšem podle mého názoru půjdou registrovat i později. Jak dlouho to je otázka, pokusím se to pro Vás a pro sebe zjistit 😉

  1. Dobrý večer
   mě se přihlásit jde, chyba musí být na vaší straně… Zkuste si překontrolovat svoje přihlašovací údaje. Pokud byste měl stále problém napiště na oficiální podporu Účtenkové loterie.

   Přeji hezký zbytek večera,
   Krejčí O.

 185. Zdravím,
  co s účtenkami, které nejsou zařazeny do slosování, přestože jsou vyplněny všechny náležitosti správně?
  Děkuji za odpověď.
  LS

  1. Dobrý den,
   v takovém případě napište na oficiální podporu Účtenkovky a popište jim podrobně svůj problém. Určitě Vám pomohou! Účtenková loterie běží teprve měsíc a všechny věci ještě nejsou “vychytané”.

   Krejčí Ondřej

 186. Dobrý den, chtěl bych se zda musím doložit výherní účtenku při vyplacení výhry . Děkuji

 187. Zajímalo by mě, zda mám zadat součet, kde jsou haléře, nebo zaokrouhlený součet? Dále čas transakce je jiný než pod součtem, který zadat? Několikrát se mi stalo, že mi bylo oznámeno, že účtenka nebyla zařazena do slosování. Po zkontrolování údajů, bylo vše z mé strany dobře. Zkusila jsem zadat znovu a bylo míi oznámeno, že útenka již existuje. Tak jak je to?

  1. Dobrý den,
   zadávejte konečnou zaokrouhlenou částku a vždy zapisujte čas vystavení účtenky. Co se týče vašeho posledního problému, tak napište nebo zavilejte na podporu Účtenkovky (kontakt níže) a popište jim podrobně svůj problém.
   Telefon: 233 037 402
   E-mail: info@uctenkovka.cz

   Snad jsem Vám pomohl,
   Ondřej Krejčí

 188. Dobrý den,
  chtěla jsem zaregistrovat další ůčtenky,ale ty stranky,kde jsem se dostala na registraci nikde nejsou a přihlášení přes registraci mi nejde,protože jsem zapoměla heslo.
  Hodně věcí na počítači neznám,takže je pro mne trochu problém řešit změny.
  Děkuji za pomoc.
  Sotolářová

 189. Registruji od 1.10 ,asi mám štěstí.přihlásila jsem se bez problému, neskenuji ale vypisuji fik,když mám neregistrováno,tak je vždycky chyba ve mně.tak to udělám znova a vše ok.

 190. Viz níže v kolonce je napsáno, že :jméno nebude zveřejněno a přesto je zveřejněno,jde to nějak smazat???

 191. Po zaregistrování včera, jsem se dnes od rána pokoušel několikrát přihlásit, ale bez odezvy. Vždy po zadání adresy “účtenkovka.cz” se objeví uvítací stránka a po kliknutí na “hrát” se dostanu na stránku “Účet hráče” a svoji internetovou adresu. To je vše a dál nic. Kde je chyba?

 192. mám dotaz, na/čtenkách ze supermarketů jsou udávány časy na začátku a konci nákupu. Který mám zaregistrovat ? děkuji BM

 193. před hodinou jsem přihlásila – registrovala účet a čekám na email už hodinu.
  mám tu registraci opakovat nebo počkat do zítra.? díky za odpověď

 194. Který čas platí, jestli při počátku nákupu nebo čas skončení a evidenci režimu ?
  Například tyto dva údaje času má AHOLD : Albert hypermarket Praha Hostivař Švehlova ulice.
  Asi to bude i u ostatních jejich prodejen.
  Prosím o odpověď.
  Kopřivová Jana

 195. dobrý den
  na ůčtence jsou dva časy který se má zadat uskutečněné daňové plnění
  a nebo kasa čas a píšou se aji vteřiny
  děkuji za odpověď

 196. již podruhé mi z účtenkového účtu zmizelo celkem 8 položek. Emeil i fo@účtenovka.cz se vrátil jako nedoručitelný.
  Telefon, po úvodní informací nikdo nebere.
  Kam se mám obrátit, třeba písemně. Tohle přece není možné.
  Jmeno bylo prí minulém dotazu zceřejněno, ačkoliv v rubrice je, že zveřejněnio nebude.

 197. Dobrý den.
  Včera jsem se na svém PC zaregistroval, zaregistroval jsem si spoustu účtenek, ale dnes nevím, jak se ke svému účtu dostat. Prosím , poraďte !

  1. Dobrý den,
   pokud jste zadával účtenky ze zaregistrovaného účtu, tak běžte na stránku uctenkovka.cz v pravém horním rohu najeďte na položku „Můj účet“ a následně klikněte na tlačítko „Přihlášení“. Nyní se můžete přihlásit ke svému hernímu účtu, v případě že jste ztratil heslo obnovte si ho kliknutím na text „Pokud ještě nejste registrováni, můžete se registrovat zde.“.

   V případě, že jste zadal své účtenky bez uživatelského účtu, nikde své uložené účtenky nedohledáte, pokud jste tedy nezadal email.

   Snad jsem vám pomohl, v případě dalších dotazů se nebojte zeptat
   Krejčí O.

 198. Na účtu jsem měla zaregistrováno a zařazeno do slosování tyto účtenky:
  157,95, 94,90, 14,90
  Během 2 dnů z účtu zmozely. Proč?

 199. Na registračce hráčského účtu je heslo, to si mám nějaké vymyslet,jinak je mi vše jasné. Mám jen starý mobil a internet, nevím jak budu učtenky registrovat. Díky za odpověď. Hana

  1. Dobré ráno,
   datum narození zadáváte pouze do příslušné kolonky ve třetím řádku u registrace k Účtenkové loterii. Datum narození k jiným úkonům nepotřebujete.

   Přeji krásný den,
   Krejčí Ondřej

 200. Prosím o odpověď, zda mám dat do uctenkovny částku celkovou např 359,09, nebo částku po zaokrouhlení tj. v tomto případě Kč 359., kterou jsem zaplatila! Diky

 201. Dobrý den,prosím o informaci,zda je povinnen prodejce vystavit účtenku na zboží,které posílá na dobírku a vystavuje k tomu fakturu.Na faktuře chybí jak Fik tak čas prodeje i ostatní údaje.Je to přeci jen normální prodej,jen není realizován na prodejně,jen proto, že je vzdálen od místa mého bydliště.. s přáním hezkého dne Novotný

  1. Dobrý den,
   internetový obchod musí běžet na EET jen pokud zde platíte kartou. V případě, že platíte na dobírku nevystaví vám na fakturu nic. Pokud zaplatíte kartou vystaví Vám na fakturu režim tržby, čas, datum, BKP a FIK.

   Snad jsem Vám pomohl,
   Krejčí Ondřej

 202. Dobrý den. Chci si dát aplikaci do mobilu, postupuji dle návodu. Po splnění všech podmínek mi oznámí, že na mail mi pošlou heslo, ale nic mi nepřišlo a již jsem to zkoušel asi 3x. Jak bych měl postupovat?
  Díky Jirka

  1. Dobrý den Jiří,
   pokud Vám opravdu nic nedorazilo, ani do šložky „spam“ nebo „hromadné“. Volejte či pište na oficiální podporu Účtenkovky, v pár větách jim vysvětlete svůj problém a oni Vám v co nejbližší době pomohou.
   Telefon: 233 037 402
   E-mail: info@uctenkovka.cz

 203. Dobrý den,
  narazil jsem na následující problém. Pokud si po přihlášení do svého účtu na PC (jsem registrovaný) kliknu na nastavení, tak se mi u “ověření přes moje ID zobrazuje červený křížek a hláška- Identita hráče není ověřena, pro ověření klikněte na tlačítko mojeID. Po rozkliknutí “moje ID se nedokážu přihlásit, protože pokud použiji svoje uživatelské jméno, kterým se do účtenkovky běžně přihlašuji, tak systém mi hlásí, NESPRÁVNÉ UŽIVATELSKÉ JMÉNO. Kde může být chyba? Děkuji.
  Jaroslav

  1. Dobrý den,
   mojeID je služba, skrze kterou Vám stačí na mnoha stránkách pouze jedno přihlašovací jméno a heslo. Bohužel to moc lidí nevyužívá. Červený křížek u této položky ničemu nevadí, hlavní je, že se dostanete na svůj herní účet.

   Krejčí O.

 204. dobrý den dnes jsem zase měla problém vše je ok a přesto nelze zaregistrovat nechápu děkuji fronková

 205. Dotaz- prvá zaregistrování mých účtenkovek proběhla bez problémů a byla zaregistrována. Poslední dva dny
  při pokusu o registrování nových účtenkovek ( vždy prostřednictvím PC s uvedením mého registrovaného E mailu
  prvé pole na př. (8e805861) a druhé pole ( 4079 ) byla přijata a třetí pole (438c ) již bylo odmítnuto a dál mi systém nepustil. Třetí pole bylo odmítnuto i u dalších čtyř jiných účtenek. Opis FIK jsem měl vždy správně. Co je příčinou ? a jak jejímu opakování zabránit ?

 206. Pan ministr potvrdil,že se nejedná o hazardní hru. S tím souhlasím. Nechápu, proč jsou z teto hry vyloučení nezletilí? V obchodě smí přeci nakupovat a platit.
  Považují to za jejich diskriminaci a není to ani z výchovného hlediska logické
  Ing. Pavel Bezděk

 207. Jak mohu zjistit přehled všech dosud zaregistrovaných účtenek ? Registraci jsem provedla, ale ani klik na “hráčský účet” nic nevyřešil.

  1. Dobrý den Marie,
   záleží zda používáte mobilní aplikaci nebo webovou verzi.
   – Na webu naleznete přehled vašich účtenek po přihlášení v horním menu vpravo na kartě „Můj účet“ a následně v podsložce „Moje účtenky“.
   – V mobilní aplikace Účtenkovka po příhlášení ve spodním menu vlevo na kartě „Účtenky“.

   Snad jsem Vám pomohl najít co jste hledala,
   Krejčí O.

 208. dobry den, snazim se zaregistrovat , ale jiz podruhe kdyz prijdu ke kroku aktivacni kod vam bude zaslan na vasi email adress nic se nedeje
  -take se me nedari otevrit v aplikace na iphone rada 5
  dekuji zo odpoved zdenek kozka

  1. Dobrý den Zděňku,
   v první řadě si zkontrolujte zda zadáváte email opravdu správně, následně si prohlédněte v emailu schránku „spam“ nebo „hromadné“. Pokud ani poté nenaleznete aktivační email, obraťte se na oficální podporu Účtenkovky (info@uctenkovka.cz).
   Hodně štěstí,
   Krejčí O.

 209. Zkusil registraci účtenkového účtu s heslem. Pokud vše opět vyplním vč.hesla ukáže se mi že je špatně zadáno.

  1. Dobrý den,
   s největší pravděpodobností to tedy znamená, že jste opravdu zadal heslo špatně. Klikněte v sekci Přihlášení na políčko „Zapoměli jste heslo?“ a obnovte si jej.

 210. Jak žádat fík nebo bkp když tam místo políček jsou de*ilní křížky, které nejde otevřít.
  Nejdou žádat celé kódy. Do včerejška tam byla políčka.

 211. Dobrý den,

  zaregistrovala jsem celkem 7 účtenek a u všech mi bylo napsáno : nezarigostrována. Jak je to možné? účtenky jsou třeba z 2.10.2017. Co mám udělat, aby byla účtenka zaregistrovaná? Dekuji

  1. Dobrý den,
   pečlivě si překontrolujte údaje z účtenky. Mohla jste cokoliv splést, například režim platby často lidé nekontrolují nebo naskenují účtenku, ale už si oskenované údaje nezkontrolují. jednoduše zkste zadat účtnky znovu, pokud by ani to nepomohlo obraťte se na oficiální podporu účtenkovky.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 212. Dobrý den,

  po registraci několika účtenek se některé vrací jako neregistrované. Po pečlivé opravě se to opět vrřací??

 213. Dobrý den,
  jak dlouho trvá ověřování zaregistrované účtenky? Proč nejsou všechyn účtenky zaregistrovány? odpověď, že účtenka nespl%nuje všechny náležitosti, když ji oskenuji mě připadá alibistická.

  1. Dobrý den,
   občas když se vám například třese ruka s mobilem, taa oskenuje špatně. Vždy si raději všechny údaje překontrolujte. Zaregistrování účtenky může trvat až 5 dní.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí Ondřej

 214. Zdravím,

  u spousty účtenek prodejce tiskne (vědomě/nevědomě?) špatný čas transakce, resp. ministerstvo má v databázi čas jiný. Účtenky jsou pak zamítnuty.

  Řeší se to nějak ? Bude to nějak vylepšeno, aby se správný čas dal zjistit ?
  Chodit zpětně k prodejcům a říkat jim, že tam mají blbý čas jaksi nevyřeší už jednou vytisknuté účtenky…

  1. Dobrý den,
   určitě se tento problém řešit bude. Momentálně se Účtenkovka spustila a hledají se největší problémy. Chce to tedy čas…

   Zatím to můžete vyřešit tak, že napíšete na podporu účtenkovky. Vyfotíte účtenku, která Vám nejde zaregistrovat a popíšete svůj problém. Toto vše odešlete na email info@uctenkovka.cz

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 215. Zaregistroval jsem účtenku s chybou (překlep), proto jsem zaregistroval znovu a správně.
  – bude vzata do slosování ta opravená ?
  – jak smažu tu chybnou ?

  1. Dobrý de,
   opravená účtenka bude vzata do slosování, nemusíte se obávat. Chybnou tedy nezaregistrovanou účtenku nesmažete, ale to vůbec nevadí 🙂

   Přeji hodně štěstí,
   Krejč Ondřej

 216. Dobrý den, stalo se už někomu že u účtenky vám naskočilo nezaregistrována? (napsalo to, že ji to nenašlo v systému EET, což mi přijde divný) Účtenku mám u sebe i jsem ji zkontrolovala a vše sedí. Nevíte co s tím?
  Předem díky za radu.

  1. Dobrý den,
   podobný problém se mi již stal. Vyfotil jsem tedy účtenky odeslal ji na oficiální stránku podpory s vysvětlením co se mi stalo a vše napravili (info@uctenkovka.cz)

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí Ondřaj

 217. Zaregistrovala jsem se a začala jsem registrovat účtenku.Během nedokončené registrace aplikace spadla a nevím jak se co nejjednodušeji dostat zpět na registraci účtenek

  1. Dobrý den,
   záleží na tipu telefonu, který vlastníte. Pokud iPhone, dvakrát klikněte na hlavní tlačítko a otevřete si aplikaci Účtenkovky v listu otevřených programů. Pokud mátě nějaký Android použijte tlačítko, které vám zobrazí již otevřené aplikace.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 218. ALBERT-supermarket i hypermarket mají stejný DIČ.Nakoupím v obou v jeden den,třeba ráno a odpoledne.Jak mám účtenky zaregistrovat,když mají totožný DIČ a jsou dva různé obchody?

  1. Dobrý den,
   pokud systém Účtenkovky nepřijme tyto účtenky, tak Vám bohužel s tímto problémem asi nedokážu poradit. Zkuste napsat nebo zavolat na oficiální podporu Účtenkové loterie. Zde mte číslo na podporu: 233 037 402. Telefonická podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 9 – 17:00 hod.
   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 219. Jak skenovat uctenky?co na ni skenovat a co všechno z těch věcí při vyplňování to umí naskenovat?

  1. Dobrý den Tomáši,
   všechny potřebné informace naleznete zde v článku. Účtenku naskenujete pomocí mobilní aplikace, dole v menu si kliknete na účtenky a následně přidat účtenku. Naskenovat můžete DIČ, FIK a BKP. zbylé informace musíte doplnit ručně.

   Přeji hezký zbytek večera,
   Krejčí O.

 220. Dobrý den,
  musím ještě účtenky po registraci na svém účtu ještě uchovávat?? pro případnou výhru a dokázání?

 221. Dobrý den, chtěla jsem zaregistrovat účtenku, ale neni na ní FIK ani BKP kód. Co dělat dále? Děkuji za info. Andrea

  1. Dobrý den,
   pokud účtenka neobsahuje ani jeden z těchto údajů, tak není v systému elektronické evidence tržeb (EET). Takovou účtenku nelze zaregistrovat.

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí Ondřej

 222. Já s mobilní aplikací taky nemám žádný problém, sem tam něco doplním jinak to šlape. Co mě ale mrzí je vzhled mobilní aplikace, zase někomu zadali veřejnou zakázku kdo to udělá nejlevněji a jak to dopadlo.

 223. Mně to normálně funguje – jak appka (na iphone) tak i webové stránky.. A když potřebujete změnit zadání, stačí to zadat znova a je to 🙂

 224. Skenování účtěnek pomocí mobilní aplikace je opravdu problematická. Většinou mi data nejdou pořádně naskenovat, aplikace si vygeneruje nějaká čísla, co na účtence ani nejsou!!!

  1. Jak jsem již párkrát psal, stále jsou potřeba vychytat mouchy a souhlasím, že skenování účtenek je na mobilní aplikaci asi to nejdůležitější. Snad nebudeme čekat dlouho.

 225. Mohl bych se zeptat jaký je maximální počet nahraných účtenek na můj účet za jeden kalendářní měsíc? Díky

  1. Dobrý den Petře,
   za jeden kalendářní měsíc můžete na svůj účet nahrát neomezené množství účtenek. Čím více, tím větší je vaše šance na výhru!

   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

 226. Mám dotaz. Když se registruje účtenka, tak se zadává částka před zaokrouhlením nebo po?

 227. Dobrý den, mám nascanováno pár účtenek, na mobilu již od 3.10., stejně ale musím vyplnit vždy ručně. Na každé mi ale zůstává viset – ověřuje se.Jak dlouho tam bude to slovo ověřuje se? A pokud se ověří jak se to dozvím, že je přijata ke slosování? Děkuji Renata

  1. Dobrý den Renato,
   účtenky se mohou ověřovat 2 dny, v krajních případech až 5 dnů. Bohužel teď je pár dní od spuštění a vše probíhá pomaleji, mají určitě přetížené systémy. Osobně se mi jedna účtenka ověřila až po 4 dnech. V případě, že je ověřena objeví se u ní „Ve slosování“ nebo „Nezaregistrována“.
   Problém se skenováním a následným doplňováním ručně bude snad v nejbližších dnech opraven.

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí Ondřej

 228. Dobrý den.
  Chci se zeptat jestli se musí uschovat účtenka pro případ kontroly v případě výhry.
  Děkuji

  1. Dobrý den Marie,
   Nemusíte. Poté, co účtenku zaregistrujete, jste zařazena do hry a už ji nadále nepotřebujete. Což je mimochodem další výhoda účtenkové loterie oproti klasické loterii, nemusíte se bát, že ztratíte svůj tiket 😉

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí O

 229. Má to mouchy. Na účtence je mnohdy jen PKP místo FIK a tudíž účtenku nelze přihlásit do loterie. Rovněž není možné opravit špatně zadané číslo FIK a tak o účtenku přijdete, jedině že by ji přihlásil znovu někdo jiný.

  1. Dobrý den Juro,
   ano souhlasím, chce to ještě doladit. Ale pevně věřím, že po konstruktivní kritice tvůrci Účtenkovku upraví podle potřeb a přání hráčů.
   Přeji hezký zbytek dne,
   Krejčí O.

  1. Dobrý den Martinko,
   určitě v den slosování, tedy 15.10. naleznete na webu účtenkovky výsledky. Pevně věřím, že pokud vyhrajete budete upozorněna emailem, telefonem nebo skrze notifikace ve vašem mobilním telefonu. 🙂
   přeji hodně štěstí, Krejčí O.

 230. Mě se hra Účtenkovka líbí. Do Sazky za prohry jsem za moje léta nasypal ke stovce tisíců. To jsem musel vyplňovat tikety, zabývat se různými rozpisy a vyplněné tikety nosit do sběrny. V poslední době sázím občas do sta korun, to mě mnohdy propadne, protože kolem sběrny nemám cestu, nákupy dělá manželka. Dnes poprvé ze zvědavostí jsem ve své Galaxy S6 a manželčině Galaxy S7 Účtenku zaregistroval (navzdory tomu ču…ovi Kalouskovi, že prý Účtenkovkou udávám svého ochodníka). Z deseti účtenek se mě z části naskenovali jen dvě, dovyplnil jsem je ručně. Dvě účtenky jsem zaregistroval celé ručně, žádný problém jde to rychle. S registrací dalších účtenek počkám až se systém skenování vychytá.

 231. Máte tam nabalených spoustu fortun a jiných a normální zaregistrování pro hraní účtenky nlze najít. Možná je to jen pro vybrané a ne pro nás kteří by chtělí pomoci. Hlava mi to nebere

  1. Dobrý den,
   klikněte na tento odkaz, což vás přesune na odstavec s registrací účtu následně klikněte na text „Klikněte pro návod na registraci hráčského účtu k účtenkové loterii“ je vedle toho zelená ikona „+“ vlevo 🙂

   Doufám, že jsem vám pomohl,
   Krejčí O.

 232. Nelíbí se mi celý koncept účtenkové loterie, podle mě to nijak výběr daní nepodpoří. Lidé budou účtenky sbírat pouze prvních pár dní a pak zapomenou, že vůbec nějaké účtenkovka existuje.

Napsat komentář

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Vyhraj.com
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.